Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z czego przygotować sie do matury z chemi i bilogii?

Polecane posty

Gość gość

Zrobiłem całego Witowskiego z chemii i z biologii. Matury pisze na ok 85-94% ale... nie wiem z czego teraz się uczuć a boje się że przez 3 miesiące mogę wszystko zapomnieć. Pazdro tez zrobiony. Testy z operony i zielonej sowy zrobione, Co jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście polecam ci skok z wieżowca podcinanie żył nie zawsze jest skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chazarska Żydówka
Czarnocki - biologia, Persona - chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z biologią i chemią to k***a jasne że na prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnocki - biologia, Persona - chemia. Tam zadania są tak jak w witowskim z miejscem na rozwiązanie czy jak w pazdrze, jedno pod drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
repetytorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. Po chuj sie tego "uczysz" jak planujesz za trzy msc zapomnieć? Nie wiem może jestem stary czy jak ale dla mnie to nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biologia to zadania otwarte, typowo maturalne a chemia to zbiór zadań z egzaminów wstępnych na AM, ale są naprawę dobre, wymagające myślenia, takie coś w stylu matury 2014. A jaki kierunek? Jeszcze raz pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż z drugiej strony edukacja to jedna wielka blaga. w zasadzie mógłbyś zakończyć na szkole średniej na studiach oprócz paru faktów usłyszysz jedynie kłamstwa. szczególnie na medycynie i kierunkach zwiazanych z biologią i chemią. O historii nawet nie wspomnę:) xxx CHazarska jesteś wyzszym specjalistą od dezinformacji, propagandy i pacyfikacji polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarski , nie planuje zapomnieć ale jak się trzy miesiące nic nie robi to się zapomina szczególnie jeśli nauczyłem się tego wszystkiego w 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może z chemią to nie aż tak bardzo. Zgalopowałem się. Naszło mnie teraz złe przeczucie, że wybierasz sie na farmacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idziesz na żaden kierunek lekarski bo w polsce jest jedynie kierunek felczerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostało mi parę arkuszy maturalnych, podstawy nie ruszałem bo irytowało mnie rozwiązywanie podstaw , z rozszerzenia parę na kwiecień sobie zostawiłem żeby mieć co robić przed egzaminem. Czy od wiedzy można spuchnąć? Nie, od maja jestem na 90% i tylko się uczę bo ciągnę jeszcze 2 kierunek i muszę zdawać egzaminy więc nie widzę problemu,chyba że ktoś ma wieczny problem braku dziewczyny jak 92 to wtedy faktycznie jak proponuje gameover skok z wieżowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą po studiach i tak cie przekwalifikują na urzędnika NFZ żeby nie obowiązywała cie przysięga lekarska uniemożliwiająca usmiercanie ludzi w świetle najnowszych "odkryć":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustalmy jedno. Będziesz jedynie elementem akcji promocyjnej kartelu farmaceutycznego. masz wzbudzać zaufanie chorych tak żeby sie nie zorientowali, że przepisujesz im trucizny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za ostrzeżenie, mam tyle kasy po rodzicach że mogę stąd wyjechać i leczyć pro bono więc mi to wisi. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dzięki za pomoc. Nie mogłem sobie właśnie przypomnieć o tych dwóch autorach dlatego pytałem. Ja planuję zrobić wszystkie arkusze i wszystkie ksiazki na maksa bo i tak nie mam nic innego do roboty na razie a wolałbym to zdać na pewniaku a nie martwic się czy starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×