Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgorzata 24

Urodziny dla dziecka

Polecane posty

Gość Małgorzata 24

Witam, Mam pytanie ponieważ chce dziecku zrobić impreze urodzinową,taką jaką sobie wymarzyło. Czy wspólpracowaliście z firmą kreatorzyimprez.pl ? Podobno są bardzo dobrzy w tym co robią , ale chciała bym miec pewność . Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiu, a Ty jesteś dobra w tym co robisz kotku? No wiesz, czy lubisz seks dopipkowy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośka, kochasz swoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja u nich wynająłem dmuchanaą zjeżdżalnie oraz dwie animatorki do prowadzenia zabaw podczas urodzin. Byłem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam swojej córce 18tce w restauracji w lodzi http://www.kwiat-lilii.pl naprawde przyejmeny lokal na imprezy okolicznościowe a mniejszego syna – ma 6 lat zabieramy zawsze do takiego happy parku – to wychodzi duzo taniej niż wypożyczenie . moim zdaniem wypożyczenie to bardziej na taka duza impreze jak np. jakas osiedlowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21x
Cześć. mam w planie przygotowanie urodzin dla dziecka z animatorami, znajoma poleciła mi jedną z firm która była na Jej przyjęciu, ale wciąż szukam bo chce wybrać najlepszych. Przyjaciółka opowiadała mi że zaprosili animatorów, którzy natychmiast zabawili dzieci, a ich zabawy jak wyścigi w workach, czy quizy, albo bańki mydlane które pokochały dzieci ^^ Dokładniej chodzi o tę firmę klaun@klaunpolska.pl (zostawiam wam kontakt), ktoś coś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem te sale zabaw dla dzieci sa bardzo drogie i bardziej opłaca się zrobić w domu. My robimy dla córki taki mały kinderbal i mamy zamówiony tort z księzniczką. Cos w tym stylu jak tutaj widac http://cukierniatortykatowice.pl/galeria w tej cukierni w Katowicach mają super wypieki, takie fantazyjne, a smakują jak domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyprawiałam synowi u siebie w Poznaniu w Parku Rozrywki Rodzinka www.parkrodzinka.pl. Totalna frajda dla dzieciaków w tym głównie chłopców którzy skakali po małpim gaju czy szaleli po mini boiskach. I animatorki które faktycznie starają się jak najlepiej zająć czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie wiem jak można coś takiego wynajmować dziecku no po prostu nie wszyscy mają kasę ;) Ja zawsze odprawiam urodziny dziecku w domu. Ostatnio kupiłam w matrasię grę edukacyjną. Do tego kilka balonów i czapeczki. "Cateringiem" zajmuję się ja , jestem z zawodu kucharzem wiec nie ma dla mnie z tym większego problemu. Dziecko ma frajdę a ja pieniądze w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam przyjęcie urodzinowe dla dziecka i wynajęłam tę firmę www.kreatorzyimprez.pl dzieci były zachwycone. Mieli super zabawę. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamewa

Ja zorganizowałam sama imprezę w domu:) 

pomogła mi książka - Kreatywne urodziny - cos takiego. Gotowy przepis na sukces:)

znalazłam tu: https://czasdzieci.pl/ksiazki/ksiazka,4807872-kreatywne_urodziny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×