Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciałam glosowac na kukiza, ale po obejrzeniu ostatniej debaty

Polecane posty

Gość gość

Stwierdzam, że się nie nadaje :( kompletnie, brak obycia, zacinal się, jak go pierwszego wywolali to jak w szkole, żeby mu dac jeszcze czas bo sie jeszcze nie przygotowal :o masakra, dobrze, ze to obejrzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś by taka twarz,pomijam inne "walory" prezentowała nasz kraj>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niechby się zacinał, czy seplenił, a niechby wyglądał trochę lepiej niż małpa, ale żeby działał na korzyść wszystkich obywateli naszej udręczonej i rozsprzedanej Ojczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:19- A na kogo Ty będziesz glosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"naszej udręczonej i rozsprzedanej Ojczyzny" :D Hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam na niego głosować, ale jednak to Korwin Mikke ostatecznie mnie przekonał i to na niego oddam swój głos. Oczywiście własnym długopisem, choć znając życie i tak pewnie uczynią go nieważnym, dostawiając gdzieś drugi "x" :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gratuluje:):):) wyboru i myślenia :):):):) facet dla którego kobieta to margines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Weź sobie obejrzyj jego pełne, nieokrojone wypowiedzi, bo łykasz medialną papkę jak gąsior kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym cię JKM przekonał w tej debacie? :o Tym, że po raz kolejny udowodnił, że jest zwykłym, szeregowym partyjniakiem jak reszta tej całej sitwy? :o Zresztą czekaj czekaj, bo jeszcze się jutro okaże, że wcale nie będziesz miała na kogo oddać głosu :D A nie, sorry. Nawet jeśli stałoby się to, z czego tak kpi (wybory w GB), nie dotrzyma umowy - to jego znak rozpoznawczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie bede oglądać i nie przekonasz mnie.Oglądam programy z ludzmi inteligentnymi. Proste jak drut,idzie po kasę,przez minutę nie pomyślał o zwykłym Kowalskim który nie ma pracy a ma studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz to nieporozumienie - wyobraździe go sobie np. na spotkaniu z Obamą, no obciach pełną gębą jak on się zachowuje :O Mikke - matkie boskie częstochowskie, uchowaj Boże. Pajac, który moralizuje, a sam ma żonę, i kochanke z 2 dzieci na boku - cóż za prawy człek :D Ogórek - tap madel i nic węcej, zero charyzmy i logicznego myślenia. Duda - sama nie wiem co o nim mysleć, duzo obiecuje i własciwie to jedynie wytyka błedy PO. co on proponuje? tego nie wiedza nawet marsjanie. kOMOROWSKI - najbardziej dla mnie reprezentatywny. Rząd zmiencie jak chcecie zmian, bo prezydent ma być reprezentatywny i nie może nic więcej, nie oszukujmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś POPIERAM !!! POPIERAM!!! POPIERAM!!! nic dodać,nic ująć.Gdyby wszyscy to potrafili zrozumieć swiat byłby piękniejszy.Ale cała masa matołow łyka ich kit i myślą że to cudotwórcy i manna z nieba zacznie kapać:) ludzie będą pławić się w luksusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy na gębę głosujecie czy na uczciwość? Ryżego chu/ja waszego ulubionego se dopiszcie łon taki elegącki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryży chu/j - to nowy kandydat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a gdzie ty widziałeś uczciwych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty na pewno zagłosujesz na swoją podobiznę co to mięchem bedzie rzucać do ludu i rozdawać kasę bu ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no Komoruski na krześle w Japonii i na spotkaniu z Obamą lepiej wypadł? cały świat się śmiał, KMN i neonówka skecze z tego zrobiły, że o BULU I NADZIEJI nie wspomnę. Ty masz jakiś kompleks amerykanów? Amerykanów, którzy mówią bez przerwy o polskich obozach śmierci, o tym, ze naziści byli Polakami, którzy nie wiedzą, gdzie jest Polska? Niech się szmaciarze cieszą, że BEZINTERESOWNIE ich wspieramy na misjach i nadstawiamy karku na ich wojenkach więc mnie nie rozśmieszaj. TYLKO KUKIZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś takie wpadki jak KOmorowski, to zdarzają się wielu głowom ważnych państw. Nie mam obsesji o Amerykańcach, podałam ot taki przykład pierwszy lepszy z brzegu. Jak będzie ci lepiej to pomyśl sobie o spotkaniu Kukiza z prezydentem Francji czy Niemiec etc. Jak się jąka i bredzi, że się nie przygotował i rzuca się jak wsza na grzebieniu. Slowem kabaret 24h, 365 dni w roku będzie :D Nie będzie żadnych tylko będzie śmiesznie i obciach na cały świat non stopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Komoruski bo to obciach dla Polski i Polaków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadajcie co chcecie i tak wygra Komorowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie takie podejście, że wygra to pewnie wygra. Ja tam nie znam nikogo kto by na niego glosowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to i tak lepiej niż Komoruski :) ja nie mam kompleksu na tle innych przywódców zważywszy, że komor już nam takiej obory wszędzie narobił i Kopaczowa tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zagłosuje na Komorowskiego, jak ktos napisał wyzej najbardziej sie nadaje prezentowac nasz kraj, Kukiz i JKM to jakies chodzace pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja na wybory nie idę, bo nie ma na kogo głosowac:P a ten cały kukiz to jakiś klaun a nie prezydent, ze mu nie wstyd kandydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencja wie na kogo zagłosować,Chłopo-robotnicy także,nawet już tutaj się opowiedzieli z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytam tu i tam to wczorajsza "DEBATA" zrobiła taki efekt jaki był z góry zaplanowany a więc skłócić dwóch Panów do siebie , resztę pokazać jako totalne skrajności a tu boczkiem boczkiem przeciskany jest stonowany wizerunek obecnie panującego prezydenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rozumiem cię,to zależy gdzie i z kim masz przyjemnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosujcie,zobaczycie jak wam zagrają tak będziecie tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony, jaki kraj taki prezydent (czyli reprezentant), pewnie dlatego nie ma wg mnie kandydatów na których warto głosować, dno, jak wszyscy Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×