Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anula2604

Czekając na OKRES (((((((((((:

Polecane posty

hej do okresu zostało 8 dni jest ktoś kto też czeka z myślą ze NIE PRZYJDZIE @ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka zielona
Hejka! Ja czekam ma być 29.Mam wielką nadzieje że nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka zielona
Wiesz jak co miesiąc -Obolałe piersi ,roztargnienie,opuchnienta też jestem. A u Ciebie? Długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemow ciag dalszy
ja teżm mam nadzieję, chociaz dzisiaj odebrałam wyniki prolaktyny i jest tak wysoka, że straciłam chyba nadzieję, że się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze od owulki czuję kłucie i lekkie pobolewanie upławy kremowe i obfite niewiem ale czuje ze to to aha i nigdy wcześniej nie czułam owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina901
Witam ja wczoraj powinnam dostac okresik ale jak narazie do tej pory go nie słychac ani nie widac:) Mam nadzieje ze wkoncu sie udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina901
Testu nie robiłam,ale mam nudnosci ostatnio wymiotowałam,senna jestem strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam na okres niecałe 9miesięcy temu i się nie doczekałam:) teraz czekam już tylko na dzidzię:) Życzę wam powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina901
Zauwarzyłam do jakiegos czsu ze wylatuje ze mnie taki gesty biały sluz bez zapachowy nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka zielona
anula2604--teżm 2 synów tylko troche starszych już. Teraz od roku sie staramy -namy wielkądzieje na dziewuszke ale grunt by zdrowe było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka zielona
Pani Tasmanowa-Moje Wielkie Gratulacje!!!!!!!!!!!!! Zdrowego urodziwego maluszka życze oraz szczęśliwego rozwiązania :-),:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka zielona
Jak to mówią " Jakoś weszło jakoś wyjdzie"-nic się nie bój jesteśmy do tego stworzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny;-)
Ja też czekam na @. Tzn.mam nadzieję,że poczekam 9m-cy;-). Powinien przyjść wczoraj,albo przedwczoraj. Robiłam test,ale 1 kreska paskudna:-(. Przypuszczam,że owulka się przesunęła jakieś 5dni,zatem muszę czekać do 25,26:-(. Brzuch mnie bolał jak na okres,od 2,3 dni spokój. Troche piersi-no,ale jeszcze rok temu bolały i były obrzękniete od połowy cyklu,zatem to nie objaw. Upławy są,ale na noc zakładam globułki bo mam stan zapalny i przypuszczam,że to one są sprawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka zielona
Ty do porodu terz będziesz większa Ha Ha :) A tak na serio -życze takiego poczucia humoru do rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję sie tego ,że kiedy się wszystko zacznie to i ja wtedy zacznę panikować.Wystarczy ,że mnie coś zakuje,zaboli albo dzidzia mocniej mi kopa zasunie pod żebra i już jest panika ,że się chyba zaczyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka zielona
Jak kobieta rodzi to dziaaj takie mechanizmy że nie ma czasu na panike. 1 skurcz to za mało. Szczególnie przy 1 dziecku to tak szybko nie idzie. Bóle muszą być regularne i coraz silniejsze albo wody odejda i bedziesz wiedziała . To nie jest tak jak z okresem że czasem nie wiemy nawet że przyszedł. Pozatym pod koniec jesteś już tak zmęczona ciążą że wyczekujesz z niecierpliwością tego momentu i wtedy się cieszysz że to już koniec i że maleństwo za kilka godzin przytulisz. Troche wysiłku -racja-ale WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka zielona wiec jakieś starania na córkę bo ja w 11/12 dniu cyklu tylko męrzowi pozwalam haha mam nadziej ze sie udało bo cały czas czuje lekki bol podbrzusza i nawet miednica sie odzywa no zabacze 3 mar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka zielona
Tak do owulki to myśmy poszaleli troche bo akurat mieliśmy dni sam na sam ( no jak króliki normalnie ) wiem że to może źle ale cóż takie 4 dni nie prędko sie powtórzą a bardzo się kochamy i dziecko ma być tego dowodem więc nie chce tego aż tak bardzo kontrolować. A potem to co 2 dni. Fajnie że czujesz się inaczej zawsze to Coś. Ja jakoś szczególnie nic nie czuje. Za to pare mis.temu miałam takie objawy i przeczucie a tu nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chibiusa
Też czekam :) cykle mam coś tak 30-31 dni, więc okres powinnam dostać (ale wolałabym nie dostać :D ) tak 27-28 :) poczekamy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×