Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim wieku byłyście najbardziej atrakcyjne?

Polecane posty

Gość gość

Waszym zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z kafeterii to tylko w przedziale przed ukończeniem 3 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 - 19 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miedzy 30 a 40 wiem ze brzmi dziwnie ale tak wlasnie bylo , chcialabym miec wiecznie tak 36-37 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam teraz 25 lat i jestem najbardziej atrakcyjna jak do tej pory :) porównując swoje zdjecia sprzed 5 lat i teraz, to teraz jest bardzo na plus. I każdy mi mówi, że wyładnialam z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia faceta 35
Dla mnie kobieta najbardziej jest atrakcyjna miedzy 20 a 25, ale wszystkie starsze będą sobie i innym wmawiać że po 30-stece są najatrakcyjniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne to porownywania , najlepsze sa te młode siksy majace 17 do 25 ktore uwazaja sie za najlepsze a dla nich kobitki 30 lat czy 40 to stare prukwy ..... tylko ze one zapominaja o tym ze zachwile to one beda tymi styrymi prukwami oczywiscie wiedług nich .Ja najlepiej sie czułam miedzy 30 a 37 lat ....chociaz nie powiem jak 30 lat stukneło ,to sobie pomyslałąm jaka ja stara ..ale to była głupia mysl .Teraz to kobiety te co maja 30 lat lepiej wygladaja sa bardziej zadbane od niektorych nastolatek , i sa doswiadczone i swiadome wielu rzeczy .Ja zawsze powtarzałam miec 18 lat i ten rozum co teraz ..oj całkiem inaczej wygladało by moje zycie .Fakt troche mnie przeraza starosc zachwile 40 lat ,mam ten plus bo dobre geny i Ci co mnie nie zna to nie wierzą, ze mam już tyle , oceniaja mnie co najmniej 5 lat mniej tym sie pocieszam:):)) Niestety kazdy znas musi przezyc ten uciekajacy czas ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32-35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60-65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 25, tak do 29- wtedy zdecydowanie byłam najładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem, mam 28 lat, i moim zdaniem kobiety są najładniejsze między 20 a 35 rokiem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
między 33-42 najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12-16 teraz już nie lubię swojego ciała,mam 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W XX,teraz to już porażka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą mam 25 lat, ale jak widzę na ulicach kobiety to wydaje mi się, że najładniejsze są te ok 30 roku życia :) bo są zadbane, dobrze ubrane, pomalowane.... A studentki czy nastolatki to jeszcze młode siksy, sama jeszcze do niedawna taka byłam a teraz się zmieniłam z wyglądu, jestem bardziej dojrzała i bardziej się sobie podobam. Ale też dużo dają pieniądze, bo jak studiowałam to nie miałam zbytnio kasy, a teraz pracuję i mogę sobie pozwolić na drogie kosmetyki, fryzjera czy fajne ciuchy. A to sprawia, że dużo lepiej się prezentuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze dzis jaka laska 16 letnia widzialem ale bym rznal ja matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najlepiej wyglądałam jak miałam jakieś 21-22 lata pewnie, ale teraz mam inne atuty. Np. jestem "lepsza w łóżku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 18 do 24. Nie mialam kasy a mimo to wygladalam swietnie. Niesamowite cialo skora wlosy. Teraz mam 29 lat wiecej kasy a czuje sie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz po trzydziestce mam większe powodzenie niż jako dwudziestka i czuje sie atrakcyjniej przedział 30-40 to szczyt urody i możliwości seksualnych kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27-31.wczesniej nie mialam kasy ani wyczucia jak sie ubrac, zrobic make up i fryzure.Po 32 zaczelam zauwazac pierwsze oznaki starzenia i puknelam sie w leb ze przecietna 20 latka jest atrakcyjniejsza od najpiekniejszej 30 latki.teraz mam 34 i mi wisi i powiewa czy jestem atrakcyjna.ale staram sie byc szczupla i wygladac dobrze wg wlasnego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz, mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28-30,5 pozniej zaczelam zauwazac pierwsze oznaki starzenia i nadmiar 4, 5 kg sprawil, ze uroda troche przygasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×