Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaniPlan

Warszawa-tani,dobry weterynarz,gdzie?! Co polecacie?!

Polecane posty

Gość myslaca inaczej
Nie wiem jak sie nazywa, ale jest dobra klinika przy Akademii Medycznej(albo nalezy do akademii medycznej) , znajduje sie na ursynowie. Calkiem tanio, profesjonalna opieka, bardzo dobry sprzet. Ja oddalam tam swojego kotka ktory ma astme:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPlan
Za tydzien "adoptuje " kotka i chciałabym zapisac go do kliniki weterynaryjnej w Wawie. Nie chciałabym płacic w ciemno,dlatego wole sie Was poradzic... dzieki z gory za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPlan
Myslaca inaczej... Chyba chodzi Ci o ta klinike przy SGGW? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecznica 4 łąpy
szczerze polecam a i poczytaj opinie o wetach na leksykocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPlan
Piszcie tez kliniki ktore całkiem odradzacie... bo niestety o takich tez sie słyszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPlan
up up bo bardzo mi potrzebne info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslaca inaczej
A no tak przy SGGW:) Bylam dobre 2 lata temu to wylecialo mi z glowy:) Ale naprawde polecam, profesjonalna obsluga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam doskonalego
na Hawajskiej dr. Bryla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPlan
Ktoś jeszcze coś moze poleci? Badz przestrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarz
gabinet taniej opieki weterynaryjnej, w skrócie TOWET w warszawie. Najniższe ceny za to samo co w innych lecznicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najczęściej chodzę do http://www.wetmarysin.pl/klinika/ na Marysinie. Polecam wszystkim, bo to nie tylko nowoczesna klinika, ale przede wszystkim lekarze z ogromnymi sercami, którzy rzeczywiście pracują z pasją. Mojego boksera nie raz ratowali z tarapatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxumaxu
Zależy też w czym leży problem, ja ze względu na moją pracę zmuszony jestem załatwiać wiele spraw po godzinie 20 no i tu zaczynały się schody. Ale znalazłem swego czasu całodobową przychodnię na Strzeleckiego na Ursynowie . Zaczęło się od jednej wizyty, no a teraz jesteśmy stałymi klientami, wszystkie szczepionki itp. Załatwiamy już w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarakociara
Mój Kubulek chodzi zawsze do przychodni Lupus, to nasza zaprzyjaźniona przychodnia, mój pies się nie boi, mają fajne podejście do zwierząt i sa profesjonalni, za każdym razem gdy coś sie dzieje potrafią znaleźć przyczynę i szybko pomóc :) miło tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animal fanka
Na Pradze południe jest fajna przychodnia, Vet4pet. Jest dobrze wyposażona. Wiem też, że stosują nowoczesne metody leczenia zwierzaków. Osobiście ( tzn z psem ) chodzę do doktora Michała Nowickiego. Dobry fachowiec, ma podejście do zwierząt . Gdyby ktoś szukał, to przychodnia znajduje sie na ulicy Grenadierów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna64
Jestem świeżo po wizycie w przychodni Vet4pet, świetne miejsce dla zwierząt!! Psy trochę chorowały, kichały dosyć długo i zaczęłam sie martwić , czy nie złapały jakiejś przewlekłej choroby, może alergia ? Pan doktor Nowicki uspokoił mnie i podleczył zwierzaki .Wybieram się jeszcze na wizytę kontrolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam z całego serca przychodnie Lupus. Chodzę tam od zawsze i jestem mega zadowolona. Traktują zwierzęta dosłownie jak ludzi i widać, że robią to z powołania. Mój kot miał ostatnio sporo problemów zdrowotnych a Pani doktor dosłownie robiła wszystko, żeby Rudolfa uratować :)) Za co z całego serca jej dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo się czeka na wizytę w tej przychodni o której mówisz? bo szukam pilnie dobrego weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy do jakiej usługi potrzebujesz weterynarza. Jeśli zamierzasz regularnie badać swojego psa, wysterylizować go lub mieć doraźną pomoc w sytuacji kiedy na przykład zachoruje to wydaje mi się, że bardzo fajnym miejscem, w którym z pewnością pomogą Ci zadbać o zwierzaka jest - www.vet4pet.pl. Byłam tam kilkukrotnie ze swoim psem, nie tylko na badaniach, ale też na darmowej sterylizacji, na którą udało mi się zapisać. Kontakt z lekarzami bardzo fajny a na stronie jest sporo informacji o osiągnięciach samych lekarzy w dziedzinie weterynarii. Z pewnością jeśli zajdzie taka potrzeba to ja tam wrócę, a Ciebie zachęcam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lestatka
