Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ŻONY POLICJANTÓW MAJĄ DOBRZE TERAZ BO POLICJANCI SPORO ZARABIAJA

Polecane posty

Gość gość

sierzant sztabowy policji tuz po awansie zarabia 4 tysiace maz kolezanki jest i sie chwalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha 4000 to dobry zarobek ale sie uśmiałam, to na co tej żonie starcza po zrobieniu opłat na waciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale potem policjant zarobi wiecej na poczatku 4 tysie ma od kopa i 13 stki i dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne te zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co w związku z tym, że koleżanka ci się pochwaliła ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka z ciebie psiapsióła, że musiałaś to opisać na forum i pomyśleć jak by ci się zwierzyła co by to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niecałe 2 lata i mam 3200, a dodadtków ile, mieszkanie mi opłacają, mundurówka, 13stka, dodatek wakacyjny, dodatki na swięta, premie i awanse w święto policji (ostatnio było) a to wszystko w spokojnej miescinie 10tys mieszkańców, koszty zycia niskie. Nie to co wawka że za mieszkanie trzeba bulic 2tys, bo wtedy te 3200 to faktycznie smieszne pieniądze. Na moim terenie to jednak duzo bo przeciętni ludzie zarabiają 1500 ja tam sobie chwale :) luz blues i kasa niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za ściemę walisz po dwóch latach takie zarobki..nie podszywaj się pod glinę bo jak prawdziwy to czyta to się może uśmiać ..!!! bebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ONI TO MAJA KASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak maja sie tak super to sami idzcie do policji, nikt wam nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie nabory trwają cały czas każdy może próbować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz z dodatkami przynosi 5700 zl miesiecznie dlatego ja nie musze pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba komendantem jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie którzy mają wybujałą wyobraźnie innym się zdaje, że są policjantami a niektóre baby chciały by mieć męża policjanta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLICJANCI MAJA SUPER KASE TERaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem- zarabiają bardzo dobrze, dlatego należy SKASOWAĆ im pozostałe przywileje, w tym emerytalne mozna nawet gliniarzom podnieść te pensje - ale w końcu trzeba wprowadzić prawdziwą weryfikację kandydatów - skoro dziewczynki :O są wysyłane na (pseudo)-patrole to niech zdają "męskie"!!! egzaminy sprawnościowe - jak zda (hehehehe) to może iść wtedy na patrol; albo zostawmy te baby w policji ale niech zajmą się robotą papierkową albo przeszukiwaniem kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioto wyzej, wlasnie kobiety zdaja te same testy sprawnosciowe co faceci, nie ma przywilejow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahah - tępa szmato (typowa Polko) :D skąd ty czerpiesz wiedzę o życiu kocmołuchu? :D z 'wysokich obcasów' i z 'nie z tej ziemi'? Tępa p**do - gdyby baby miały zdawać uczciwy !!!egzamin (no przecież one twierdzą, że nadają się do tej pracy TAK SAMO jak mężczyźni) to powinny zdawać MĘSKI egzamin sprawnościowy , a nie jakiś "babski", który zda kazda jedna, która nie jest oczywistą kaleką. Ale wtedy na nabór gdzie zgłasza się kilkadziesiąt tysięcy bab - może jakimś cudem zdałaby jedna albo dwie i podniósłby się wrzask takich idiotek jak ty (szmato) że to DYSKRYMINACJA. No więc zdają egzamin dla kalek, a potem są wysyłane na "patrole" rozśmieszając do łez nawet wyrośniętych gimnazjalistów :O A ja za ten cyrk płacę - i to nie małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milicja powinna dostawać minimalne wynagrodzenie bez żadnych dodatków i premii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żony policjantów mają dobrze? prosze mnie nie rozsmieszac ,nigdy nie wiesz kiedy wróci. kiedy wolne. żadnej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy piszecie za głupoty jak można zarabiać po 2 latach w policji 2 tys zł kpiny ja mam syna starszy sztabowy i dowiedziałam się ,że zarabia prawie 4 ty,ale nie wiem czy to prawda bo mi syn nie powie prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcialabym ani jego zarobków ani męża policjanta. To są psychole, co niszczą swoje zony. Cała Polska to wie. Największy odsetek rozwodow jest w tej grupie zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarki chcą więcej zarabiać niż policjańci a niektóre juz teraz wiecej zarabiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pielęgniarki mają wyższe wykształcenie a policjanci sa jacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zony policjantow mają dobrze? hahaha blagam, nie rozsmieszaj mnie. moze i na jakimś kompletnym zadupiu, owszem. ale w większych miejscowościach i miastach? to największe dziffkarze i zdradzacze pod słońcem. żona z dziećmi w domu z kolacją czeka a ten rypie albo prosytute z agentury (i to za free, bo na odznakę multum rzeczy mają za free), albo jakąś małolate złapaną na paleniu trawy, gdzie ultimatum bylo proste: wywalasz towar i wystawiasz anala albo lecisz w kryminał. żony wiec wcale nie mają tak dobrze, a niekiedy i w pysk dostaną jak za bardzo marudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle kobiety chwala sie osiagnieciami mezczyzn. Czy wy cos potraficie osiagnac bez nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to szeregowy policjant - posterunkowy - zarabia niecałe 2 tysiące zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×