Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryszard50

Waham sie, czy zaprosić przyjaciółkę na urodziny.

Polecane posty

Gość Ryszard50

Powodem jest to, ze moja przyjaciółka jest młodsza- ja mam 50 lat, przyjaciółka 35. Tłumaczę odrazu, ze to tylko przyjaciółka, a nie jakaś kochanka. Przyjaźnimy się od 4, poznaliśmy sie przy okazji wspólnych pasji i tak mamy ze sobą kontakt, a gdy trzeba- mamy w sobie wsparcie. Ale ja nie o tym: W przyszłym miesiącu będę obchodził 50 urodziny- jedną imprezę domową robię dla rodziny,a w dzień kolejny- dla przyjaciół. No i tu jest problem, bo raczej przyjaciółki zaprosić nie mogę! Moi pozostali przyjaciele są w moim wieku lub starsi, nie chcę, by potem były głupie docinki, że to moze moja kochanka lub jakaś narzeczona i nie chcę, by ona- młoda osoba w starszym towarzystwie czuła się nieswojo. Nie wiem, jak to rozegrać, przyjaciółka mi mówiła wczoraj, ze ma dla mnie fajny prezent, ale dostanę go dopiero na urodziny. Co ja mam jej powiedzieć, by nie czuła się głupio? W końcu od 4 lat się przyjaźnimy, wspólnie wspinamy się, chodzimy po górach- bo taka nasza wspólna pasja. Czy ona nie poczuje się źle, jeżeli nie zostanie zaproszona na te urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro robisz impreze dla przyjaciol a jej nie chcesz zaprosic, to znaczy, ze nie jest twoja przyjaciolka, a tym bardziej nie jest skoro sie jej wstydzisz bo nie ma 5dych na karku. daruj sobie szczeniackie rozmyslania, bo pol wieku przezyles a dalej nie potrafisz sie zachowac jak prawdziwy facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard50
Po prostu się boję, ze reszta zaproszonych sobie pomyśli, zę to jakaś moja kochanka lub, że wyrywam młode kobiety, a to nie tak- ona jest moją przyjaciółką, mamy dobry kontakt, ale też chcę ją chronić, by nikt nam łatki kochanów nie przypiął lub po wypiciu drinków nie dogadywał, ze młoda starszego znalazła, pewnie na kasę poleciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jej spokoj :O stary dziad a sie martwi co jego koledzy-pryki powiedza :O przed takimi 'przyjaciolmi' chron mnie boze w kazdym wieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można sie wstydzić przyjaciółki?! To co z Ciebie za przyjaciel?! Czy ona też się Ciebie wstydzi przed koleżankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś, ale podziel się z nią swoimi obawami, będzie uprzedzona o przedziale wiekowym i sama zdecyduje, czy chce przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzeżcie mnie przed taimi przyjaciółmi jak autor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja ukochana marzy o pięknym i gustownym naszyjniku? Mam coś co idealnie się nadaje! Chodzi o naszyjnik w kształcie łezki z niebieskim wypełnieniem. Nie dość, ze piękny to jeszcze tani. Znajdziesz go na stronie internetowej sklepu CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×