Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czyli jednak będzie wojna! Wygrał Duda to koniec dla nas

Polecane posty

Gość gość

Będzie niewesoło :( Rosja nam nie popuści tego wybryku :( Będziecie jeszcze płakać nad swoim wyborem, to pewne. Ja mimo wszystko cieszyłam się, ze mamy pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pakuj się i uciekaj, najlepiej do ruskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh dajcie juz spokoj, nie bedzie zadnej wojny, bo prezydent nie ma takiej mocy. Wygral bo go wybrali i tyle, co tu pisac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgsfdgs
Och... koniec podlizów, niezależna polityka. Ludzie, normalnie państwo odzyskaliśmy. :))))))))))))))) Jestem pełna podziwu dla nas, Polaków, że jednak zagłosowaliśmy z pełną pewnością swoich osobistych przekonań. I niech sobie tzw Zachód skacze jak wesz na grzebieniu i straszy na dowolne sposoby. :D A tego komorowskiego to zwyczajem łowieckim należałoby dobić, prawda? :) Doprawdy, mam lewicowe przekonania ale ile można patrzeć na zadowoloną mordę psychopaty? Co do Rosji, zdajmy się, ludzie na siebie samych. Lubiliśmy się z Rosjanami, prawda? To nie ma powodu żebyśmy w tej kwestii poddali się mediom, skoro nie poddaliśmy się przy wyborze prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wojna hahahaha takie wykształcone jesteście, a dałyście się zastraszyć jak jakies babuszki w średniowieczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My, Polacy, zgodnie zagłosowaliśmy? Chyba żartujesz. Prawie 3/4 Polaków nie popiera Dudy, trudno to nazwać zgodnym glosowaniem. Wiem, że to niewygodna prawda, ale niestety takie sa fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie normalny prezydent!Cieszę sie,że ludzie przejrzeli na oczy i ten butny pan w końcu opuszcza pałac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bul, bul, bul, bul szczęśliwej drogi już czaaaaaas :) nie będziemy tęsknić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz bedzie in vitro, bez zamrazania zarodkow. bedzie rydzyk, bedzie smolensk, za konkubinat bedzie wiezienie haha pa-ra-no-ja. jaki narod,taki prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:16 ,3/4 nie popiera a zagłosowac poszło tylko 50 % obywateli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zwolennikiem PiS ale jestem przeciwnikiem PO Duda dostał mój głos, bo głosowałam przeciwko Komorowskiemu. To jest zwycięstwo na kredyt! Będziemy się teraz bacznie przyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na pewno tak będzie hahahaha, bo Bronek nastraszył, a jak Bronek straszy to trza się bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:16 ,3/4 nie popiera a zagłosowac poszło tylko 50 % obywateli xxx Tak, połowa poszła głosować i z tej połowy poparło go 52%, co oznacza, że otrzymał głosy niewiele ponad 25% wyborców. Trudno bedzie byc prezydentem wszystkich Polaków, skoro jest sie popieranym tylko przez tak nieliczna grupę. Ale może sie uda i wreszcie coś sie ruszy. Mam tylko nadzieje, ze teraz Kaczyński nie wyjdzie z krzaków i nie okaże się, kto jest tak naprawdę prezydentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Czyli gdyby wygrał komor przy tej frekwencji, gdyby im zamienić słupki to byłby prezydentem wszystkich Polaków? ciekawe co piszesz LEMINGU, ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnieliscie ludziki jak bylo kiedy u wladzy byl Pis, zlotowka slaba, nikt z nami nie rozmawial, wszystkie znaczace panstwa sie od nas odwrocily, ludzie masami emigrowali a kara dla emigrantek rodzacych dzieci za granica mialy byc problemy z rejestracja dziecka w Pl, jeden z ostatnich pomyslow Kaczynskiego to byla kara dla emigrantow czyli oplata za wpisanie dziecka w polskich urzedach. Jaroslaw od razu doskoczyl do stolka i mieszal!!!! niestety wiekszosc elektoratu Dudy jest zbyt mloda aby pamietac te krotkie aczkolwiek intensywne lata wladzy Pis-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:29 wyjęłaś mi to z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli gdyby wygrał komor przy tej frekwencji, gdyby im zamienić słupki to byłby prezydentem wszystkich Polaków? ciekawe co piszesz LEMINGU, ciekawe xxx W którym miejscu coś takiego napisałam? Sytuacja byłaby identyczna. Typowy pisior - wmawiać ludziom słowa, które powstały tylko w ich zmanipulowanych głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyjechały kasztany za granicę to won z Polski. I te dzieci niewiadomo czyje też wstępu tu powinny nie mieć. Sprzedawczyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne że za rządów PiS była masowa emigracja bo akurat otworzyli granice ciołku,a mi sie zyło akurat lepiej wtedy od 8 lat nie miałam ani złotówki podwyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od siedmiu lat zero podwyżki, a ceny poszły w górę przez 8 lat niestety :( a jak PO naryło w kodeksie pracy i jeszcze weszła ta ustawa antykryzysowa, śmieciówki to upodleni zostaliśmy totalnie. Serio tego nie widzicie? interesujecie się w ogóle ustawami czy wiecie tylko to co w spotach Bronek wam posłodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ludzie sa nienormalni chcieliście dude i pis to macie poczekajcie na rozwój wydarzeń kościół teraz zaciera ręce. Jeszcze będziecie żałować swoich decyzji. Wojna będzie napewno przecież duda powiedział, że nie możemy się dać Rosji i bardzo dobrze niech rozj***e ten zacofany naród. Nienawidzę polski i Polaków szkoda że zostałam przypisana do tego średniowiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Sara
