Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co powiecie na taką sytuację na plaży?

Polecane posty

Gość gość

Dwie dziewczyny, jeszcze grubo przed trzydziestką, młode siksy. Były na plaży z dziećmi, jedno ok roku, drugie ok dwa lata. Dzieciaki zasnęły, młodsze w wózku, a starsze na kocu. Te wypily po piwie i poszły pływać, a dzieciało zostały same. Dla mnie to był szok. Wciąż obserwowałam te dzieci, i w razie czego podeszłabym do nich, gdyby po obudzeniu płakały i szukały matek. A gdyby one utonęły? Bezmyślność totalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe polactwo , pewnie katoliczki chrzcące dzieci, puszczalskie szmaty bo szybko wpadły ogolnie margines, ja takie gó/wno omijam i nie zauwazam, niech toto powymiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylu psycholi i zwyroli łazi po tym świecie, ale takie pustaki o tym nie myślą. Ważne piwko fajki o dobra zabawa, a dzieciaki. ... szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja nie powinna mieć miejsca. Super,że są takie kobiety jak Ty autorko, że spojrzalas. Ja bym walczyła czy nie powiedzieć im żeby się ogarnely bo mózgu to one nie mają a następnym razem może nie być w pobliżu kogoś takiego jak Ty by pomóc dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzadzwonilabym po psy! Dzieci bez opieki, bo osoby ktore mialy sie nimi zajmowac popily! Nastepnym razem, nie chlalyby przy ludziach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może obserwowały dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To piwo to już pikuś , bo nikt po jednym nie jest pijany, ale zostawić dzieciaki same i pójść sobie w chooy popływać? Wystarczy , że jedna zaczęłaby się topić, druga chciałaby ja ratować i obie poszłyby na dno, a dzieci półsieroty bo matkom rozumu zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:50 uwierz mi, że nie obserwowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem donosicielka ale w tej sytuacji od razu zadzwoniłam bym po policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie france. Ja bym im coś powiedziała jakby wróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic bym nie zrobiła,niech sie potopią,dzieci mnie nie interesują,może jakby darły za bardzo jape to bym sie przeniosła. Szkoda ze nie wypiły wiecej i nie wzięły tego bachorstwa ze sobą do wody.moze chociaż setny ułamek patologi i jej pomiotu by został wyeliminowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur..., tępe ci/py bezmózgowe. Raz, że mogły utonąć, dwa, że dzieci mogły utonąć, np to starsze bo poszłoby szukać mamy i cioci. Nie wspominając o zwyrodnialcach typu pedofile, handlarze narządami, żywym towarem np żeby robiłoza dziecko cygankido żebrania, cyli dziecko jest pojone alkoholem i tak aż się nie przekręci z zatrucia alkoholowegoa. Albo typowi psychole co porywają dzieci bo lubią się "pobawić" ofiarami, poznęcać, pobić itp, zabić w wysublimowany sposób i jeszcze na tym zarobić w darknecie. Ludzie, kur... obudźcie się, myślicie, że dlaczego tylu ludzi znika? Albo do burdeli, albo na narządy albo jako niewolnicy do poznęcania się nad nimi. Obejrzyjcie sobie film Hostel, to co tam pokazują dzieje się w rzeczywistości, z dorosłymi jak i z dziećmi, a do tego niektóre "organizacje " zarabiają sobie na emisji filmu z takiego aktu zwyrodnialstwa, nad dziećmi także. Są bite, mordowane w męczarniach. A wy jak te głupie kwoki i skur/wiele zostawiacie dzieci przed sklepem w wózkach, na plaży samopas czy w galeriach handlowych. A później lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:16 a to nie wiesz, ze dziś matki takie nowoczesne i nie bedą dziecka trzymac pod kloszem. Na plac zabaw maluchy 4-5 letnie też same wypuszczają bo mają sie uczyc samodzielności. Parę miesięcy temu czekalam w aucie za mężem i patrzę, a babcia zostawia wózek z wnuczkiem na chodniku i leci do lumpeksu. Wysiadłam z auta i mowię jej że tak się nie robi, a ta glupio rechocze, ze tylko na chwilkę bo dziś dostawa i tylko cos zerknie. Powiedziałam, ze albo bierze dziecko albo dzwonię na policję. Jak mnie zwyzywała....największy żul nie powstydziłby sie takiej wiązanki. Zabrała wózek i poszła dalej, już nie weszła do tego lumpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mało danych, manipulacja opisem. Jak daleko odeszły, na jak długo, co robiły? Może pięć minut każda postała w wodzie, dwa metry od wózka, a może razem i śledzone przez autora, udały się na imprezę np z Gdańska do Sopotu. Innymi słowy: w*********j trollu. Takim bełkotem to można skomentować zachowanie każdej z nas, bez względu na wiek, doświadczenie i inne cechy, przede wszystkim bez względu na fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie prowo i skończ. Nie były to dwa metry, bo raczej dwa metry od brzegu nie da się pływać, a wyraźnie napisałam, ze pływały. Umiesz czytać? Chyba nie. Odeszły dośc daleko, nie wiem dokładnie ile metrów. Były przy czerwonych bojkach czyli najdalej jak bylo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:30 Uderz w stół, nożyce się odezwą.