Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnes0303

Co to moze byc,bardzo sie martwie

Polecane posty

Moja corka ma rok i 5 miesiecy.Ostatnio zauwazylam ze jak ja klade na plecach jest niespokojna.A jak ja przewijam i chce uniesc tlek w gore zeby wsunac pieluche wygina swoje cialo w prawa strone i nie moge jej wyprostowac bo zaczyna wtedy plakac. Bo tak to jest wszytsko wpozradku.Zachowuje sie normalnie jak zawsze. Co to moze byc moze ktoras z was miala tak ze swoim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnym wieku dzieci bardzo nie lubią przewijania może to jest to , my z moją córcią mamy taki okres za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale czy tez sie tak zachowywala jak pisalam.Bo moze nic jej nie jest a ja siedze sama i sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zobacz czy siedząc mała też pochyla się na prawo. I dopiero wtedy martw się :) . Ja wiem, że jesteś mamą i coś takiego wydaje się straszyną sprawą ... Rozumiem to, ale twoja malutka jest teraz w takim momencie rozwoju, że leżenie przy przewijaniu to katorga. A próba ułożenia prosto może być odebarana przez nią jako gwałt na jej swobodzie osobistej ... Mój syn tak miał - na szczęście minęło :) ... Teraz zapieluszam go na leżąco tylko raz dziennie - wieczorem, w ciągu dnia przewijam go na stojaka :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma ona może asymetrii ??? idź koniecznie do pediatry i popros o skierowanie do neurologa. Jeżeli to jest asymetria będziecie musieli chodzić na rehabilitację. Ale spokojnie, bardzo łatwo koryguję się różnymi ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlugo to trwalo u Twojego synka Atrida? jak siedzi nie przechyla sie na zadna strone Chimera a co to jest ta asymetria?Czym sie to objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafię CI tego medycznie opisać, ale chodzi mniej więcej o to że dziecko ma tendencję do leżenia przekrzywionego w jedną stronę, często nieobraca glówki na obydwie strony itp. Nam rehabilitantka tłumaczyła że bardzo częst rodzicę przyczyniają się do tej asymetrii np. karmieniem. Chodzi o to, że jak np karmisz butelką to zazwyczaj kładziesz dziecko na prawej ręce a lewą podajesz butelkę. Dziecko wtedy podczas karmienia zawsze obrócone jest w jedną stronę. Mam nadzieję że mnie zrozumialaś, ale nie potrafię tego inaczej opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz rozumiem.W takim razie to nie jest asymetria poniewaz u mnie coreczka spi zarowno na prawej jak i na lewej i wszytskie czynnosci wykonuje w obie strony.Ale mysle ze to sprawdze czy wszytsko jest wpozradku w tej kwestii.Bardzo dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×