Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba bede miala kochanka i mam pytanie do mam , zon ktore tez maja

Polecane posty

Gość gość

Jak dajecie sobie z tym rade , maz sie nie domysla , czesto kochacie sie z mezem majac kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda zawsze wyjdzie na jaw a ty do końca życia zostaniesz szmatą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytam sie kim zostane tylko jak to sie da ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna, że będziesz w stanie udawać i to nie wyjdzie? A co jeśli mąż się dowie? Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włóż do majtek duży pęk pokrzyw lub mocno kojącego ostu ewentualnie kłęb drutu kolczastego a to załatwi sprawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest przyzwyczajony do telefonow smsow do mnie imprez na ktorych bywam czy tez musze byc z racji na moja prace wiec o to ze sie wyda cos wyczuje to sie nie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka będzie twoja reakcja jak się dowiesz że mąż cię zdradza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej się rozwiesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest przyzwyczajony do telefonow smsow do mnie imprez na ktorych bywam czy tez musze byc z racji na moja prace wiec o to ze sie wyda cos wyczuje to sie nie boje Xx No to wychodzi na to, że jesteś przygotowana do ukrywania zdrady lepiej, niż ktokolwiek na tym forum, więc po co pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej mieć swoją parke i bawić się we czworo z wymianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sie rozwiesc , moj maz to fajny dobry facet tylko juz troche nudnawo po 14 latach sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mogłaby któraś odpowiedzieć na pytania autorki? ciekawe to w sumie autorko, nie pomogę Ci, bo nie zdradzam męża a dlaczego wolisz zdradę od rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a materiał na kochanka już masz? nie boisz się, że się zakochasz/on się zakocha i uprzykrzy Ci życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj fajnie jest mieć kochanka szczególnie młodszego od męża. Sypiam wtedy i z mężem czemu nie? Jest ciekawiej i już tak dwa razy wyszłam z kryzysu małżeńskiego. Kochanek jest jak afrodyzjak, jak zastrzyk hormonów, mąż jest zachwycony :D. Z kolei jeżeli facet zgadza się sypiac z mężatką, być na drugim miejscu i pasuje mu ten układ to jest tchórzem i nie wiele może zepsuć w moim małżeństwie. Sory, kiedyś podobał mi sie mężczyzna który od razu ukrocil moje zaloty. Takiego mogła bym szanować, kochanek to kochanek, boylover i swoje miejsce w szeregu musi znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG jak mozna kochc sie z mężem i kochankiem ? uratowałas kryzys małzenski ? OMG zapewne jestes blondynką z tipsami i plemnikowymi brwiami a zamist mózgu masz tik taka który sie już kruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza podnieta gdy facet obraca twoją żonke a ty jego i jesteście w jednym wyrku obok siebie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś najlepsza podnieta gdy facet obraca twoją żonke a ty jego i jesteście w jednym wyrku obok siebie wszyscy x podnieta ? chyba sodoma i gomora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masa ludzi tak się bawi i w pełni ich popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam juz moja milosc od 29.5 lat i spotykamy sie 2 razy w miesiacu jest cudownie i wracamy do swoich rodzin.Kto mysli nie bladzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ruda nie mam tipsów tylko swoje śliczne pazurki, dlaczego ci to przeszkadza? Przecież to moja sprawa, co robię a może jestem twoją matką, siostrą, albo przyjaciółką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masa ludzi tak się bawi i w pełni ich popieram x i ta masa ludzi to debile którzy nie szanuja drugiego człowieka , nie wiedza po co małzenstwo . A ty nie masz swojego zdania tylko podązasz za większoscia marnoscią . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem ruda nie mam tipsów tylko swoje śliczne pazurki, dlaczego ci to przeszkadza? Przecież to moja sprawa, co robię a może jestem twoją matką, siostrą, albo przyjaciółką? x w moim najbliższym kręgu nie ma debili/ek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam juz moja milosc od 29.5 lat i spotykamy sie 2 razy w miesiacu jest cudownie i wracamy do swoich rodzin.Kto mysli nie bladzi. x kiedys dobranocki były o 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie , że szanuję i bawimy się razem a nie jakieś tam ukrywanie kochanków a z tym małżeństwem to mnie nie rozśmieszaj bo to jest goowno warte w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak serio? :) A w lustrze sprawdzałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś właśnie , że szanuję i bawimy się razem a nie jakieś tam ukrywanie kochanków a z tym małżeństwem to mnie nie rozśmieszaj bo to jest goowno warte w dzisiejszych czasach x ukrywanie - zamieszkajcie razem bedzie łatwiej :P ha ha gówne warte owszem tacy ludzie jak ty sa g****o warci . Ze swojego ciała zrobiłas smietnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty tak serio? usmiech.gif A w lustrze sprawdzałeś? x nie ! z k****ami tylko żarty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swoja kochanka tylko piszemy i dzwonimy ale juz planujemy spotkanie, utrzymywanie kontaktu z nia nie jest trudne i robie to jak zony nie ma w poblizu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:20 obawiam się że twoja nienawiść do tej która cię zdradziła nie trafia pod właściwy adres. Życzliwy psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co mnie ta twoja pi z da obchodzi ? nic !żyj jak chcesz , miej 1o kochanków , syfa , rzeżaczke itd nie moje a twoje a ten sie smieje kto sie smieje ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×