Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czyli jednak będzie wojna! Wygrał Duda to koniec dla nas

Polecane posty

Gość gość
Wierze, ze sobie radzisz w Polsce bo jestes analfabetka (sadzac po twoim wpisie) Osoby zle wyksztalcone nie daja sobie rady nigdzie poza wlasnym kurnikiem :D Normalka. Oj, rybenko, poczytaj ksiazki, doksztalc sie a wtedy (moze) zrozumiesz czym jest kk i do czego dazy. Historia wiele uczy.... I nie spinaj sie tak bo zamiast tego szczescia to widac jedynie jad, zlosc, bol i zalosc. :D Typowy wyborca PIS - niewyksztalcony, fanatyczny katolik i biedny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matole przestań bredzic, sama jesteś ciemna jak takaka w robu, a o kk wiesz tyle co nic.Siedz tam na zdrowie i nie wracaj, tutaje debili nie potrzebujemy.Całuj no nogach angoli i kłaniaj się w pas, tylko tyle ci zostało. Jakbys byłą taką alfa i omegą, to byś sobie świetnie w Polce poradziła, a nie uciekała jak szczur. Co to za słwonictwo:rybeńko? Na twojej wsi ludzie tak gadają?Weż sie juz nie ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaczka musziała z Polski wyjechac do obcego kraju z tego swojego dobrobytu buahahahaha Ułomna umysłowo jesteś , typowy robol dla obcokrajowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E sorry, Polska jest katolicka? Biedota ze ściany wschodniej myśląca, że kasa bierze się z modlenia może i jest katolicka. Ja nie jestem. Żaden ultrakatolicki chooooj nie ma brawa zaglądać mi w macice i mówić mi czy mam prawo do in vitro. Jakoś dziwnie się składa, że państwa bogate i innowacyjne to te które z katolicyzmem nie mają nic wspólnego. Teraz będziemy odstawiać wojenki gruzińskie i klepać się po plecach z Orbanem, bo "Niemiec nie będzie pluł nam w twarz". Walić najpotężniejszą gospodarkę kontynentu, my dumni katolicy wolimy modły od zajmowania się gospodarką. Baby do garów i rodzenia. Powodzenia życzę, Putin już się śmieje. W tak niepewnychczasach wybierać faceta o którym nic nie wiadomo... Nieważne, że zmiana na gorsze, ważne że zmiana, cały świat już z was polewa. Prezydent, który we wszystkim zgadza się z Janem Pawłem II, bo nie zauważył, że koleś broniący pedofilów od 10 lat nie żyje będzie sprawował najważniejszy urząd w Państwie. Za 2 lata miny wam zrzedną. Nie ma to jak wymachiwanie szabelką i gęby pełne katolickiego bełkotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to UK może już teraz zamknąć swoje granice:O emigranci z UK mają jakąś dziwną cechę wmawiania ludziom, ze marzą o tym, by do UK wyjeżdżać. A innych krajów to nie ma? pracowałam w UK, w DE, w skandynawi i najgorzej mi w tej waszej Anglii było. Są inne kraje, z większymiz arobkami, lepszymi perspektywami, siedźcie sobie tam w tej Anglii i żyjcie w przekonaniu, ze na tej wyspie świat się kończy. Co do wyborów to juz jeden był w historii naszego krjau, który dobitnie władzy pokazał, że z ludem władza ma się liczyć. Nie tylko z bogatym i wykształconym, ale przede wszystkim z ludźmi pracującymi fizycznie. Dziwnie, ze pani z Anglii o tym nie wie, bo akurat kraje zachodniej europy od dawna stawiają na tzw roboli., bo prawda jest taka, ze za biurkiem zawsze ktoś usiądzie, ale problem pojawi się jak nie będzie miał kto szamba wam wywieźć. Nie jestem za pisem, głosowałam na Dudę i pisu się nie boję, jestem uczciwą obywatelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty biedo nie rozumiesz, ze ludzie nie tylko dla pieniedzy zmieniaja miejsce zamieszkania? :D Noo, nie rozumiesz. Perly przed wieprze.... :D Mowie...wyksztalcenie, wyksztalcenie!!! To by ci wiele wyjasnilo w zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i skocze z tym popieprzonym in vitro:O to aż żenujące, że się tak o to plujecie, a pojęcia nawet nie macie, ze to nie rpezydent o tym decyduje. Mam w d***e wasze in vitro. jak chcesz dzieciaka to zaplac za saztuczne zaplodnienie. Ja tam akurat wolę by z moich podatków pomagano ludziom chorym, a nawet alkoholikom niż rozkapryszonej babie, którą macica zasedsziała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego,że ty nie ejstes katolicka, skoro Polska jest krajem katolickim. Zobaacz na co ida twoje podatki, a na religię w szkoile, na świątynię opatrzności, na emerytury klechó itp itd.Masz na to jakiś realny wpływ?Nie masz, bo żyjesz w karaju wyznaniowym już od dobrych 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:30 