Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biała123

tanie noclegi WARSZAWA

Polecane posty

Gość biała123

witam chciałam zapytać głównie Warszawiaków i nie tylko ;) jakie polecacie w miarę tanie noclegi w Warszawie..najlepiej z łazienką...moze jakiś hotelik który nie zdziera z klientów :) jeśli znacie cenę to super pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam bu
Twoje kryteria spełnia jedynie dworzec centralny, naturalnie jest tam łazienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomcio z Paluch2
Twoje pytanie jest idiotyczne. Raczej powinnas sie pytac przyjezdnych bo to oni poszukuja motelu. Myslisz ze Warszawiakow interesuje to gdzie mozna sie tanio przespac? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie właśnie są warszawiaki
a potem się dziwią że nikt ich nie lubi i cała Polska się z nich nabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała123
no tak- czego można się spodziewać po kafeterii- nie zawsze ale w większości są takie PUSTE odp!!! pam bu "Twoje kryteria spełnia jedynie dworzec centralny, naturalnie jest tam łazienka"- uśmiałam się ...jakie kryteria..nie podałam przecież konkternej ceny typu 10 zł...czekam na namiary np. na hotel za 40-50 zł od osoby ale to tak ciężko zrozumieć.... Tomcio z Paluch2 - i owszem dlatego dopisałam "głównie Warszawiaków i nie tylko "...warszwiaków moze to nie interesuje ale jak mieszkają w sąsiedztwi jakiegoś hoteliku to czemu nie ...spórbowac zapytać można no nic chyba się nie dowiem...będę musiał poszperać w necie..szkoda nerwów na takich czepialskich jak wy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepeppe
jaka cena za osobe to dla Ciebie tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała123
dwie powyższe wypowiedzi ..dokładnie...warszawiacy mają taką a nie inną opinie ..bo sami się o nią proszą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomcio z Paluch2
mysl sterotypami , a na pewno bedziesz wielka. Bo jakby napisal to samo ktos o poznaniu to na pewno bys inaczej napisala? Pewnie ze nas nikt nie lubi. Bo kazdy jest zazdrosny. Cala Polska to wies , a Warszawa najmniej przypomina prowincje.Kazdy tu przyjezdza zeby biedy nie klepac, ale na forum krytykuje. Tak dla Twojej informacji nie jestem z Warszawy, mieszkam za granica bo mi sie tam o wiele bardziej podoba. Wiec moze zastanow sie zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S P A
w Warszawie 'tanio' to 60-80 zł w hostelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepeppe
w sezonie wakacyjnym nie znajdziesz nic za 40-50za osobe i to jeszcze z łazienką:o no chyba ze na jakims strasznym zadoopiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasibrzuch
ze niby Warszawa najmniej przypomina prowincje? moze scisle centrum tak ale reszta...szkoda gadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała123
tyczka- wielkie dzięki...jednak są jeszcze ludzie na tym swiecie :) pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa wawa
no to bylo baredzo przyjemne. :O jak mozna napisac opinie o warszawiakach nie wiedzac kto odpowiedzial na topik??? a skad wam przyszlo do glowy ze to warszawiacy pisali powyzsze wypowiedzi??? sama jestem z warszawy i nie znam hoteli zadnych ale jak zobaczylam topik to szukalam na necie narazie rezultaty marne bo ceny wysokie http://www.motelmarylex.pl/cennik.htm w kazdym razie dzieki ze sami macie wysoki poziom kultury i nie obrzucacie blotem innych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa wawa
a tak w ogole to zauwazylam ze najwieksi "warszawiacy" to sa wlasnie z tych przyjezdnych co to pare zlotych wiecej zarobia i potem wracaja w swoje strony na swieta np. i pokazuja jacy to oni miastowi :O a opinia potem o tych co naprawde cale zycie w wawie spedzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała123
Tomcio Paluch- ta WARSZWA to ta sama o której myslimy??? na pewno?? wjeżdzając do w-wy trasą nr 8 wygląda jak mazowiecka wieś zabita dechami ..dosłownie.....szopki, budki, gołębniki i króliczoki...to relazcje mojego meża z ostatniej wizyty w Stolycy wyjechałeś za granicę ...nie dziwię się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasibrzuch
juz tak jest ze stereotypami i uogolnieniami zawsze kogos krzywdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa wawa
biala, jak ja bym do ciebie pojechala i od razu wjezdzajac zaczela wszystko krytykowac to bys sie tez napuszyla i ja bym potem wyjezdzala mowiac ze ludzie nadeci tam mieszkaja. z takim podejsciem to w warszawie przyjaciol nie znajdziesz :P zawsze mnie dziwi ze ocenia sie ludzi po tym skad sa. a najzabawniejsze ze uprzedzenia gora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała123
owszem nikt nie pisał ze jest z w-wy ...ale tak intuicyjnie ..z reguły pierwsi wyłapywacze tematu gdzie widnieje MIEJSCOWOŚĆ ściąga tych mieszkających tam...to tak na zasadzie logiki i z własnego doświadczenia ... tak czy owak ...podtrzymuję 'stereotyp" o warszawiakach...w TV też dużo sie o TYM słyszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała123
wawa wawa- no i popatrz..temet dotyczył NOCLEGÓW a zeszliśmy na inny temat... gdyby wchodzili na topik sami zainteresowani (a byli tu tacy za co im wielkie dzięki) to nie bylo by tych złośliwości w KAŻDYM MIEŚCIE znajdą się luzdie nadęci i nieuprzejmi...w WARSZAWIE także i tago nic nie zmieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa wawa
biala o a zobacz ze tak sie trafilo xe tomcio z paluch nie byl jednak z wawy. :P nie chce mi sie nawet juz tobie odpowiadac bo zniechecasz do pomocy mimo wszystko ja sie kieruje w ocenie czlowieka czyms innym niz tym skad pochodzi. mamy po prostu inne podejscie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie zdarzają się
nie nadęci. I to tylko wśród tych, co są przyjezdni. Reszta żyje zgodnie z powiedzeniem "jeśli wejdziesz między wrony..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasibrzuch
ja jestem z bialegostoku i o nas tez rozne rzeczy sie slyszy...a przez tego wala Kononowicza to juz wogole o nas mysla jak o wiosce zabitej dechami i ciemnogrodzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjedz do krakowa to ci powiem gdzie mozna super miejscowki znalezc:)nie jakas tam warszawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa wawa
o teraz napisalas prawde. w kazdym miescie i ROZNI ludzie. dlatego nadal uwazam ze myslenie stereotypami nie jest dobre. nie zasmiecam juz topiku. hostele moga byc tansze (wracajac do tematu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa wawa
spasibrzuch bylam kiedys w bialymstoku i wspominam milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasibrzuch
bo podlasiacy to fajni i zyczliwi ludzie ale stereotypy robia swoje...i polozenie bo jestesmy w tyle za zachodnim krancem kraju:( po aferze z Rospuda tez sie dostalo podlasiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×