Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupujecie swoim synkom na dzień dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Mam synka 5,5 roku i pierwszy raz nie wiem co mam mu kupić. Lubi plastyczne rzeczy, malowanie, wycinanie, autami rzadko się bawi. Co kupujecie swoim dzieciakom? Może się zainspiruje wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie kupuje. Za to jedziemy na cały dzień do enegilandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. To jest dzień dziecka a nie urodziny wiec pójdziemy gdzieś poszaleć .... np. plac zabaw i bedzie wata cukrowa lub lody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, ktora chce jechac do energylandii, to czekaja was naprawde wielkieee kolejki, zabierz dziecko w tygodniu, w dniu dziecka nie wiem czy sie dopchacie do karuzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my kupujemy dzieciom psa. Od 2 lat proszą i uznaliśmy, że teraz jest na to czas. Oczywiście w tym czasie sprawdziliśmy czy nie potraktują zwierzęcia jak zabawki i co jakiś czas np na kilka dni "pozyczalismy" pieska sąsiadki, 3 razy w tygodniu dzieci wychodziły na spacery, kupowały i zanosily karmę, nawet były z sąsiadka u weterynarza. Opiekowaly się bardzo dobrze, z dużą odpowiedzialnoscia podchodzily do tego. I stwierdziliśmy, że spelnimy prośbę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A my kupujemy dzieciom psa. Od 2 lat proszą i uznaliśmy, że teraz jest na to czas. Oczywiście w tym czasie sprawdziliśmy czy nie potraktują zwierzęcia jak zabawki i co jakiś czas np na kilka dni "pozyczalismy" pieska sąsiadki, 3 razy w tygodniu dzieci wychodziły na spacery, kupowały i zanosily karmę, nawet były z sąsiadka u weterynarza. Opiekowaly się bardzo dobrze, z dużą odpowiedzialnoscia podchodzily do tego. I stwierdziliśmy, że spelnimy prośbę dzieci. xxx i tak zobaczysz, ze bedziesz sama psa wyprowadzac. Tylko, miej to na uwadze, zebys go potem nie skrzywdila i nie wypieprzyla na smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilet do teatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tradycyjnie - bierzemy wolne my, nasze rodzeństwo i kuzynostwo i całą rodziną (full dzieciaków) jedziemy do lasu. Będzie piknik, gra w piłkę itd. Bez prezentów. A jak pogoda nie dopisze to spotykamy się wszyscy w domu mojego kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka - aż jestem zaskoczona, że praktycznie nikt nie kupuje prezentów. W mojej rodzinie odkąd pamiętam zawsze się dzieciom dawało prezenty, niekoniecznie jakieś drogie, bo to może być drobna rzeczy - byle dziecko było uradowane ;) Ale podsunęłyście mi przez to pomysł.... bo 31 maja będziemy na weekendowym wyjeździe i mogę synkowi zorganizować zabawe na łące lub w lesie np. zbudować z koca i gałęzi wigwam i pobawić sie w indian z piórami we włosach. Do tego dam mu jakiś drobny prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam z siostrą, ja mam 2 dzieciaków a ona 3. Myślimy nad tym by kupić dzieciakom na dzień dziecka coś w tym stylu: http://ogrodosfera.pl/domek-z-piaskownica-i-zjezdzalnia-full-house. Mamy dużą działkę i spokojnie taki domek z atrakcjami by się zmieścił na niej a dzieciaki miałyby frajdę całe lato. Czy myślicie, że to fajny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro lubi malować, to może jakiś zestaw super pisaków albo tablicę do malowania? Ja kiedyś miałam sztalugi i bardzo lubiłam na nich malować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co dziecko lubi. Mój to maniak lego i transformersow. Ma upatrzony jakis zestaw za 200zl-jak dla mnie to za drogi prezent, wiec umówiliśmy się kilka miesięcy temu, ze bedzie sobie odkładał pieniądze,a brakującą kwotę mu dołożymy. Uzbierał stówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my bierzemy syna do kina na minionki bo uwielbia ich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic. ma 5 lat, nie chodzi do przedszkola, więc nie wie o istnieniu dnia dziecka. a co do wypowiedzi wyżej o placu zabaw - mój syn chodzina plac zabaw kilka razy w tygodniu, więc chyba faktycznie dzień dziecka nie jest mu potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany jaja chyba jakieś a skoro nie chodzi fo przedszkola to wie ze żyje ?? co za podejście ambitne porażka :-D ciekawe czy wie co to Boże Narodzenie czy to tez trzymasz w tajemnicy do 18stki ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro chodzi na plac zabaw dzień dziecka mu nie potrzebny bu hahaha Zlituj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Klamka
