Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogę być w ciąży ..

Polecane posty

Gość gość

Witam . Chciałabym czyjejś pomocy zanim udamy się do ginekologa czy zrobię test bo już wariuje .... A więc mój problem to : We wrześniu 2016 roku uprawiałam ostatni raz stosunek ... W październik i listopad miałam normalnie obfity mocny okres to nie było napewno plamienie ! Natomiast w grudniu się okres nie pojawił .. i nie ma go po dziś dzień .. czy oznacza to ciążę .. czy jest to niemożliwe jeżeli współżyłam we wrześniu .. ? Dodam że w grudniu miałam cały czas bardzo dużo śluzu przezroczystego . Teraz go nie ma , pojawia się biały a nie raz żółty ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci mamy doradzić?! Zrób test i będzie jasne! W ciąży zdarzają się krwawienia mylnie brane za okres więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już mama więc wiem jak wygląda plamienie a okres . To był na sto procent okres nie plamienie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dlaczego myślisz że to ciąża?! W ciązy nie ma okresu. Tak czy inaczej test albo od razu do lekarza! Innych opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 mies temu sie kochalas mialas dwa razy okres i myslisz ze jestes w ciazy? Gdzie ty sie uchowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś udać się do ginekologa. Nie musisz być w ciąży, możesz mieć jakieś zaburzenia hormonalne, które trzeba zdiagnozować i leczyć. Kiedy już wszystko wróci do normy staraj się na bieżąco wyznaczać swoje fazy cyklu bo dzięki temu będziesz mogła szybciej wychwycić różne anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a fazy cyklu można sobie wyznaczać samej jeśli miesiączki są nieregularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociażby przy pomocy testera na ślinę. Są bardzo wygodne i wielokrotnego użytku. Z własnego doświadczenia mogę polecić Afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam osobę, której okres zanikł ( 3 poprzednie okresy to nie było plamienie tylko prawdziwy potop szwedzki) więc poszła do gina i się okazało, że to 5 miesiąc ciąży. Jej córka miała wtedy pół roku. Różnica między dziećmi 11 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zdarza sie, ze kobiety w ciazy maja normalny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×