Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmma

Czy w 5 tygodniu boli brzuch jak przed okresem?

Polecane posty

Gość mmmma

czy coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmma
może np ciążą pozamaciczna albo zagrozona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupotki
może boleć, mnie tak bolało jakby za chwilkę miało mnie zalać ... to normalne, możesz wziąć nospę jak bardzo ci dokucza ... mi lekarz zalecił, bo to przeciwskórczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmma
i jeszcze mam taki uczucie "ciągnienia" brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz juz potwierdzoną ciąze, to przedzwon do swojego lekarza prowadzącego. Nie każdy ból musi oznaczac najgorsze. Lepiej upewnic się czy wszystko jest ok, niz poźniej mieć do siebie zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmma
czuję się tak, jakbym lada moment miała dostać okresu, ale ze 2-3 tygodnie temu brzuch bolał mnie stasznie gdzieś przez pół godz., teraz tylko pobolewa lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupotki
wg mnie jest to normalne, jesli nie plamisz, ani nic poza tym; a jesli bardzo się niepokoisz, to tak jak radzi przedmówczyni - zadzwoń do ginka. ja miałam dokłądnie tak samo do około 9 tc, raz mniej, raz bardziej, ale nie plamiłam, wszystko było bardzo dobrze, ksiazkowo. teraz już jestem w 31 tc:) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli....
mnie bolal jakbym normalnie okres miala dostac. Nie pamietam dokladnie ile ale trwalo to dosc dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolał brzuch podobnie jak przed okresem. Dolegliwości takie miałam aż do 13 t.c. Lekarz mówił, że to nic groźnego. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie piersi bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wlasnie tak bolal brzuch i piersi... caly czas myslalam ze to okres nadchodzi, a jednak mylilam sie bo w kwietniu zostane mama! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no-spe? jak mozna polecic kobiecie na poczatku ciazy leki? ciezarnej to moze zlecic tylko lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku kurcze no
nie znasz się net-ar, jak zwykle błądzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
oczywiscie ze mozna przyjmowac leki nawet czasem trzeba A jesli chodzi o skurcze - to lepsza nospa niz melisa... No nic trzymam kciuki ... Ja tez miewam takie bole, ale generalnie jest mi niedobrze... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3359149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×