Dziecko nie musi chodzić do przedszkola, żeby wiedzieć o takich rzeczach ;p jeśli rodzice chcą, to robią prezenty z takich okazji. Sama kupiłam dzieciom gry edukacyjne Akademii Umysłu® JUNIOR: http://www.akademia-umyslu.com.pl/ które są idealne dla dzieci w wieku 5 - 9 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi chłopcy chcieli żeby im dokupić po zestawie lego duplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my idziemy na gokarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja organizuje imprese w zamku zabawy , syn zaprosil jeszcze 11 chlopcow z klasy , oczywiscie my pokrywamy koszta , niech sie dzieci bawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, jeszcze nie wybralam prezentu, jutro pojde na zakupy i mam nadzieje ze znajde cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini87
Jak mały lubi plastyczne zabawy to może spodoba mu się któraś z propozycji kreatywnych zabaw z djeco. Spory wybór jest w sklepie kinderland24 dla chłopców też sporo. Dobierz tylko coś pod wiek i ciesz się razem z maluchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaopal
ja zamówiłam taki wielki plakat z postacią z gry komputerowej ,z minecrafta www.printdesign.pl ale to dla starszego nastoletka ,dla młodszego 4 latka nadal bez pomysłu jutro ruszam na podbój galerii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, pani od syna, który nie chodzi do przedszkola mnie rozbroiła :D urodzin też nie obchodzicie, bo syn się nie zna na kalendarzu...? chociaż jakby się nad tym zastanowić to w tym nic śmiesznego nie ma, że ktoś dla własnej wygody nawet nie chce sprawić frajdy swojemu dziecku :( my trochę przesunęliśmy dzień dziecka i zamierzamy obchodzić go jutro, żeby dzieci miały więcej czasu na nacieszenie się prezentami. po południu idziemy na festyn do parku. co do tematu - ja mam córki, ale siostrzeńcowi - maniakowi Lego kupiliśmy "Wielką Księgę Modeli Lego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematycznie, zgodnie z zainteresowaniami. My w tym roku nową piłkę do nogi, uchwyt wraz z bidonem do roweru, spodnie na lato. Wyjazd całodniowy organizujemy zawsze na zakończenie roku szkolnego, tzn. w pierwszy weekend wakacji. To już tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiliśmy 5,5 latkowi samochód bo upatrzył sobie go już miesiąc temu. Dostał go wczoraj na dzień dziecka i do dziś się nim bawi, a to sukces. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoonka
Ja swojemu synkowi kupiłam aparat fotograficzny, nie żadną lustrzankę tylko taki zwykły cyfrowy, żeby zobaczyć, czy w ogóle mu się takie coś spodoba - i to był strzał w dziesiątkę :) Co prawda mój mały jest starszy niż 5,5 roku (13 lat) i młodszemu dziecku bym takiego prezentu nie kupiła, ale nastolatek już będzie umiał się tym sprzętem zająć :) chociaż na początku bardzo się wahałam czy to dobry pomysł ale poczytałam tutaj http://obrazkidladzieci.pl/aparat-dla-dziecka-czy-dobry-pomysl/#more-96 że warto, może i was to przekona jeśli myślicie nad takim prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam klocki;) na początku myślałam o lego, ale potem na sharg.pl znalazłam klocki sluban, to jest zamiennik lego, taka tańsza wersja i zdecydowałam się na nie;) pomysł dobry, bo kilka zestawów lego już mamy, a te klocki super do nich pasują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×