Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża? Mogę się cieszyć?

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam taki problem Kochałam się z moim m w każdym dniu plodnym(tak mi wyszło z obliczeń) ost raz w niedzielę17.01 a w pt 22.01 zobaczylam na wkladce brunatny śluz potem przezroczysty z niteczkami krwi a na końcu rozowy tzn podbarwiony krwią. Od tego też czasu bardzo bolała mnie glowa i jest tak nadal. No i Jakieś dziwne zawroty głowy. Dzisiaj powinnam dostać @ ale niestety ni widu ni slychu tylko pojawia się śluz biały lub wodnisty przezroczysty. Brzuch mam twardy na piersiach widać zylki a sutki bolą gdzie nigdy nie zauwazalam czegoś takiego. Robiłam test we wt po południu. Wynik negatywny. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę , że jeśli test był zrobiony w dniu spodziewanej miesiączki rano i wyszedł negatywny , to ciąży nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety test zrobiłam 3dni wcześniej. Zamiast dzisiaj zrobiłam go we wt.Już nie mogłam się doczekać. A teraz nie chce się nastawiac żeby nie było rozczarowania. Staramy sie o dziecko kilka miesięcy i nigdy nic. Więc ostatnie nasze przytulanki były takie hmm bez stresu będzie co będzie. Na luzie. I nie wiem czy się cieszyć czy nie. A może ktoś miał coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób znowu test. Przecież nikt Ci tu nie napisze czy jesteś w ciązy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci napisze.nie jestes w ciazy.za wcześnie na takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro test negatywny to raczej w ciąży nie jesteś. Dla pewności zrób jeszcze raz. A z objawami póki co się nie licz, bo za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz ze okresu ni widu ni słychu. Czyli pewnie owulacja się przesunęła i okres przyjdzie później. Jak się jest w ciąży to na się uczucie że okres lada chwila będzie, co chwila lata się sprawdzić w łazience czy już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol. 5 dni +/- to nie k3ffffa objawy ciąży ja pierdziuuuuu dzieci do szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje ze jesteś w ciąży,zrób test! Ja starałam się z mężem o drugie dziecko 3lata i kiedy w końcu odpuscilam to zaszlam, miałam takie same odczucie jak ty,tzn ból głowy,zawroty,było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tzn zawsze bolal mnie brzuch kilka godz przed a teraz tylko delikatnie boli mnie jajnik I nie powiedziałam że są to objawy! Nigdy nie miałam żadnych plamien. Nigdy nie opoznial mi się@. Zawsze regularnie. A teraz nie wiem i ten uporczywy ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie spotkałam kobiety, której by się okres nigdy nie spóźniał. A głowa cię boli raczej z innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez jestem tym typem co nigdy sie nie spóźnial.Tylko raz jak byłam w ciąży:-) a teraz jest ten drugi raz tylko tym razem mam nadzieje ze to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Masz dowód. Tak! Nigdy mi się nie spóźnił. Mogłam być chora mogłam się stresowac i nic. Zawsze co 31 dni. I zazwyczaj w godzinach porannych. Mój m zawsze się śmieje że mam to szczęście że nie muszę zapisywac sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam regularny okres, ale tak raz w roku się spóźni. I zapisuje sobie właśnie dlatego, że regularny bo wtedy wiem dokładnie kiedy będzie następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi nigdy. Też zapisuje. Dla zasady ale wcale bym nie musiała tego robić. Mój m wróci zaraz z pracy i będzie pytanie czy ciocia przyjechała. Jak mu powiem że nie to będzie szczęśliwy i wgl. Ale jednak boję się ze możemy się ten 1 raz przejechac stad tez pytanie . może ktoś miał coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie ja mam regularnie co do dnia i pory dnia, zaraz po porannej toalecie i nigdy nie mialam inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszyć się możesz jak test wyjdzie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zapisujcie regularnych okresów? Ja mam co. 26 dni, sporadycznie się spóźni. Ale. Zawsze wolę zapisać żeby później wiedzieć kiedy będzie następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam regularny i zapisuje. Tak dla bezpieczeństwa ale nigdy nie muszę spoglądać do kalendarza. Jeśli jutro się nic nie zmieni tzn nie pojawi@to zrobię testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie. Jak jesteś w ciąży wyjdzie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak? Dostałaś okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zrobiłam test. 2 kreska jest ale bardzo blada. Czy mogę uznać to za pozytywny test? Dzisiaj są 2 dni kiedy mi się spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są dwie kreski to ciąża jest. U mnie dwa dni przed spodziewaną miesiączką wyszła blada kreska i to po 10(!) minutach i w ciąży byłam:) idź w poniedziałek do laboratorium, zrób bete, będziesz wiedziała na stówe, ale test raczej nie oszukuje w tę stronę, szczególnie jeśli wynik wyszedł w ciągu tych 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratki.zrób jutro rano następny dla pewności. Na moje oko możecie już się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro są dwie kreski to jesteś w ciąży. Nieważne że druga blada. Zresztą pewnie o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym żadnej bety nie robiła, skoro test wyszedł pozytywny. Sądzę że sobie jeszcze powtorzysz. Natomiast do lekarza na badanie i potwierdzenie ciąży idź dopiero za dwa tygodnie najwcześniej. Ja poszłam od razu i za wcześnie. Dopiero w 6 tygodniu albo i później lekarz potwierdzi ciążę jak usłyszy serduszko i założy kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę. Ja to już się tak boję. Mój m to do sklepu polecial po czekoladki dla mnie i po piwo dla siebie. W poniedziałek pójdę robic badania. Boje się straszliwie. Ale dam radę:) I dziękuję za gratulacje i za to ze niektore z was mnie nie wysmialy. Nie pisalabym tu o swoim problemie. Ale pierwszy raz mi coś takiego się zdarzalo tzn te plamienia i wgl. No a teraz rycze... Długo się staralismy. Teraz się pokazały 2 kreseczki i normalnie nie wiem co mam zrobić ze sobą. Krzyczec z radości czy jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A brzuch cie dalej boli w okolicy jajnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm czasami takie hmm szarpanie trudno to nazwac. Ciagniecie... Hmm Ciężko określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taj przy pozamacicznej mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×