Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robicie dla siebie co miesiac?

Polecane posty

Gość gość

Jakaś kosmetyczka, paznokcie, rzęsy, fryzjer? Robicie cokolwiek systematycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfryzjerolub
Fryzjer. Do kosmetyczki nie chodzę, sama robię sobie maseczki, pilingi, manicure i pedicure. Ale włosy muszę mieć przycięte porządnie, sama tego nie zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miesiac? Ja robię coś dla siebie średnio raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic. fryzjer raz na pół roku. wszystko robię sama, maski, kwasy, pedicure, manicure. co roku 3-4 razy chodzę na laser na łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy w tygodniu chodzę poćwiczyć (siłownia, basen, czasem biegam), fryzjer w miarę potrzeb (u mnie to co ok. 2 miesiące ścięcie). A reszta w domu, sama robię kwasy etc. włosy farbuję henną. Czasem jak mnie najdzie to idę na jakiś masaż, ale to okazjonalnie, ze 4-5 razy na rok (na co dzień mąż się sprawdza znakomicie jako masażysta ;) ). Podobnie od czasu do czasu mam ochotę pójść sama do kina czy do teatru, więc idę, i mąż tak samo (gusta mamy generalnie podobne, ale wiadomo, że nie na 100%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie cwicze, co 3-4 dni manicure, co 10 dni pedicure, kilka razy w tygodniu peeling, codziennie balsamy i depilacja pach, w miarę potrzeb jadę depilatorem nogi i bikini, fryzjer tak co 2 miesiące lekko końcówki bo zapuszczam, co 4 tyg farba na wlosy w domu. No to tak z grubsza :D maluje się raczej codziennie, chyba że nie ide nigdzie i nikt poza dziećmi nie będzie mnie ogladal :D aha i codziennie long4lashes na rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie robię :) włosów nie tykam, są naturalnie kręcone, gęste, czarne, codziennie wyglądam jakbym od fryzjera wyszła. Paznokcie obcinam, piłuję, nie maluję, to samo u nóg. Nogi i bikini mam zrobione laserem, więc czasami tylko przejade depilatorem to co wyrosło. Nie maluję się, mam kształtne brwi i długie rzęsy. Właściwie nie wkładam wysiłku w to żeby dobrze wyglądać a tak wyglądam, pewnie lepiej niż niejedna z was "zrobionych" :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję sobie podpaski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co 2 m-ce fryzjer( ombre i scinam koncowki)zel na paznokcie z kolorem raz w m-cu, cukrowanie pach i Bikini co 3 tyg. Cwicze Joge i zdrowo die odzywiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi typu depilacja czy maseczka traktuję jako pielęgnację, a nie coś specjalnego dla siebie. Siłownia to dla mnie głównie inwestycja w przyszłość - dzięki regularnym treningom jestem silniejsza i bardziej wytrzymała :) Dla przyjemności chodzę na koncerty, do kina, teatru czy opery. Nie wiem ile razy w miesiącu, bo zdarza się, że w jednym jestem na jakimś wydarzeniu co tydzień, a potem posucha przez kilka tygodni, bo nie ma nic co mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od czasu do czasu funduje sobie wypad do http://dayspa.bielsko.pl/, maja tam bardzo szeroki wybor zabiegow. Kazdej kobiecie należy się relaks od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narelakspl
ja raz w miesiącu robię sobie ucztę dla siebie, czyli jakiś większy sposób na swój relaks i totalny reset. O sposobach na relaks możesz poczytać tu: http://narelaks.pl/ :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×