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio widzialam jak matka na plazy w wozku miala kilku miesieczne dziecko, ktore spalo, w spiochach, przykryte kocykiem przy prawie 40 stopniowym upale. Nie 10 czy 20 minut ale z 2 godziny, a matka z ojcem i starszym dzieckiem biegali do wody sie ochlodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46 o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze bylo to, ze matka prosto z wody zaraz na kocyk i telefon do reki! Ona nawet nie pomyslala zeby zajrzec do wozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż typowe patole. mieszkam w nadmorskiej miejscowości, obecnie to nawet można już powiedzieć ze w kurorcie. I obserwuję to na każdym kroku. teraz mam urlop i często biorę dziecko do figloraju. najfajniejszy jest na terenie jednej z knajpek. wykupuje dziecku całodzienny bilet (można wchodzić i wychodzic tyle razy ile się chce). I generalnie spędzamy tam łącznie 4-6 godzin. widok z wczoraj 2 matki i 5 dzieci. mamusie oczywiście przy piwku, dzieci ganiaja i dobrze się bawią. ale matki stwierdzily w pewnym momencie, że tu się nie opala bo nie ma słońca i poszły na drugą stronę knajpki. oczywiście dzieci kompletnie zniknęły im z oczu. najstarsze dziecko mogło mieć 7-8lat (może mniej, ciężko ocenić bo dziewczynka miała dużą nadwage), a najmłodsze miało z 1,5 roku, jeszcze w pampersie i niezbyt pewnie jeszcze chodził. I w pewnym momencie to najmłodsze się przewrocilo i uderzyło buzia o zabawkę i poleciała krew. podeszłam, zobaczyłam ze to tylko rozcieta warga i odeszłam. najstarsze poleciało po te matki. one już takie wesolutkie i jak nie wyskoczy jedna z ryjem na tego dzieciaka, o qrew ja wyzywa bo brata miała pilnować.szczerze-az mnie zatkalo. one dosc szybko kazaly tym dzieciom wyjsc i sie oddalily a ja tam z 15minut siedzialam wbita w fotel bo takiego zachowania matki to naprawdę nigdy jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja urodziłam w wieku 25lat, planowane dziecko, miałam stałą pracę, byłam 2 lata po ślubie, mieliśmy mieszkanie, miałam skończone studia, więc można przed 30stka mieć dziecko i o niczym złym to nie świadczy. co do tych matek- 1 nie pije się gdy się ma pod opieka dziecko, po 2-NIGDY NIE WCHODZI SIE PO ALKOHOLU DO WODY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to prawda,co piszesz o hostelu,takie rzeczy dzieją sie naprawdę,czytałam wiele publikacji na ten temat. Niedowiarkom,na początek polecam "najlzejszą" pozycje,ksiazke na faktach pt "czerwony rynek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Nie pierwsza,nie ostatnia. Tak jak wiemy,niektóre dziewczyny nie zrobiły NIC aby się dorobić dziecka.Wpadło jak prezent.Ani nie mają wykształcenia,ani pracy,ani dojrzałości. Tylko dziecko,ale jakoś pójdzie samo. Czasem mają sponsora,to właśnie takie. Ale mają młodość ,energię i dużo pomysłów,może będę lepszymi matkami niż te sfrustrowane,zapracowane,zmęczone? Kto wie,róznie bywa. Odpowiedzialności tez się kiedys nauczą. Nie pierwsza,nie ostatnia. Tak jak wiemy,niektóre dziewczyny nie zrobiły NIC aby się dorobić dziecka.Wpadło jak prezent.Ani nie mają wykształcenia,ani pracy,ani dojrzałości. Tylko dziecko,ale jakoś pójdzie samo. Czasem mają sponsora,to właśnie takie. Ale mają młodość ,energię i dużo pomysłów,może będę lepszymi matkami niż te sfrustrowane,zapracowane,zmęczone? Kto wie,róznie bywa. Odpowiedzialności tez się kiedys nauczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One mogły się utopić, handlarze żywym towarem itd. a nie jest większym lub bardziej realnym zagrożeniem fakt, że dwulatek obudzony np. płaczem młodszego dziecka nie siedziałby grzecznie tylko błyskawicznie potuptał w nieznanym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką te idiotki miały pewność, że trzy metry dalej nie wypoczywa na kocyku Trynkiewicz albo ktoś kto tylko czeka by ujawnić swoje chore sklonności i "zaopiekować się" biegającym samopas maluchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
lol, a skąd wiesz, że one same z tymi dziećmi tam przyszły, bo Ty nie widziałaś innych rzucających na oko dziecko osób? jebnij się w łeb, stalkerko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez tym kobietom , też się należy coś od życia , chwila swobody , wolnośći.Wiecie ile trudu trzeba , żeby wychować dziecko , ile nocy nieprzespanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwila nieuwagi i wszystkie te noce pójdą na marne, bo okażą się wysiłkiem na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą zauważyły kobietę , która im sie przyglądała bacznie i obserwowała, tak ,że mogły iść spokojnie sobie popływać, bez obawy o dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×