Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 11122233334444

Apteka dzienne zarobki

Polecane posty

Gość 11122233334444

Chciałabym otworzyć aptekę ale nie wiem czy to się opłaca w dobie kryzysu. Czy ktoś z was ma aptekę i może mi powiedzieć jakie są koszty w aptece i jaki jest zarobek. I czy boicie się tej ustawy która ma wejść w styczniu. Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apteka to nie piekarnia nie masz rozeznania w dziedzinie daj spokój to ciężki kawałek chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytanie zadałeś głupie bo to zależy od czynników co gdzie jak' ja pracuje w aptece przy przychodni wiec jest dobrze a znam aptekę na osiedlu domków i zamknęła sie po ok 8 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma głupich pytan sa
głupie odpowiedzi jak apteka mogła sie zama zamknąc? piszesz "apteka zamkneła się" :O rozumiem ,ze układasz leki conajwyzej- ew zmywasz podłoge '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dasz sobie rady sama na tym ciężkim rynku. Teraz przeważają sieci aptek. Nie masz szans jako pojedyncza apteka konkurować cenami. No chyba ze wprowadza te ustawe o regulacji cen i w kazdej aptece beda takie same. Wtedy bedzie sie liczyć lokalizacja i jakosc obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawendowe_pole, szans nie ma na tę ustawę. Ona jest sprzeczna z zasadami konkurencji wolnego rynku i demokracją Apteka dzisiaj nie opłaca się. Sieci typu "dbam o zdrowie" przejęły monopol na leki i trzymają się tylko takie które np są od pokoleń i ludzie od pokoleń znają ich tradycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość got milk
Stomatoloszka,ucieklas z topiku o szczepienich z podkulonym ogonem jak ci dziewczyny napisaly co o tobie sadza! Skoro zwialas tchorzu to wkleje ci ostatnia wypowiedz z tamtego topiku, zebys sobie poczytala wredna jędzo! " 16:04 [zgłoś do usunięcia] kaszka z mleczkiem30 Stomatoloszka wiesz jak my z lekarskiego nazywaliśmy was z dent.? Lekarze niespełnionych marzeń. Wstyd, że ktoś taki jak ty wyszedł z murów jednej z akademii medycznych. Ludzie zawsze będą mieć odmienne zdanie, a MY mamy je obowiązek szanować. Lekarz jest specjalistą nauk przyrodniczych, ponieważ korzysta z dorobku wielu nauk tej grupy, a zarazem nauk humanistycznych, bo celem jego działania jest człowiek. Mówi ci coś to zdanie? Widać, że jest Ci to obce. Ty masz być dla ludzi a nie ludzie dla ciebie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11122233334444
Wiem że apteka to nie piekarnia ale kto pyta nie błądzi. Mieszkam w mieście ok 150 tyś mieszkańców chciałabym otworzyć aptekę na dużym osiedlu. Obok mojej działalności mieści się Dom Starców i tak się własnie zastanawiam czy to nie byłby plus tej lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
no stomatoloszka ma racje - u nas jest mnóstwo aptek i utrzymują się bo są w sieci - albo mają super lokalizację zaraz pod przychodnią itd a w dbam o zdrowie sama kupuje - zamawiam netem i odbieram za darmo - tanio i można sobie samemu wybrać lek a nie jak się zawoła ibuprom to dają firmowy najdroższy a ja biore ten sam skład a połowe tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obok mojej działalności mieści się Dom Starców i tak się własnie zastanawiam czy to nie byłby plus tej lokalizacji Wiem że w Lublinie jeden dom starców ma podpisaną umowę z siecią aptek więc w tym przypadku Ty straciłabyś większość klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ola :)
Moja ciotka miała kilka lat temu aptekę "z tradycją", miasto 23tys ludzi i miała w granicach 3-4 tys obrotu dziennie. Ile na czysto to Ci nie powiem, ale już ją zamknęła więc chyba nie były to takie kokosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaania
Wszystko zależy od tego czy masz: 1. własny lokal spełniający wszystkie warunki- odpadłyby koszty wynajmu 2.czy masz uprawnienia, aby być kierownikiem apteki- odpadłby koszt jego zatrudnienia 3. jeżeli nie spełniasz 2. warunku to czy jesteś mgr lub choć tech.farm. Mąż i teściowie są mgr, sami są kierownikami swoich aptek, jedna z nich jest we własnym lokalu, druga w wynajmowanym. Nie jesteśmy siecią, bo obie apteki działają niezależnie i mimo wszystko utrzymujemy się i dajemy pracę innym. Apteka w wynajmowanym lokalu gorzej zarabia, ale nam wystarczy. Głównym naszym atutem jest fachowy personel i bardzo szeroki asortyment i tym wygrywamy z sieciami, choć na przeciw nas jest sieciówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×