Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość józefina123

Czy menopauza wpływa na wynik testu ciążowego??? Pilne!

Polecane posty

Gość józefina123

Jestem w szoku. Teściowa ma 48 lat, była pewna, że już przekwita, a tymczasem test ciążowy wyszedł pozytywny. Kobieta się załamała, bo ewentualnym ojcem dziecka byłby 57 letni mąż jej koleżanki z liceum. Mój mąż nic nie wie, mama wstydzi się mu cokolwiek powiedzieć. Jutro pójdziemy razem (ja i teściowa) do laboratorium na badanie krwi. Mówi, że jeśli jest w ciąży to ją usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefina123
Pewnie mówi tak tylko dlatego, że jest w szoku. I ja również jestem. Może test jednak pokazuje fałszywy wynik. Teściowa przyznaje, że ona i jej partner nie zabezpieczali się. Eh tak bardzo mi jej szkoda. I jeśli jest w ciąży to tego dziecka również :(. Tak stara matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo twoja teściowa nie ma okresu? Czyli jka długo ewentualnie mogłaby byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefina123
Spóźnia się jej 3 tygodnie, ma zawroty głowy i mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 48 lat , 3 tygodnie, to żadne spóźnienie...a wynik testu może być pozytywny w okresie menopauzy, bez ciąży ( wiem , to od ginekologa),. A zawroty i mdłości..to trochę za wcześnie , ale mogą mieć też podłoże psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefina123
To test z krwi też wyjdzie pozytywny? Kurcze musi w takim razie iść do ginekologa.. Da radę wykryć lub wykluczyć ciążę na tak wczesnym etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da radę wykryć na usg, będzie widać już pęcherzyk..u mnie był widoczny 3 tygodnie po zapłodnieniu..a test krwi, nie wiem czy jest wiarygodny w takim wieku, wiem tylko o tych sikanych,ze moga fałszować wynik w okresie menopauzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivi123
Witam. Ja myślę , że to może być ciaza. Dość późno znalazłam ten wątek. Napewno juz się wszystko wyjaśniło. Napisz proszę co było powodem, gdyż sama mam podobny wiek i problem. Czy masz jakieś bóle brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menopauza przed 30, a nawet w okolicy 40 to anomalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivi123 Bole brzucha byly I to dosc silne tak wyjasnilo sIe...bylam w 9 tyg. Ciazy...od 3 tyg. Byla to juz ciaza martwa ....:(( dostalam skierowanie do szpitala na zabieg usuniecia...rozmowa na forum to tez jakies razwiazanie ale wizyta u lekarza to jednak wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam 54 lata 15 miesięcy nie mam okresu Niby lekarz na pytanie czy mogę zajść w ciąże ,po badaniu odpowiedział,że nie.Może ktoś mi coś na ten temat powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moze wyjsc pozytywny przy menopauzie dlatego oprocz bety zrob tez  badanie  fsh. To badanie pokaze czy jest menopauza czy ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×