Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolałybyście żeby waszym ginekologiem był mężczyzna czy kobieta?

Polecane posty

Gość gość

Wolałybyście żeby waszym ginekologiem był mężczyzna czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bez przyczyny pierwotna nazwa to ginekoLOG a nie ginekolozka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne czy kobieta czy mężczyzna, bylebym była dobrze leczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę chodzić do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie obojętnie chociaż babka jest lepsza z autopsji zna swoje drogi rodne. My z mężem chodzimy do nowoczesnej i cywilizowanej poradni gdzie Przy badaniach zawsze jest obecny partner bo czego się wstydzić przecież mąż u mnie wszystko widział i ja u niego. Intymność to ja i mąż a nie ja i obcy facet ginekolog. Partner podczas badań czy zabiegów to nasza ochrona przed z bocznymi lekarzami jak ostatnio. ..onkolog , urolog , ...Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek. Podczas badań często dochodzi do groźnych zakażeń pochwy bo rękawiczki chronią tylko lekarza nie pacjenta! My chodzimy raz na dwa trzy lata na badanie ginekologiczne zaraz pobiera cytologię nawet pokazuje mężowi jak pobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna - są delikatniejsi i mają więcej szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazw niektórych zawodów sie nie odmienie, większości w sumie. Cymbale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas badań często dochodzi do groźnych zakażeń pochwy bo rękawiczki chronią tylko lekarza nie pacjenta! x Rekawiczki są do ochrony pacjentki, nie ginekologa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda bo delikatność nie zależy od płci lecz od wychowania i uczucia do innego człowieka. Mój również jest przy badaniu badaniu pomimo tylko i wyłącznie jest kobieta ginekolożka młoda i delikatna. Raz byliśmy u zboka ginekologa bo chciał mi wyprosić męża z badania a to JA DECYDUJĘ O OBECNOŚCI MĘŻA! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę od wielu lat do faceta. Z mojego doświadczenia kobiety są mniej delikatne w badaniu. Poza tym, bardzo lubię swojego lekarza i czuję się przy nim swobodnie. A to ważne, bo mam pochwicę i przy stresie nie ma opcji, żeby mnie zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.55 pomyśl potem rób wpis! Podczas badania dochodzi do zakażeń u ginekologa , laryngologa , dentysty wirusowe zapalenie wątroby typu C itp..!!! Założy lekarz rękawiczki potem często coś dotyka w gabinecie a leżąc nie widać co robi. Mąż zwracał uwagę po odebraniu telefonu potem chciał badać prosił o zmianę rękawiczek przeprosił i zmienił na nowe czyste. Gabinety lekarskie i szpitale to siedliska groźnych bakterii i wirusów itp. ...!!! Więc jak nie znasz tematu facet się nie wypowiadaj! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna, najlepiej młody i przystojny, wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.15 jesteś facetem ginekologiem i promujesz facetów ginekologów! Delikatność i subtelność wynosi się z domu nie zależy od płci. Kobieta posiada większą wiedzę ma okresy i to ją boli podczas okresu czy porodzie a co facet z książki bez organoleptycznej wiedzy może wiedzieć! !!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzną bo mężczyźni lepiej się znają na fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację młody i wszystkie szmaty lecą by mim cipe piescił pod płaszczykiem że facet delikatniejszy ???? Posiada większą wiedzę? ??? Dlaczego nie zabierają swoją drugą połówkę mają prawo mieć nawet w szpitalu przy badaniu cipki czy zabiegu bo zawsze decyduje pacjent tylko z boczny ginekolog wyprasza z badania osobę bliską naruszając Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 i kodeks etyki lekarskiej punkt 12 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację młody i wszystkie szmaty lecą by mim cipe piescił pod płaszczykiem że facet delikatniejszy ???? Posiada większą wiedzę? ??? Dlaczego nie zabierają swoją drugą połówkę mają prawo mieć nawet w szpitalu przy badaniu cipki czy zabiegu bo zawsze decyduje pacjent tylko z boczny ginekolog wyprasza z badania osobę bliską naruszając Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 i kodeks etyki lekarskiej punkt 12 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22.55 pomyśl potem rób wpis! Podczas badania dochodzi do zakażeń u ginekologa , laryngologa , dentysty wirusowe zapalenie wątroby typu C itp..!!! Założy lekarz rękawiczki potem często coś dotyka w gabinecie a leżąc nie widać co robi. Mąż zwracał uwagę po odebraniu telefonu potem chciał badać prosił o zmianę rękawiczek przeprosił i zmienił na nowe czyste. Gabinety lekarskie i szpitale to siedliska groźnych bakterii i wirusów itp. ...!!! Więc jak nie znasz tematu facet się nie wypowiadaj! ! x Czytaj dziecino uważnie, Jestem ginekologiem kobietą i wiem jakie mam przepisy sanitarne i wiem do czego sie stosować, a to że ty trafiłaś na kogoś niekompetentnego to w zupełności mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że kobieta ale zawsze trafiłam na mężczyzn :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula8980808880
To nie zależy od płci co od lekarza. Dla ginekologa jest to na tyle powszechna cześc ciała, ze poza nielicznymi przypadkami, im zupełnie spowszedniała. Tak jak ręka, albo noga. Więc jesli facet nie jest jakimś zboczencem to dlaczego nie. Chodziłam do kilku ginekologów i kobiet i mężczyzn. Trafiłam na 2 naprawdę skutecznych, jedna to była kobieta, a drugi mężczyzna, wiec to nie ma reguly. Moze u kobiety jest jednak ciut mniejsze skrepowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porównanie mam. Wolę mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"poza nielicznymi przypadkami, im zupełnie spowszedniała" x No moja cip/ka to właśnie ten "nieliczny przypadek" :O Więc wolę kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś tylko kobiety były ginekologami i odbierały porody kobieta ma większą wiedzę, z praktyki będzie wiedziała już po opisie pacjentki czy to np. zwykły ból owulacyjny czy coś więcej, bo SAMA TO PRZESZŁA a lekarzowi brak tego rozeznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz to pani ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo duze dosw. wole mezczyzn Delikatnośc i ludzkie podejscie. Baby badają automatycznie i agresywnie. Zdecydowanie mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge zniesc jak ktos nowi ginekolożka albo psycholożka albo inna srożka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeżeli to prawda, że mężczyźni są bardziej delikatni (choć nie zauważyłam żeby tak było), to i tak wolę kobiety, bo kobiety mają większą wiedzę na te tematy, chociażby z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×