Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona29

Czy chlopak moze na mnie doniesc gdzies jesli usune ciaze?

Polecane posty

Gość zaciekawiona29

Moj chlopak straszy mnie ze jak usune ciaze to pojde siedziec bo on na mnie doniesie. Tylko ze kobieta nie podlega przeciez karze w naszym kraju. Mowilam mu, ze chyba na glowe upadl i ze nic mi nie moze zrobic, ale do niego to nie dociera. Ciagle wysyla mi smsy i mnie straszy. Ciaze mam zamiar usunac jutro (tabletki poronne) i na pewno nie zmienie zdania. darujcie sobie pytania dlaczego i moralizatorskie teksty. Moj chlopak to wariat totalny jak sie okazalo nie chce miec z nim psa ani kota a co dopiero mowiac o dziecku:O poza tym nie chce dzieci. Napiszcie mi tylko czy fakycznie on moze gdzies to zglosic? bo jakos nie wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinno byc inaczej,ale niestety kobieta nie podlega karze. Moze sobie zglaszac gdzie chce. Nic Ci nie zrobia. Nie wiem tylko jak wyglada sprawa z tabletkami poronnymi. Moze policja bedzie drazyc skad je wzielas i przez to mozesz kiec nieprzyjemnosci oraz osoba, ktora sprzedala Ci leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona29
tak wlasnie myslalam:) co do policji to watpie by az tak sie zaangazowali, a nawet jesli to powiem, ze to jakis wariat a w zadnej ciazy nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak udowodnią że wzięła tabletki wczesnoporonne? Może powiedzieć że ciążę poroniła i wtedy już wogóle cały temat nie ma sensu :D. Równie dobrze może też chłopakowi powiedzieć że dostała krwawienia i nastąpiło poronienie całkowite jak się okazało u lekarza na kontroli. Wogóle dziwię się że tak autorka nie zrobiła tylko komuś z kim nie chce mieć dziecka nagadała o tabletkach. Brak inteligencji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mówiłaś temu chłopakowi o ciąży? :D i na co to mało bystre prowo wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona29
powiedzialam bo nie sadzilam ze on jest taki stukniety:O Wczesniej sam mowil, ze dzieci nie chce. Przeciez jakby chcial dziecko to w zyciu bym mu nie powiedziala. Jak mu powiedzialam o ciazy to sam pierwszy powiedzial gdzie lekarza znajdziemy a po dwoch dniach zmienil zdanie. No kretyn po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żeś sie nie umiała zabezpieczyć to sama żeś wariat. Dla głupiego waryjata nawet gunke założyć za trudno bo założy na lewą strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Ciebie donoszę wysyłam namiary do szwagra, słyszałaś inteligentko o IP???? Sprawa wygląda tak: Gdy piszesz coś na forum to serwer zapisuje twoje IP. Następnie policja sprawdza do jakiej firmy należy to IP i z nakazem prokuratora żąda podania twoich danych osobowych.... i po ptakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiuje prawo, przepisy ostatnio się pozmieniały: Konsekwencje prawne aborcji farmakologicznej : Co grozi kobiecie: kobiecie: art. 148 k.k. Osobie, która prochy sprzedała: art. 152 k.k. Wszytko zależy od zaawansowania ciąży. Czyli do 25 lat wiezienia dla niej i do 8 lat dla sprzedawcy. bez ściemy czy prowokacji poszukaj w kodeksie karnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tam też na ciebie doniosę, twój zamiar to już kochana łamanie prawa, wpadłaś jak śliwka w kompot, hehe aborcja jest nielegalna w polsce kopiuje wątek i anonim dla psów, w ciągu godziny beda miec twój adres domowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEŻELI KTOŚ WIE O TWOJEJ CIĄZY A WYSKROBIESZ D**E MOZESZ NAMOCZYĆ...ZWŁASZCZA JESLI MASZ TAKIEGO CHŁOPAKA, Na uczelni kumpela najadła się jakiś prochów dostała krwotoku, wyladowała w szpitalu, a tam personel medyczny wywęszył o co biegało i zawiadomił policje.... Lepiej urodzić to dziecko i oddac do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uio
a jacie a tu skrobanki .. dzieci do kanalizy bo niewygodne a k****** c sie to tak . żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko on w ciązy nie będzie, jemu skóra na brzuchu się nie rozciągnie, cycki nie opadną, pochwa się nie rozciągnie, nie będzie rodził, ominą go rozstepy. Wreszcie najważniejsze: on zapewne dziecka nie wychowa a cały trud spadnie na Ciebie, on nie straci pracy i nie będzie musiał kombinowac ze zlobkiem. Nie ma prawa głosu, zgodnie z prawem nic Ci nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona29