Byłam za Komoroskim ale nie dziwię się że wygrał Duda właśnie oglądałam sondaże na Dudę głosowali Ludzie ze Wsi oraz ludzie o podstawowym i średnim wykształceniu a na Komoroskiego Ludzie z większych i największych miast oraz o średnich i wysokim wykształceniu, mówi samo za siebie, Ludzie poszli na Dudę bo chcieli zmiany na lepsze w swoim rozumieniu, uwierzyli w mniejsze podatki, zmniejszenie wieku emerytalnego, że Dzieci nie pójdą do szkół w wieku 6 lat tylko 7, oj Ludzie Ludzie to wszystko bajki piękne powiedziane i też chciałabym żeby tak było ale odpowiedzcie sobie na jedno proste pytanie skąd On weźmie na to kasę skąd???? Niech zakaże jeszcze In vitro to demografia już całkiem spadnie na pysk a na naszych emeryturach będziemy chodzić na żebry bo kto na nie będzie pracował, jak teraz 3 młodych zapiernicza na jednego emeryta Boże co będzie za 30 lat, Duda się nachapie przez te 5 lat, i nikt nie będzie Go rozliczał za 30 lat to będzie kraj starych ludzi bo wszyscy Młodzi pojadą się rozmnażać i pracować za granicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim zdaniem in vitro tak się do wzrostu demografii przyczynia? Ja bym zakazała programu rządowego in vitro. Jak ktoś chce to proszę bardzo ze swojej kieszeni. PO-wskie kur/wy wycofały refundacje wielu leków ratujących zdrowie i życie, a sponsorują zapładnianie, które do przeżycia nie jest konieczne. Dziwicie się, że ludzie powiedzieli dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sara
nie chcę żeby było refundowane, ważniejsze są jak piszesz inne leki ratujące życie, ale karanie Lekarzy stosujących in vitro to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autiorko tak będzie wojna, szybko uc8ekaj z tego zacofanego kraju, amy pomachamy chusteczką, nam tutaj debili nie potrzeba.Poc w pakowaniu masz gratis, to gdzie i na kiedy bukować tobie bilet, oczywiście gratis. To kiedy odlot planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy prezydent może wprowadzić ustawę wprowadzająca karanie za in vitro? Chyba nie, musiałby mieć poparcie większośc***arlamentarnej, a takiej nie ma (może póki co takiej nie ma). Na logikę to najpierw powinno się zabronić przeprowadzania takich zabiegów, bo karanie ludzi za legalnie wykonany zabieg w legalnie działającej klinice to absurd i kpina z prawa. Poza tym w dzisiejszych czasach to mało skuteczne, bo można wyjechać za granicę przeprowadzić in vitro i kto mi cokolwiek udowodni? To chyba takie hasła pod publiczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matołki, predydent nie ma takiej mocy, alby zabronić in vitro, do tego potrzeba jest więszość w sejmie.Duda powiedział,ż ecałkowicie nie ma zamiaru zabraniac, tylko chce uregulować, co nie jest niczym dziwnym, ptrzy handlu zarodkami itp, w temacie in vitro u nas pasuje dzicz, nie ma ządnych regulacji prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat dude z obietnic to beda mogli rozlicząc jedynie Ci co na niego głosowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieliscie zrobic na zlosc Bronkowi,a zrobiliscie na zlosc sami sobie. Bedziecie zalowac- to pewne. Beda rzadzic takie oszolomy jak Kaczynski,Macierewicz,Pawlowicz . Obudzicie sie dopiero jak ginekolog bedzie sie bal wypisac recepte na tabletki antykoncepcyjne,zeby nie isc do paki. A Chazan zostanie ministrem zdrowia i zakaze badan prenatalnych. Wszedzie beda stawiac pomniki papieza,religia w szkole obowiazkowa,aborcja zakazana nawet w przypadku wad plodu,zagrozenia zycia i g****u. Myslicie,ze cos sie zmieni na lepsze? Byla bieda za czasow PO i bedzie teraz. Duda pieniedzy nagle nie na/r***** Pewnie frankowicze uwierzyli w przewalutowanie kredutow po starym kursie. Hahaha <3 Nawet jesli banki musialyby przewalutowac to nastalby przez to wielki kryzys. A wojna to wcale nie abstrakcja. I przepraszam bardzo...KIEDY MY SIE Z ROSJANAMI LUBILISMY?! Kaczynski doprowadzi do jeszcze gorszych stosunkow z Rosja. Co i tak juz mu zawdzieczamy,bo buntowal Ukraine i Polakow. Chetnie bym wyjechala. Niestety mam male dziecko i nie moge sobie pozwolic na wyjazd w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog bedzie sie bal wypisac recepte na tabletki antykoncepcyjne,zeby nie isc do paki. A Chazan zostanie ministrem zdrowia i zakaze badan prenatalnych. Wszedzie beda stawiac pomniki papieza,religia w szkole obowiazkowa,aborcja zakazana nawet w przypadku wad plodu,zagrozenia zycia i g****u. xxx Ło matko! jakie wizje sama to wymyśliłaś czy na stronie liżemy.dópe.komora.pl przeczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×