a kto wykształciuchu by ci chleb upiekł i sprzedał jakby wszyscy byli tak wykształceni? Swoją droga to wykształcenie było keidyś, dziś są osoby z papierkami jak ty, które nie potrafią nawet logicznie myśleć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiście zmieniłaś tylko kraj dla przygody, jak te milony które wyjechały.Sam się kształć, bo masz widoczne luki, a siedż sobie w tej Angli i nie wracaj, już ktoś napisał jak tam jst doskonale, żyj dalej w swojej ficji.Wieprzem to akurat jesteś ty, poleciałaś gdzie masz większe koryto, taka była twoj wyskoka pozycja w kraju i takie miałas milony, weż się juz nie ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co włazisz na polskie forum, skoro już taka angielska jesteś, tam sobie dyskutuj z równymi sobie, super wykształconymi na zmywaku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy zapierdalasz u angola ma się w Polsce na nie wiadomo kogo, ale jak tam ciuła codziennie każdego funciaka, to juz się nie chwali.Byłąm i widziałam,te luksusy,żal wam dupę sciska jak tutaj czasem przyjeżdzacie i nie ma takiej biedy o jakiej marzycie, aby poprawic sobie samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na angielskieforum nie pojdzie, bo pewnie jezyka nie zna na tyle. Na zmywaku czy przy sprzataniu wystarczy znajomosc tylko podstawowych slowek jak np. clean:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 16:26- zgadzam sie z Toba w 100%. Poza tym...juz kiedys byl prezydent,ktory obiecywal zlote gory: kazdy mial zarabiac.100miliinow,ceny w sklepach mial obnizyc o 100%... co z tego wyszlo pamietamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlaze gdzie chce zazdrosnico :D Jako pisowiec juz chcesz innym mowic co maja robic, jak zyc, gdzie chodzic itd? :D Hahahaha. Typowe. Owszem pisuje na angielskich forach ale nie o polskiej polityce bo to akurat nikogo nie obchodzi. Ale o brytyjskiej jak najbardziej :P Tutaj natomiast draznie sie z toba bo nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji :P Tak, wiem... ten twoj brak perspektyw, brak mozliwosci na jakokolwiek zmiane sytuacji zyciowej, stagnacja, codzienna pogon za pieniadzem, szarzyzna twojego zycia powoduja w tobie zlosc, zal a swiadomosc, ze inni maja lepiej poteguja ten stan rzeczy. Widac to rybka, calkiem wyraznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad w was taka agresja do osob mieszkajacych za granica? Tez mieszkam poza Polska ale zawsze zadziwia mnie ten jad w stsunku do nas. Ska to sie bierze? Z biedy? Z zazdrosci? Z zalu? Bo przeciez nie ze szczescia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego babcie stojące nad grobem, biedota i ekonomiczni ignoranci zawsze decydują o losach ateistów i bardziej przedsiębiorczej, mniej roszczeniowej części społeczeństwa? Jak ktoś jest nieudacznikiem z podkarpackiego całe życie rypającym na taśmie produkcyjnej za 1200 to Duda nie zrobi z niego nagle rekina biznesu. Lemingi sobie poradzą z taką czy inną władzą. Roszczeniowcy przeżyją zonk, taki jak przez całe życie. Różnica polega na tym, że wy-wschód liczycie na innych, a my zawsze na siebie. Dlatego wy nawet za 10 lat z Dudą czy ez niego będziecie chlać ukraiński bimber i marzyć o życiu niemieckiego emeryta, najlepiej bez wkładu pracy własnej. Kościółek, rosołek, taśma produkcyjna-wasze życie tak wygląda niezależnie od tego kto rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna załamka!żałuje,ze w ogóle głosowalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski święty nie był, może nie vetował ustaw, ale też źle nie było. Jako jedni z nielicznych uniknęliśmy kryzysu. Dlaczego podwyższyli wiek emerytalny? Bo nie było kasy na pokrycie wydatków tj. emerytury, renty, chorobowe. Dzieci się rodzi mniej, a z pustego i Salomon nie naleje. żal to ja mam, że PO nie pomyślało bardziej nad tym, co zrobić by zachęcić kobiety do rodzenia dzieci. Co do Dudy, to jestem przerażona, tym jak on podchodzi do in vitro -rzekoma kara 2 lata więzienia dla tych którzy podeszli do in vitro :O Tym jak jest zapatrzony w Rydzyka. Taką kampanie jaką mu Rydzyk urządził na antenie radia Maryja, przez dwa ostatnie weekendy wieczorową porą, z Becią Kempą i innymi Pisiowcami, to się włos jeżył jak to słyszałam. Co oni tak wygadywali, to szybko otworzyłyby się wam szeroko oczy. Nie zastanawia was dlaczego wygrał na całej wschodnie ścianie Polski, tam gdzie jest taka religijność? No dzieki radiu Maryja. Teraz czekajcie na jego pomysły zgodne z kk :O o czym przeciez mówił też w pierwszej debacie, na niewygodne pytanie - o naukach Ojca świętego, co ma kościół do polityki?! noooo błagam! