Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludmiłamiła

Szukam rzetelnej Kancelarii Prawniczej

Polecane posty

Gość Kacperres
O dzieki za info , może sie przyda ja akurat z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ,że obecnie działa dużo kancelarii internetowych , które mają porady darmowe, warto próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam ze swojej strony kancelarie lexperto , korzystałam internetowo z ich usług , fachowa i rzetelna porada w sprawie restrukturyzacji zadlużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaloka
Słyszałam wiele pozytywnego w temacie restrukturyzacji zadłużenia, jak dla mnie to dobry pomysł . Lepiej niż zaciągać nowe zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrosławafert
Jak dla mnie lexperto jest rzetelną i skutecznie działajaca kancelarią. Kontaktowałam sie z nimi w sprawie mojego zadłużenia. Działania podjęte to restrukturyzacja zadłużenia. Płace moje raty w mniejszych kwotach i mam jeszcze na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku kredytu należy przeprowadzić restrukturyzacje. Może to zrobić firma zajmująca się oddłużaniem. Należy napisać wnioski do banku z prośbami o zmniejszenie rat kredytu. Gorzej jest z chwilówkami, Ci rzadko chodzą na ustępstwa, ale również można spróbować. Pod tym numerem masz bezpłatną poradę prawną: tel. 22 101 33 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością przyda Ci się kontakt do kancelarii prawnej, która pomoże Ci w odroczeniu sprawy. W takiej sytuacji mogę polecić Ci http://www.kancelariakufieta.pl/, z której korzystałem w podobnej sytuacji. Wszystko jakoś udało się odroczyć i teraz powoli wychodzę na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti07
ja ze swojej strony polecam Kancelarię Whitford Miller. Siedzibę mają w Częstochowie, ale z tego co się orientuję działają też w Warszawie (nie sprawdzałam). Tu jest ich strona http://www.whitford.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzam kancelarie Lexperto Warszawa ul. Tamka 38 22-101-33-13 Działa na całą Polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaxxx
Słyszałam na temat tej kancelarii ma dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalleenaaa
ja miałam kłopoty z kilkoma fakturami - nie mogłam wyegzekwować należnośći . posyłałam monity i telefonowałam. Nic to mi nie dało . Klient nie płacił. Zgłosiłam się do Lexperto , jeszcze całość nie wróciła do mnie ale już mam jakąś część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o windykacje to można samemu próbować wysyłać monity i dzwonić a potem wpisać na listę KRD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzekucje długu W przypadku windykacji polubownej następuje kontakt instytucji windykacyjnej z dłużnikiem. Najczęściej pierwszy krok to kontakt telefoniczny lub pisemny (monit, wezwanie do zapłaty). Na tym etapie przypomina się dłużnikowi o obowiązku zapłaty i próbuje jednocześnie uzyskać potwierdzenie długu i ustalić termin zapłaty. W dalszym etapie, również w zależności od wysokości roszczenia, może następować kontakt osobisty pracownika firmy windykacyjnej z dłużnikiem. Podczas takiego spotkania, w drodze negocjacji, ustalane są warunki spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej rzetelną kancelarią jest moim zdaniem kancelaria finansowa Fides Kraków, a próbowałem współpracy z kilkoma. Oni mają i finansowe i prawne porady, co mi bardzo odpowiada, że mam to w jednym miejscu. Jeśli szukacie kogoś sprawdzonego to zajrzyjcie na http://fides-kancelaria.pl/. Nie pożałujecie, przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio trafiłem na kancelarię z Wrocławia (http://kancelariaklimczyk.pl) - pomogli mi w zakresie prawa sportowego - niesłuszne posądzenie o doping. Ostatecznie sprawa wyszła mi na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×