Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawił mnie bo kocha faceta.

Polecane posty

Gość gość

Rozstałam sie z chłopakiem po roku zwiazku a wczesniej 2 latach przyjaźni. Twierdził ze nigdy mnie nie kochał bo nie moze wyzbyć sie uczucia do swojego byłego chłopaka. Niby jest bi ale mocno mnie to zastanawia. Przez rok zwiazku nie było miedzy nami zadnych relacji seksualnych. Po rozstaniu powiedział ze mimo tego ze bardzo sie starałam to nie pociągałam go tak jak powinnam,traktował mnie ciagle jak przyjaciolke. Ponad to woli blondynki. Przez niego straciłam wiarę w siebie i atrakcyjność. Zainwestowałam 3 lata bo była to milosc mojego zycia,odrzuciłam wiele osob ktorym na mnie zależało i nic teraz z tego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bi to on moze chcialby byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za c***a nie mogę zrozumieć pedałów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie wiedziec jesCze ze jest homo, to wychodzi w czasie, ale conajmniej dziwne jest to ze Cie nie ruszył. Przeciez byliście razem rok,wczesniej przyjazn. FACET prześpi sie prawie z kazda napotkana laska a wy byliście mega zżyci i nic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech z gejami już tak jest że wolą facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam was o obiektywne zdanie. Nie wiem czy to nie chodzilo o mnie, moze faktycznie jestem mało atrakcyjna... jestem modelka zdjęciową, wiec wydawało mi sie ze moge miec wysokie poczucie atrakcyjności. Mój "bi eks" tez dla mnie był bardzo atrakcyjny, najprzystojniejszy. bo kierowało mna serce. Chociaz przyjaciele zawsze powtarzali ze zasługuje na kogos lepszego, pod względem charakteru,traktowania i wyglądu. Tylko ja go kochałam za nic. Nie pracował, nie pomagał mi a ja ślepo zapatrzona i jeszcze zostawił mnie z milosci do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawał gnoja z niego. Wiedział co czuje i kim jest, ale kosztem Ciebie próbował wmówić sobie i innym, ze może żyć z kobietą. Ale nie współżyliście! Że też wczesniej Cię to nie zaniepokoiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mu się nie podobałaś nie dlatego, że nie jestes blondynką, ale dlatego, że jesteś ...kobietą. Nie masz penisa ;) Nie becz za nim, bo nie ma za kim. Mógł byc wobec Ciebie szczery, a nie mamić przez rok. Przecież widział, że się angażujesz w ten związek. To świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stało sie i teraz musze jakos sie pozbierać. Nie dodałam ze w październiku sie zaręczyliśmy, po co to robił skoro mnie nie kochał ? W czasie trwania zwiazku powiedział mi to tylko raz. ale zaręczyny wydawały sie dla mnie oznaka milosci a on ogolnie zawsze był zimny i zamknięty na wyznawanie wielu uczuc. To nie były tylko zaręczyny: ja wierzyłam ze za 2 lata bede szczesliwa mężatka. Ślub planowany, jego rodzina na dobre mnie przyjęła, praktycznie zamieszkaliśmy razem. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×