Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza 9 tc

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie. Czy wy z kazdym bolem brzucha (ostre kucie itp) idziecie od razu do lekarza??? Bo mnie boli brzuch co wieczor jakby lewy jajnik i to ostre klucie i maz uwaza ze to nic powaznego (lekarzem nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla swojego spokoju możesz iść do ginekologa, choć to nie jest niepokojące, tam wszystko się rozciąga, szczególnie możesz mocniej to odczuwać np jak masz tyłozgięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź nospe, ja w pierwszej Ciąży lykalam do 5 miesiaca bo tak bardzo mnie bolało. Tam się wszystko rozciąga, więzadła tak bolą ze aż w pachwinach ciągnie. Weź nospe i się połóż wygodnie i powinno przejść. Jak będziesz odczuwać silne bóle, skurcze lub będziesz plamic to wtedy lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Dzieki. Tak mam tylozgiecie i trojaczki.. Dlatego mysle o lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża potrójna? Jeśli tak to tam ci się to naciąga jeszcze bardziej niż w pojedynczej, będzie trudno pewnie całą ciąże. Mówiłam o tyłozgięciu gdyż mi to właśnie gin powiedział też jestem w 9 tyg i mówiła że tak może być, nie mam silnych bóli, ale ciągnie i czuje jajcory, w następnym tyg mam wizytę u kogoś innego, dopytam jeszcze ją, ale nie martw się na zapas, tam się dzieją takie rzeczy że głowa mala:) Ale jeśli coś cie zaniepokoi to oczywiscie lepiej zrobić z siebie nadgorliwą wariatkę, niż potem pluć sobie w brodę :) i udaj się do gin jak będziesz czuła taka potrzebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka_32 co u ciebie? Jak sie czujesz, opowiadaj :) masz tam te blizniaki czy jednak nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czekaja mnie trojaczki. Mam juz 1 dziecko 5 letnie. Nie wiem czy sobie w ogole poradze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze dasz rade :) musisz dla dzieciaczkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwww
Życzę pomyślnego rozwiązania. Zapraszam wszystkie mamy do swojego blogowego kącika - www.MartynaG.pl - od ciąży aż po wychowanie dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×