Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ada czy adrianna? Pomozcie bo oszaleje

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy zgodni z mezem co do imienia Ada. Natomiast ja chce zarejestrowac ja jako adrianne a maz jako ade. Za nic nie mozemy sie dogadac. Moze jakies Ady adrian y sie wypowiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jak chcecie do niej mowic. Jesli Adrianna ma byc tylko na akcie to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze Adriana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo chciala pisac niech bedzie Adriana i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Adria !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja sąsiadka ma na imię Adamina i też wszyscy mówią Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:) dobry wybór imienia ;)) nie wiem czy mój komentarz coś pomoże, bo jednak ciężko wybrać, ale napisze jak to jest u mnie. mam na imię Adriana, chociaż podobno miałam być przez 2 n Adrianna. Lubię swoje imię. Kiedyś każdy mi mówił tylko Adriana, bo nie lubiłam skrótu Ada, ale później jakoś mi się nawet spodobało. Ogólnie każdy mi mówi inaczej, jedni Ada, jedni Adriana, albo Adrianna, też zdarzało się Adrianka, Adusia, Adka itd. Także jeśli wybierzecie opcje Adrianna to będzie więcej opcji tego jak wy czy ktoś będzie nazywał waszą córkę, a jeśli nie polubi swojego imienia, zawsze będzie miała drugą wersję. Adrianna brzmi lepiej w jakiś sytuacjach oficjalnych, chociaż mi się czasami tak staro ta wersja kojarzy jak jakaś Zuzanna itp Chodź w tej opcji nie miałaby problemu córka, że ktoś myli jej imię, tak jak to jest gdy ktoś jest Adriana przez 1 n (czasem ludzie czytają jako 'Adrian' albo własnie zmieniają w dokumentach i piszą przez 2n). Jeśli chodzi o Adę, to i tak sporo osób będzie na pewno myśleć / pytać czy to skrót do Adrianny albo Adeli. Osobiście ja lubię mieć właśnie wybór z tym imieniem i w jakiś oficjalnych sytuacjach przedstawiać się jako Adriana, bo śmieszy mnie czasem gdy ktoś mówi do mnie 'Pani Ado'. Jeśli macie jednak długie nazwisko to będzie lepsza Ada po prostu. Ogólnie może wybierzcie opcję, która lepiej brzmi z nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chcecie wgl używać wersji Adrianna? bo jeśli tak to to sprawa jasna czyli wersja pełna.. uwielbiam to imię osobiście nadałabym Adrianna bo chciałabym zwracać się do córki w obu wersjach bo obie są śliczne.. rozpatrz też dopasowanie do nazwiska czy jest bardzo długie a może krótkie? Nie rozumiem dlaczego mąż upiera się przy swoim w końcu Adrianna będzie Adą, ale z Ady Adrianny już nie zrobisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adriana chyba najlepsza opcja, bo i tak będziecie mówić Ada, ale jak będzie już dorosła to chyba fajniej bedzie brzmieć Adriana niż krótkie Ada. Piszę to jako dorosła Aleksandra, a dawniej mała Ola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×