Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nastolatka3

Tworzenie stron

Polecane posty

Gość gość
nic jak wiesz gdzie faje obciągnąć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byn12
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki temu projektowane przez nas strony www są dopasowywane do profilu działalności naszych klientów http://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrielaNykiel
Autorko wątku. To nie jest na zasadzie ile by to mnie mogło kosztować. Niestety, ale cena stworzenia strony www wygląda bardzo indywidualnie. Tak na prawdę jak nie przedzwonisz, nie spotkasz się, to nie dowiesz. Każdy projekt jest inny. Co do tworzena strony to ja bardzo polecam agencje Interaktywną proformat . Agencja stworzyła mi stronę, która nie dość, że profesjonalnie wygląda to jeszcze w dodatku zarabia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True Life 33
Dnia 14.10.2018 o 23:48, Gość GabrielaNykiel napisał:

Autorko wątku. To nie jest na zasadzie ile by to mnie mogło kosztować. Niestety, ale cena stworzenia strony www wygląda bardzo indywidualnie. Tak na prawdę jak nie przedzwonisz, nie spotkasz się, to nie dowiesz. Każdy projekt jest inny. Co do tworzena strony to ja bardzo polecam agencje Interaktywną proformat . Agencja stworzyła mi stronę, która nie dość, że profesjonalnie wygląda to jeszcze w dodatku zarabia 😉

Mi wspomniana agencja tworzyła stronę oraz sklep internetowy razem z blogiem. Bardzo dużo zrobiła. Zajęła się tez optymalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×