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet ma odpowiedź na wszystkie pytania: "Zgadzam się ze zdaniem episkopatu". Mam wątpliwą przyjemność znać trochę ludzi ze ściany wschodniej. Ludzie, którzy nigdy nie wyściubili nosa poza swoją podkarpacką wiochę, nigdy nie byli zagranicą, są wielce zdziwieni, że w dużym mieście zachodniej Polski żyję bez ślubu. Ich tematy rozmów? "Był ksiądz u ciebie?, Masz tu klucze, otwórz/zamknij kościół, Zenek strół się wódką, znasz kogoś kto mu lewą rentę załatwi?". Model rodziny? Masz córkę to oczywiście spróbowałaby nie pójść do kościółka w niedzielę albo chciała brać ślub inny niż kościelny...albo mieszkać z facetem kilka lat bez ślubu. Szczytem sukcesu jest praca w fabryce w Rzeszowie, a dla kobiety robota w solarium albo obuwniczym. Szczyt marzeń-złapać dobrze sytuowanego frajera, żeby nie musieć pracować, koniecznie przed 23 rokiem życia, bo potem obciach, że stara panna. W niedzielę pole/działka/rosołek/self-made vodka albo kupiona od Oksany z Ukrainy (to przecież rzut beretem) i się żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz gościu z 17:13 jak uległaś durnej propagandzie:O właśnie tacy są wyborcy PO, zero myslenia, co im w tv powiedzą to święte:O Po pierwsze mowa była o karze dla lekarza, a nie zwykłych ludzi, po drugie nie za zabieg in vitro, bo to jest zgodne z prawem i Duda tego nie zmieni. Nie wiem jaką ciemnotą trzeba być żeby wierzyć w to,ze prezydent moze zakazać in vitro:O Co najwyzej skończy się to bezsensowne dofinansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w doopie mam in vitro - ale chodzi o jego myslenie na ten temat :O to jest właśnie ciemnogród. Trzeba byo posłuchac Radia Maryja, jak była kampania, co oni gadali - toż to istne pranie mózgu było i moher uwierzył :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jestem za PO, tv też nie oglądalam, ale też nie jestem ślepa co się działo dookoła rybeczko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś świnta prawda! dać mu wódki! mam rodzinę pod LUblinem, to jest dokładnie tak jak piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy wyborca , wręcz modelowy Bronisława to bandyta z ZK -tam miał rekordowe ponad 80% poparcie. Tym akcentem może zakończymy ten pełen trolli topik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nastała cisza..... wyborcy Dudy poszli na majówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie bo się kompromitujecie z tym wschodem, ja jestem z zachodniej Polski i głosowałam przeciw Komorowskiemu. Skąd wy się urwaliście? Pojedźcie sobie do wiosek/miasteczek na pomorzu, zachodnim pomorzu, do lubuskiego, zobaczycie jak tam się żyje, też bieda jak i na wschodzie, ludzie wyjeżdżają, brak perspektyw. To jest ta "piękna zachodnia Polska"? Istnieje coś poza Poznaniem, Wrocławiem i Gdańskiem gdzie się może żyje w miarę ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Po kase dawała na kośció ile tylko wlazło. Niczym się od mpisu w tym zakresie nie różni.Polska jest pod okupacją Watynaku od 20 lat, a was teraz olśniło,że kk będzie brał, już od dawna bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie widać i słychać tych ateistów, bo jakoś cisza w temacie.Jedne Palikot , który ma óżne wybryki, bo poważnie się traktowac nie da coś czasem powiedziała, gdzie jest lewica.Skoro chcecie wolności to i nią walczcie, anie tylko popisać w necie potraficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moj pierwszyy post
Ja jestemnw szoku. Nie dlatego ze duda wygral, ale dlatego ze prawie polowa polakow ma w d***e swoj wlasny los. Do nich miejcie pretensje. A tak poza konkursem glosowalam na bronka ale to byl wybor miedzy dzuma a cholera. Rzadow pisu sie nie boje, ani starszenia kk. Z tego co pamietam, a chyba wiecej niz polowa siks tu piszacych, to pisdzielce juz rzadzily. I jakos biskupi mi ppd lozkiem nie siedzieli. Nie czulam sie inwigilowana, stosowalam antykoncepcje, slubu koscielnego nie bralam i inne p*****lety ktorymi rozhisteryzowane laleczki strasza. Bez przesady. WG mnie komor byl lepszy ale przegral i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×