Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarekW56

Zakupy w alma24

Polecane posty

Gość MarekW56

Kiedyś Alma24 prezentowała bardzo wysoki poziom. A teraz sklep nie robi sobie nic z komentarzy wysyłanych przez klientów, przez ostatnie tygodnie przestali nawet na nie odpowiadać. - Nieświeże wręcz zgniłe warzywa i owoce. Nieświeże (śmierdzące) mięso, a przecież Krakowski Kredens tani nie jest. Gdybym wiedział kupiłbym gdziekolwiek indziej. - Częsty brak kontaktu obsługi w sprawie braków w zamówieniu - Masa artykułów jest na stronie ale nie ma w sklepie (nikt tego nie poprawia mimo zgłoszeń od klientów) - Reklamacje rozpatrywane tygodniami i trzeba wysłać sporo ponagleń. Niby chwalą się zdrową żywnością, ale ze zdrowiem nie ma to nic wspólnego. Almy nie polecam! Macie jakieś doświadczenia z zakupami online w Almie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do Lidla, wg mnie to najlepszy sklep, wiekszosc produktów made in germany, wszystko smaczne i lepsze niz to markowe gowno z almy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodzia
dlatego ja robię zakupy w polo markecie... jest świetny i naprawdę szanują tam klientów i można patrzeć na ofertę w internecie http://www.polomarket.pl/gazetki/23f/#8 teraz mają tydzień francuski i masę produktów w super cenach, nawet lepszych niż inne niby tanie markeciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiagd
no muszę przyznać ci rację co do zakupów w alma24, jak mnie coś raz do siebie zrazi to już po prostu omijam to szerokim łukiem, zakupy zrobiłam raz, ale pierwszy i ostatni :/ dostałam jakieś skrawki wędliny i jak dla mnie pierwszej świeżości to ona nie była, a cena bagatela 40zł za 1kg, zwiędnięte warzywa, oraz przeterminowane produkty! to jest po prostu skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×