Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludmiłamiła

Szukam rzetelnej Kancelarii Prawniczej

Polecane posty

Gość ludmiłamiła

Obecnie borykam się z wieloma problemami zadłużeniowymi. kredyty w bankach i jeszcze kilka chwilówek. Nie mogę spłacać takich kwot ponieważ jeszcze muszę mieć na życie. Wiem ,że na rynku jest dużo kancelarii ale lepiej wybrać taka z polecenia -nie za drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat panienko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynna
Ja tez mam problem dostałam nakaz zapłaty a postępowaniu upominawczym w kwocie 1292,00zl. Jestem załamana co oni chcą ? Nie przypominam sobie abym komuś coś była winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziolemi
Zobacz bo może będziesz mogła się odwołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekjenii
Musisz wnieść sprzeciw do sądu w tym przypadku nie ma opłat. SKUTEK WNIESIENIA SPRZECIWU: - nakaz zapłaty traci moc, nie wszczyna się postępowania egzekucyjnego, brak komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraW
Ja ostatnio dokonywałam restrukturyzacji mojego zadłużenia w kancelarii lexperto . polecam bardzo rzetelna fachowa pomoc i niedroga. W porównaniu z tym co biorą inne kancelarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagnieszka sza
Mam problem z kredytami nie mam już takiej kwoty na spłacanie jaka powinna być słyszałam o tych różnych firmach oddłużających ale to następna kasa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełtomi
Wiadomo nikt za ciebie nie spłaci zadłużenia ale lepiej pomyśleć o oddłużaniu niż zaciągać nowe zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxu
Pomoc w takich kancelariach waha się od 200 do 500 zł, trzeba wybrać odpowiednią. Ja nigdy z żadnych nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guueest
Są też tacy prywatni prawnicy co reklamują się na forach, ale nie polecam. Raz do takiego napisałam to policzył sobie dość słono za łatwą sprawę, dobrze że wcześniej zaciągnęłam opinii ile mniej więcej taka usługa powinna kosztować. Każdy orze jak może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio korzystałam w necie z porady prawnej , weszłam przez czat, darmowa sprawa polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola12
Zaczełam swoje oddłużanie z kancelarią Lexperto teraz wychodzę już na prosta i mogę powiedzieć , że jestem zadowolona , że znależli dla mnie take rozwiązanie , które pomogło dokonywać spłat w mniejszych ratach i jeszcze mam na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanttaa
ja mialam kontakt z kancelarią prawną przez neta , porada z konsultantem była darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresakos
Ja dostałam propozycje usługi ,, Twój Prawnik" jest to uługa polegająca na negocjacjach z wierzycielami w imieniu klienta. np. Bankiem i nowych warunkach spłaty zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz napisać coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresakos
Opieka prawna jest 3 miesięczna przekazany jest cały proces oddłużania na kancelarię , która bierze na siebie rozmowy z windykacją i negocjacje z wierzycielami oraz restrukturyzacje zadłużenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to nawet dobry patent w przypadku kiedy jest to zadłużenie w wielu bankach i innych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arciuno
Jak szukasz kancelarii prawniczej to rozejrzyj się za e-kancelariami. Dostaniesz opiekę prawną i to w niższej cenie niż w takich normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale jeszcze za ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerardtok
Opieka prawna na 3 miesiące od 1200zł. a w tym przeprowadzenie szczegółowej analizy finansowej , , wskazania uchybień, negocjacje z wierzycielami, rozmowy z windykacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxu
Takie negocjacje to dobra sprawa, bank będzie bardziej przychylny i będzie widział, że chcesz uregulować należności. Lepszy już taki klient z długiem niż klient, który miga się całkowicie od jego spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, a poza tym zawsze możesz wesprzeć się pomocą dobrej kancelarii adwokackiej obeznana w kwestiach takich jak długi lub windykacja - http://www.adwokatfhfwarszawa.pl - zawsze to bezpieczniej przedstawić negocjacje czy argumentować swoje racje w oparciu o wiedzę specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można poszukać w necie opinie na temat różnych kancelarii. Wiadomo każdy ma inną sprawę ale jedna rzecz jest wiadoma , że e-kancelarie są tańsze i również skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problem z kilkoma bankami i chwilówkami. Małe zarobki w ostatnich miesiącach nie pozwoliły mi na spłatę tych rat i w zasadzie nie płacilam przez 2 miesiące. Znalazłam e-kancelarię Lexperto , która pomogła mi zrestrukturyzować moje zadłużenie, obecnie płacę moje raty w mniejszej kwocie, dług mój sie wydłużył ale płacę regularnie i nie zalegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludmiłabeza
Ja na razie szukam pomocy prawnej w zakresie oddłużania, korzystałam z prawnika ale był strasznie drogi i jak dla mnie mało skuteczny. Mogę powiedzieć ,że korzystałam z porady prawnej przez internet i jak dla mnie było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z porady przez internet weszłam na czat z konsultantem prawnym e-kancelarii lexperto -myślę ,że to była fachowa porada, jeśli chodzi o moje sprawy wiele mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam dobrej kancelarii prawnej do podziału majątku z byłym mężem , najlepiej nie za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o te kancelarie internetowe to są rzeczywiście tańsze i myślę ,że również skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakot
ja korzystałam z usługa kancelarii lexperto , byłam zadowolona . Uważam ,że to rzetelna i skuteczna firma. Pomogli mi w moim zadłużeniu , dokonując restrukturyzacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Klamka
Jeśli rzetelnej to polecam kancelarię prawną MERITUM, która ma siedzibę w Łodzi, ale udziela też porad online: http://poradyprawne-kancelaria.pl/kontakt/ można kontaktować się poprzez formularz zamieszczony na stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×