Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość internetowe zakupy

Co najczęściej kupujecie przez internet?

Polecane posty

Gość internetowe zakupy

Ubrania,zabawki,art.elektroniczne itp., art.dla zwierząt.....? Dlaczego w ten sposób dokonujecie zakupów a nie w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas po 10 zł składka
ubrania taniej szybciej wygodniej wiekszy asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsd
ubrania dla dziecka, soczewki, różne rzeczy cena cena cena asortyment wygoda nie trzeba łazić nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumy...tygodniowo ze 2 flakony i mase próbek...trzeba mieć jakąś przyjemnośc w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas po 10 zł składka
perfumy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowe zakupy
Jakie perfumy? Firmowe czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas po 10 zł składka
takie za ok 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas po 10 zł składka
podrobki tych co sa po 200-250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowe zakupy
A coś dla zwierzakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy internetowe
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawki- na allegro jest taniej niż w sklepie (nawet doliczając wysyłkę jest nadal taniej) i jest ogromny wybór. Poza tym mam czas się zastanowić i nikt mi nie ładuje niczego do koszyka w międzyczasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowe zakupy
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najróżniejsze rzeczy: - ubrania - zabawki - buty - artykuły niemowlęce - książki ale kupiłam też - pompę do szamba - wentylator do samochodu - wąż strażacki - łóżko - łóżeczko itp itd nie wiem co najczęściej. to co w danej chwili jest potrzebne a czego albo nie mogę znaleźć w sklepie, albo jest tak drogie że nie opłaca mi się jechać do miasta. przede wszystkim to duża wygoda, zwłaszcza jak ja nie mieszkam w mieście i nie mam drugiego samochodu, żebym mogła jechać jak maż w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie wg tego
mleko modyfikowane kaszki, meble dla nas i dziecka sprzet agd ubrania pampersy kosmetyki dla dziecka Wlasciwie wszystko kupuje przez internet, wyjatkiem sa artykuly spozywcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko poza artykułami spożywczymi i butami. Kupuję wszystko co jest mi potrzebne: ubrania dla mnie i dla dziecka czasami dla męża, zabawki, mniejsze meble typu stól, krzesła , stolik pod telewizor itp, perfumy, biżuterie (srebrną), firankę do pokoju dziecięcego, czasami elektronike, mój mąż części do samochodu i wiele innych rzeczy. Kupuję dlatego, że mieszkam w małym miasteczku i u mnie po prostu tego nie kupię , jest mały wybór lub jest dużo drożej (nawet z kosztami przesyłki często wychodzi taniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowe zakupy
dziękuję za wpisy:) może ktoś jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna pisze artykuł
ja najczesciej ciuszki i kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej ciuchy. zwłaszcza bieliznę:) ale zdarzyło mi się też kupić zabawki, perfumy, telewizor, buty, biżuterię. dlaczego - bo nie mam czasu łazić po sklepach, a wieczorem na internet zawsze znajdę czas;) ah i kupuję w sklepie gdzie dostawa to 2 dni robocze, a za wysyłkę się nie płaci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa jak nic
zabawki..jest duuuuzo taniej.. dla przykaldu, dzisiaj kupowalam dziecku stolik edukacyjny z Fisher Price..cena na allegro z przesylka 240,cena w Smyku 309..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy internetowe
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że na allegro sporo osób kupuje ;) Ale można też spróbować np. na internetowamama.pl - szczególnie jeśli chodzi o produkty dla dzieci, kosmetyki czy zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie z Twojego polecenia megi sprawdziłam int mamę i co jest tam najlepsze to właśnie kosmetyki i pomysły na prezenty - to mogę tam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanamama
kosmetyki i zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do perfumów to np.na all są podróbki a piszą,że niby oryginalne ;) Kupiłam lacoste ostatnio i w zapachu czuję różnicę,no taniej o 40zł ale to podróbka,poszła do zwrotu bo zapach jest trochę inny i oczywiście zwrot został przyjęty,więc się jedynie potwierdziło że to była podróba a tak kupuję zabawki,ale głównie te które w sklepach są drogie,w sklepie zabawki są np.za 150zł a na allegro można taką wylicytować za 40-50zł i w bdb stanie. teraz poluję na garaż i ulice dla młodego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacy
2 razy kupiłam przez internet - kartę pamięci do telefonu i plecak ;D hehe plecak z Reeboka - razem z przesyłką zapłaciłam 30zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzattta
ja najczesciej ciuszki dla dzieci,zdarzyło sie ze kupiłam buty i o dziwo trafiłam z rozmiarem,ksiązki tez i kosmetyki których nie moge dostac w naszej miescinie.Tyle chyba. P.S.maz zamawia czesci samochodowe i jaies tak kabelki,pierdułki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest teraz bardzo duzo sklepow internetowych ktore proponuja nam nizsze ceny, przesylke prosto do domu, wiec dlaczego sie nie skusic. ja ostatnio kupilam troche sprzetu komputerowego dla siebie w sklepie cseie. jak ktos wie co chce to taki sklep jest najlepszym rozwiazaniem. jak ktos potrzebuje rady no to pojdzie do zwyklego sklepu i zapyta sprzedawcy. j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najcześciej ksiażki, plyty CD, DVD. Cały sprzęt RTV mam ze sklepow internetowych. Korzystam z porównywarek ceneo, nokaut, no i oczywiścię kupuje takze za posrednictwem allegro.pl Ostatnio korzystam namietnie z takich portali jak fastdeal.pl - live shopping

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczego! Nie rozumiem jak
można kupować przez internet meble albo RTV czy AGD skoro się tego na oczy nie widziało? Nieraz zdjęcie jest piękne i wyfotoszopowane, a w rzeczywistości się okazuje że produkt wygląda z dupy. To samo ubrania. Ok, dla dzieci jeszcze mogę zrozumieć, bo urosną, ale nie dla osób dorosłych! Jak można kupować ciuchy bez przymiarki? No chyba że się wygląda jak pół dupy zza krzaka i nie zależy komuś na aparycji. Przez internet to można kupić co najwyżej coś co się zna z życia (jakieś jedzenie, kosmetyk), albo widziało w realu (wózek albo jakąś rzecz do domu które się wcześniej oglądało w normalnym sklepie, albo jakąś część zamienną do jakiegoś mechanizmu). Nie wyobrażam sobie jak ludzie mogą kupować koty w workach na podstawie upiększonych zdjęć?! To już trzeba być naprawdę desperatom albo mieszkać na końcu świata, żeby się w to bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
kupuję, zawsz od lat soczewki na http://www.lens-shop.pl/ nigdy się nie zawiodłam.. poza tym kupuję, ciuchy, kosmetyki gł. perfumy.. , torebki, środki czystości... nie mam za bardzo czasu chodzić po sklepach, poza tym na necie jest taniej i większy wybór.. nigdy nie zawiodłam się na żadnej kupionej przez net rzeczy... jedynie sprzętu RTV nie kupuję przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×