nie wymyslajcie juz:) Kobiecie nic nie grozi i co z tego, ze ktos na mnie doniesie? jak mi ktokolwiek udowodni ze jestem badz bylam (bo jutro juz nie bede) w ciazy? No jak madrale? Takie same z was szczekaczki jak z mojego bylego w zasadzie juz faceta. kto wie moze to on te bzdury nawet wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana nie czytaj tych bzdur Oczywiśce że nic ci nie zrobią Policji nie chce się ścigać prawdziwych przestępców przez neta a co dopiero jakas panna z niechcianą ciazą Sama usunęłam ciąże i wiem coś na ten temat Ciąża sama może obumrzeć na każdym etapie a ty pewnie nie masz nawet założonej karty ciąży u gina więc nie ma ŻADNYCH DOWODÓW NA TO ŻE BYŁAAĄKIEDYKOLWIEK W CIAŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona29
a usuwalas ciaze farmakologicznie? sorry ze pytam ale jutro mam zamiar to zrobic i nie wiem czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissAMR
Ja mialam aborcje farma. Trwalo godz (skurcze) i potem krwawilam przez tydzien (jak okres). Fakt, skurcze sa bardzo bolesne, ale do przezycia. Podczas skurczy wzielam kodaine i potem spalam przez pare godz. Poronienie (bo na tym to polega, tabletka wywoluje poronienie) jest bolesne, pewnie zalezy w ktorym tyg. jestes. Ja bylam w polowie 5 tyg. Badz pewna, ze masz toalete dla siebie, duzo bedziesz krwawic przez 1wsza godz. Potem juz mniej, jakbys miala okres. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona29
dzięki:) u mnie to 6 tydzien wiec mam nadzieje, ze zle nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie był równo 6 tydz miałam tabsy z women on web Krwawiłam naprawdę mało, może ze dwie małe podpaski Już myślałam że się nie udało ale usg potwierdziło brak ciąży Skurcze były w skali od 1 do 5 tak na 4 nie brałam nic przeciwbólowego bo lepiej nie brać gdyż mogą osłabić działanie aborcyjne Skurcze trwały około 1 godz Na drugi dzień prawie zerowe krwawienie Dodam jeszcze że jestem mamą 2 dzieci i w ciaże po aborcji zaszłam noe=rmalnie więc nie daj sobie wcisnąć gadania że już po tym nie będziesz mogła mieć dzieci Aha przestrzegam cię przed tabs arth u mnie nie podziałały a wzięłam 22 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boicie się śmierci?przecież z tego zostaniecie rozliczone... za rok, może 20 czy 60 lat co wypisujecie jest okropne uczuć nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja usunęłam ciążę, poczętą z gwałtu (zrobił mi to własny mąż ) i ani trochę nie żałuję. Gdybym była w ciąży jeszcze trudniej byłoby mi od niego odejść. Równo 6 tc tabletki z Wow. Krwawiłam dość obficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak udiwodnia?zaprowadza sila na badania?ku...wa to nie Liban czy Iran do cholery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedouczone.... beta hcg utrzymuje się przez jakiś czas w organizmie kobiety !!!! wiec jak beda chcieli to bez probleu dojdą czy byłaś w ciaży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna doprowadzic sila kobiety na badania czy byla w ciazy!!! jakby mi mi sie cos takiego trafilo,to przysiegam,ze zrobilabym pieklo na cala unie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj nie boicie się śmierci? a ty będziesz wiecznie żyła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nic nie grozi. BYla przeciez ta akcja co przyelcial dron z tabletkami i te kobiety z tej fundacji lyknely je zaraz i nie bylo zadnej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia czy sie beta hcg utrzymuje sie czy nie w organizmie:O żeby to sprawdzić musieli by ją siłą na badania zawlec, zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na macierzyńskim są takie idiotki, które wierzą w to co piszą:D Np. to straszenie, że któraś szwagrowi pokaże ten temat albo na policję wysle. Czy wy jesteście uposledzone? Podejrzewam, że tak, o tej co pisała, że kobiecie, która dokonuje aborcji grozi do 25 lat więzienia to w ogóle nie ma co pisać;D Ty prawo chyba studiujesz w domu przed tv o serialach z prawnikami w rolach głównych:D Nikt i nic nie może zrobić autorce. Nawet jakbyście osobiście poszły na komendę i podały jej dane, rozumiecie? Jej chłopak może iść z powodzeniem na policję podać jej dane, adres i policja nic jej nie zrobi. Natomiast gdyby chłopak podał dane osoby, która takowe tabletki sprzedała to sprawa wyglądałaby inaczej, wtedy autorka mogłaby być ciągana na przesłuchanie- mimo to nic by jej nie groziło ze strony prawnej. Takie mamy w Polsce prawo i pogódźcie się z tym szwagierki policjantów, prokuratorów i studentki prawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:42 "idiotką" jak określiłaś jesteś sama. trochę kultury i ogłady i bez epitetów. Nawet jeżeli ktoś jest prostakiem, niech postara się nie używać obraźliwych określeń. Niektóre są na macierzyńskim a niektóre tlenione blond inteligentki rozpisują się na forach ojojoj jakie feministki, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×