Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona ubiera się jak prostytutka

Polecane posty

Gość gość

Moja 45 letnia żona jest bardzo atrakcyjną kobietą, od zawsze ubierała się bardzo seksownie a jej ulubiony ciuchy to te ze skóry ( ma ich całą szafę) Od zawsze nosiła coś ze skóry (kurtki spódnice płaszcze spodnie itd) Jednak im jest starsza tym jej ubiór staje się coraz bardziej wyzywający ( kozaki prawie siEgające pośladków skórzana mini i długi czerwony skórzany płaszcz) tak chodziła ubrana do pracy w zimie teraz też mimo ciepła nie odpuszcza (skórzana mini ledwie zakrywająca pośladki jest na porządku dziennym) Zwracałem jej uwagę ale nic to nie daje Widzę jak wszyscy się na nią gapią i nie wiem co zrobić z tym fantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej bedziesz jej zwracal uwage tym bardziej ona bedzie sie upierala przy swoim. Taka jest ludzka natura. Widocznie ma taki gust iwydaje jej sie ze wyglada swietnie. Kiedys jej minie, zostaw ja w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę , że jeśli bardzo Ci to przeszkadza powinniście porozmawiać i iść na kompromis ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałem z nią nie raz ale zbywa mnie byle czym i mówi żebym dziękował Bogu za taką lalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, chce się czuć jeszcze sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma swój sklep z ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to możliwe, często właścicielki takich małych butików dla straszych pań wyglądają jak burdelmamy. ciekawa zależność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego Tobie to przeszkadza? Przecież zawsze tak się ubierała, nagle zaczeło Tobie przeszkadzać? Chciałbyś żeby Tobie żona ciuchy wybierała, jak masz się ubrać? Chyba nie, więc też daj jej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi że tak się ubiera tylko że ubiera się coraz bardziej wyzywająco a powinno być chyba odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, ja mam 46 lat, co prawda wyglądam, jak mówią ludzie o 10 lat młodziej, lubię ubierać się seksownie, chociaż skór nigdy na sobie nie lubiłam (na motocyklistach owszem, są super), a wiesz dlaczego tak się ubieram? - czuję się lepiej - czuję się młodziej - to miłe jak faceci się za mną oglądają, patrzą się świecącymi oczami, czasem nawet się uśmiechnę... Nie uważam, że ubieram się jak prostytutka, ale jak atrakcyjna kobieta, mój mąż jest zadowolony, na to wygląda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 analfabetko, istnieje takie słowo jak 'ci'. skąd ta mania wciskania 'tobie' i 'ciebie' wszędzie gdzie się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 23:29 analfabetko, istnieje takie słowo jak 'ci'. skąd ta mania wciskania 'tobie' i 'ciebie' wszędzie gdzie się da? x Sam jestes "ci" C**A hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam na myślę 'cię', jełopko, literówka, a ty łacha drzesz jakbyś miała z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c*****a *********.n.a c.e.n.z.u.r.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam z czego, bo jestes debilem i analfabetą a zarzucasz to innym haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona naprawdę przesadza gdybyście ją zobaczyli to na pewno przyznalibyście mi rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, a Ty jak się ubierasz? Nie przesadzaj, ciesz się, że masz zgrabną żonę, a nie lochę zapasioną z tłustymi włosami i zwisami do kolan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 letnia żona w kabaretkach i czerwonej skórzanej mini to jest powód do dumy Nie wydaje mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbyś żeby chodziła z zarośniętymi nogami i pipcią? żeby nosiła bluzki w maki i miała trwałą na włosach zrobionych fioletem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym żeby ubierała się sexy ale nie wólgarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wólgarnie" :D niech Ci żona słownik kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wulgarnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona musi się tak ubierać bo sprzedaje doopą w sklepie a seks sprzedaje. Daj namiar na sklep to wpadne ją zobaczyć albo wrzuć foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
proszę sie odczepić od motywu maków na bluzkach i sukienkach bo ja je uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona tez sie tak ubiera-jak zwykla zdzira-stringi to tylko paseczek na tylku-miniowka ktora ledwo co zakrywa, podwiazki I ponczochy -szpilki na 21cm obcasie-cycki na wierzchu-prawie wylewaja sie ze stanika-kusa bluzeczka I krotka kurtka skorzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrooochaj ja porzadnie tobie mowi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za debil, może czuje się mało dowartościowana przez ciebie dlatego zakłada takie wulgarne stroje bo widzi, że innym facetom się ona taka podoba i czuje się przez to zauważona, lepsza? hmmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×