Przychodni jest wiele i nie szukałabym jednak najtańszej, bo niektóre z nich to umieralnie. Kiedyś wybrałam tanią lecznicę i chorego królika mi kroplówką z witamin leczyli i musieliśmy Kulkę uśpić. Z tych co wymieniacie nie słyszałam o żadnej ale czytałam o dr.Nowickim który w tym Vet4Pet przyjmuje. Podobno jeden z najlepszych ortopedów zwierzęcych. Niedługo planujemy przygarnąć kotkę, więc na pewno to polecenie mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicek
Mega wszechstronnie i nowocześnie jest wyposażona klinika weterynaryjna w Laskach. Nazywają się Vetriver – www.vetriver.pl. Mają na stanie dwie pracownie RTG, czy pracownie endoskopii. Robili tutaj biopsję u mojego labradora i od razu podczas zabiegu pani cytolog zweryfikowała jaki charakter ma zmiana. Z tego co się od nich dowiedziałem, to w medycynie ludzi, na tego typu informację czeka się około 3 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toretika
My mielismy kilka specjalistycznych badań w Vet4Pet. Dr.Nowicki zajmował się moim psem i niestety też było podejrzenie nowotworu. Hmm zaskoczyłeś mnie, bo to nie realne chyba żeby przy badaniu określić rodzaj tkanki nowotworowej. Patomorfolog pod mikroskopem bada przecież próbki i nie ma wyników nigdy od ręki. Ale może to nie była jednak u Ciebie biopsja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trweczka
A w tym vet4pet zwykłą profilaktyke też robią? Chętnie bym poszła z psem do lekarza którego polecacie to może przy okazji profilaktyki zbadał by mojego psa. Jest to owczarek podhalański, więc wolę kontrolować jego stawy u jakiegos specjalisty. Jest jakieś dłuższe odczekiwanie na wizytę u dr.Nowickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam Białobrzeską na Ochocie. Przyjmują tam wykwalifikowani weci, którzy mają świetne podejście do zwierząt. Chodzę do nich od lat ze swoimi zwierzakami i jestem bardzo zadowolona. Z tym, że Białobrzeska do najtańszych lecznic nie należy... Ale coś za coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrego I taniego to nie ma, może być tani a kiepski, albo w miarę się cenić I być solidny. Polecam zajrzeć do http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ drogo nie jest, a opieka jest naprawdę kompleksowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta44
bardzo dobry weterynarz na Gajkowicza (przychodnia Lupus) - wyleczyli mojego psa szybko i skutecznie, dobre podejście do zwierząt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego i taniego nie ma, co za bzdury, gdzieś musi taki być, z powołania co nie wyssie ostatniej kropli krwi jak wampir. Nie każdego stać na drogie wizyty a kochają swoich pupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo,czy ktos zna weterynarza,ale od reptili???(Gady i plazy) W W-wie. Mam problem z zolwiem,a wiekszosc weterynarzy o"tym" nie ma specjalnie pojecia-tylko o psach,kotach,krolikach,ewent ptaszkach.Wczesniej mialam wspanialego weterynarza,ale w K-ch-niestety-z W-wy za daleko na takie wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego zwierza zabieram do lecznicy na Ursynowie na Kulczyńskiego http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Bardzo dobrzy weterynarze tam przyjmują. Różne mam doświadczenia, bo hoduję zwierzaki już wiele lat, a tu jak dotąd same dobre wrażenia. Weterynarze fachowi, odpowiedzialni, z głową i z sercem - tak bym to ujęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×