Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia gość

wynajem sal komunijnych

Polecane posty

Gość gosia gość

prosze o porade moj problem jest troche nie typowy ale ciekawa jestem waszej opini zamowilam sale na komunie pani ktora zajmuje sie wynajmen oczywiscie zgodzila sie zostalam zapisana tylko spytala czy chce mala sale czy duza wybralam mala skoro mialo sie zmiescic 50 osob to ok nie podpisalam zadnej umowy nie pokazano mi sal i tak trwalo to 3 lata 1 miesiac przed komunia poszlam aby pokazano mi kuchnie i sale pani wprowadzila mnie do ladnej sali bylam zadowolona ;spytalam co to znaczy mala sala a ona zaprowadzila mnie malej swietlicy w ktorej mialy zajecia dzieci nie przypominala sali bankietowej moja zlosc potegowala malo tego ta ladna sale wynajeto drugiej rodzinie po moim oburzeniu zaproponowano mi obie komunie w 1 sali ja nie chce sie zgodzic na takie warunki a ta druga rodzina terz nie chce przejsc na ta mala sale choc ja wynajelam pierwsza co wy kochani zrobilibyscie na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bognakrolowiecka
Ale lipa, a myślałam, że dzisiaj już takiego dziadostawa się nie robi. Wiesz, problemem jest trochę to, że nie masz umowy. Ja na szczęście nie miałam takich kłopotów. Rok temu robiłam komunię syna w http://www.estella.pl i wszystko wyszło bardzo dobrze. W ogóle jeśli ktoś z Poznania i okolic to naprawdę polecam. Menu wyborne, a i obsługa bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagość
dziekuje za wypowiedz .jestem zalamana ale co mam zrobic nie moge sie poddac musi sie udac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie lokale w jednym miejscu www.ChrzcinyiKomunie.pl i można wysłać zapytanie do wielu restauracji jednocześnie - zaoszczędzi to Twój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za podpowiedz juz mam nowa sale ale prosze mi uwierzyc stres byl ogromny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×