Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam mieć włochate myśli

Zakochuję się w mężczyźnie z Turcji... ratunku.

Polecane posty

Gość zaczynam mieć włochate myśli

Mam 25 lat. Aby poćwiczyć angielski założyłam konto na penpals. Zaczęli do mnie pisać różni goście. W większości z Turcji i innych krajów trzeciego świata. Nachalni, słodcy aż do bólu... przewidywalni i prości jak budowa cepa. A potem napisał on. Również Turek, ale trochę starszy (34 lata), z wykształcenia chemik, ogarnięty, dojrzały... przystojny, ale taką normalną męską urodą... Ani razu mi nie napisał, że jestem ładna, nie próbował mnie bajerować, gadamy o wszystkim... ale bez żadnych podtekstów. Powiedział, że jest tam aby poćwiczyć angielski bo zmienia pracę na lepszą. A ja przepadam. On mnie strasznie kręci... Jest na swój sposób niedostępny. Mieszka z kumplem w mieszkaniu należącym do firmy, wkrótce się będzie przenosił do innego miasta. Może mieć rodzinę (i kłamać o życiu z kumplem, ale może to jest prawda..) Tak czy siak chyba się w nim zakochuję. A myślałam, że kto jak kto, ale ja na Turka w życiu nie polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro on nie daje Ci żadnych sygnałow,że z tego coś może być to odpuść. Zresztą sam określił , że korzysta z tego portalu,żeby poćwiczyć angielski więc chyba miłości tam nie szuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on mieszka obecnie w Turcji czy gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia baba, p******i sie jej we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam mieć włochate myśli
Właśnie to, że mi nie daje sygnałów żadnych mnie tak w nim rajcuje. Oprócz niego piszą dziesiątki facetów z Turcji, którzy zaczynają wiadomość od słów jesteś piękna czy mogę być Twoim przyjacielem. A ten tutaj Turasek taki niedostępny :P Tak mieszka w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam mieć włochate myśli
samej przed sobą mi wstyd. Ale nic na to nie poradzę. To pierwszy facet który budzi we mnie prawdziwą, dziką, nieokiełznaną żądzę. Uwielbiam kafe za jej anonimowość :D Mogę zrzucić z siebie balast i nikt znajomy się nie dowie o mojej ciapatej fascynacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam mieć włochate myśli
Zawsze wybierałam sobie mężczyzn białych jak śnieg ;) Brunetów z ciemnymi oczami... ale białasków :) Ten ma ciemniejszą karnację, nie taką typową turecką, brudną, ale ciemniejsza. Jest bardzo męski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam mieć włochate myśli
Ze mną jest naprawdę coś nie tak... Zaczynam mieć obsesję na jego punkcie. A Wy jeszcze na dokładkę całkowicie ignorujecie moje posty :D Ale niech Wam będzie. Będę pisała sama do siebie. Ku uzdrowieniu duszy ;) Ehh, prawdę powiedziawszy jedyne o czym potafię myśleć, to aby on uzdrowił moje ciało (domyślcie się w jaki sposób). Jest serio mega inteligentny. Może to o mnie źle świadczy ale zawsze miałam w głowie inny obraz Turka jako osoby, która ledwo dobrnęła do którejś tam klasy szkoły podstawowej a potem pasła kozy bądź kręciła rusztem z jagnięciną. Ach te stereotypy ;) Nawet to, że muslim mi nie przeszkadza a jestem jednym z tych prawicowych oszołomów, którzy najgłośniej krzyczą: "Nie dla islamizacji Europy". Hahaha, strasznie mnie to bawi :D Może to od tych moich wcześniejszych radykalnych pogladów? Jakaś taka kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepadłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×