Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomeknygus22

Zwolnienie od psychiatry

Polecane posty

Gość tomeknygus22

Mam dość swojej pracy, z której i tak pewnie niedługo mnie zwolnią. Chciał bym poprawić swoją kondycje psychiczną nim poszukam następnej i tu moje pytanie, czy taka wizyta może nabrudzić coś w papierach czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta ci nie nabruździ, ale na L4 nie masz co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ja dostałam l4 od psychiatry i to prywatnego, jest tylko 1 myk na zwolnieniu będzie pieczątka lekarza psychiatry i tym samym pracodawca się o tym dowie, najczęsciej szefowie nie mają zrozumienia dla depresji od razu myślą o takiej o sobie jak o wariacie potem już zawsze będą na ciebie uważali to jesteś "psychiczny" jeśli nie chce by się dowiedział to lepiej spróbować pogadać z internistą o l4, na l4 od psychiatry tez trzeba uważać bo zus je najczęsciej sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do psychiatry przy okazji może warto pobrać antydepresanty ale to lekarz może ocenić, jeśli doświadczasz mobbingu to jeśli masz wsparcie rodziny to może warto się zwolnić, zdrowie psychiczne ważniejsze a potem podleczyć się i na spokojnie szukać nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba zależy czy prywatny ma podpisany kontrakt z nfz czy coś w ten desen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja za to słyszałam że takie l4 jest najtrudniejsze do wykrycia, nie wiadomo jak to z tym jest;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam wezwanie na komisję nie jestem pewna ale być może sam pracodawca mnie podpieprzył a byłam w kipeskim stanie psychicznym nie dojśc że depresją to jeszcze leki na mnie źle działały poszłam tam płacząc dosłownie sama lekarka się wystraszyła i powiedziała że jak bede potrzebowała jeszcze l4 to żebym się zgłosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ja byłam akurat w takim złym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeknygus22
Ja też jestem w złym stanie psychicznym. Nic mi sie nie chce, no chyba że jestem nierobem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja już wyszłam z depresji to jest możliwe, idz do psychiatry może da ci leki które pomogą wyciszyć sie na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik20
wszystko zależy czy na prawdę jesteś chory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to do roboty nygusie, a nie chorobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×