Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To smutne że na necie mogę się wygadać a najbliższym osobom nie

Polecane posty

Gość gość

Mam niby tam jakiś przyjaciół, czy faceta, ale oni maja wiecznie swoje sprawy, albo mnie nie rozumieją, dobrze, ze chociaż jest net, szczególnie w taki dzien jak ten, że czuje się beznadziejnie :( Dopadł mnie dołek niestety... A na domiar złego matka mi powiedziala uwazam, ze niesprawiedliwie, ze jestem "leniem i jestem nieporadna zyciowo", a ostatnio uważam, ze sie bardzo ogarnełam, wreszcie sobie radze niezle na studiach i nie zostawiam wszystkiego na ostatnia chwile i staram sie nad soba pracować, ale dla niej wszystko co robie jest do niczego... W ogole to od dziecka mnie zawsze krytykowała i przez to mam teraz czasem zaniżone poczucie wartości... W ogole czuje sie dzisiaj fatalnie bo facet mnie olewa i wszystko jest do d.... W necie moga mnie tez krytykować, ale mam to gdzie bo nikt mnie tu przeciez nie zna... Wczoraj mialam takiego dolka ,ze myslalam o samobojstwie tak na serio, mam nadzieje, ze bym tego nie byla jednak w stanie zrobic.... zle mi dzisiaj i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosna jestes i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulam cie i rozumiem. Masz glupia matke. Pamietaj ze istnieją glupie matki :) to tylko ludzie a ludzie w wiekszosci sa zli i wiele matek jest ostro p********h. Trzymaj sie kochana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki nie da sie zmienic a faceta mozna. Matki mozna chociaz unikac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×