Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czyli jednak będzie wojna! Wygrał Duda to koniec dla nas

Polecane posty

Gość gość
11:53 Zgadzam się z wypowiedzią, PiS to żadna alternatywa dla PO i trzeba o tym pamiętać przy wyborach na jesieni. I głosować na inne partie, to może coś jeszcze z naszego kraju będzie. I nie żebym popierała Komorowskiego, czy PO, - nie popieram, bo rządy ich nie wniosły niczego dobrego. Tyle, że PiS też nie zmieni niczego na lepsze, a obietnice składane przez Dudę są funta kłaków nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie,ze cos sie zmieni na lepsze? Byla bieda za czasow PO i bedzie teraz xxx Nie możemy tak mówić, bo faktycznie nic się nie zmieni. Może rządzący sie nauczą, że mogą stracić władzę, że ludzie maja ograniczona cierpliwość. Głosowałam w poprzednich wyborach na PO, bo wierzyłam, ze coś zrobią. Owszem zrobili - syf i rozpierdziel (za przeproszeniem). Afery, nieograniczone wydatki, kolesiostwo. Nie wierzę, że nastanie Duda, potem PiS a potem finansowe eldorado. Ale tym bardziej nie wierzę w dotychczasowych, skompromitowanych polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog bedzie sie bal wypisac recepte na tabletki antykoncepcyjne,zeby nie isc do paki. A Chazan zostanie ministrem zdrowia i zakaze badan prenatalnych. Wszedzie beda stawiac pomniki papieza,religia w szkole obowiazkowa,aborcja zakazana nawet w przypadku wad plodu,zagrozenia zycia i g****u. xxx Ło matko! jakie wizje sama to wymyśliłaś czy na stronie liżemy.dópe.komora.pl przeczytałaś? XXX Pierwsza wypowiedź nie była moja, ale dziwię się, że taka perspektywa nikogo nie odstrasza. Nie jestem za PO. Ale jednocześnie średniowieczne poglądy członków PiS to dla mnie jakaś masakra. "Profesor" Chazan, nie wiem czy wiesz, został zwolniony z zarzutów, bo nie było niby zagrożenia życia zdrowia matki. Świetnie, co nie? Innymi słowy: jeśli dziecko ma wadę uniemożliwiającą mu życie to i tak musisz je urodzić jeśli takie będzie widzimisię lekarza... W jakim kraju my żyjemy, ja się pytam? Już teraz w wielu kwestiach jest źle, ale jeśli PiS wygra na jesieni to się zesra*y. Bo gospodarczo nam się nie poprawi, ale w pozostałym kwestiach nam się pogorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie przeraża mnie dzika wizja przyćpanego POwskiego leminga :) Mają mnie przerażać jakieś wasze POwskie fantazje? Przegraliście lemingi! Czas szykować się na zmywak razem z Bronkiem, przeciez to taaaaka szansa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bronie Chazana, ale chciałabym wiedzieć, jak wyglądała prawda z nim i chorym dzieckiem, bo spotkałam się z bardzo różnymi wersjami. Poza tym zastanawiam się czy prokuratura jest taka bardzo propisowska, skoro nie doszukała się w jego postępowaniu złamania prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, nie przeraża mnie dzika wizja przyćpanego POwskiego leminga usmiech.gif Mają mnie przerażać jakieś wasze POwskie fantazje? Przegraliście lemingi! Czas szykować się na zmywak razem z Bronkiem, przeciez to taaaaka szansa smiech.gif XXX Ta wypowiedź tylko o tobie świadczy i twoim niskim poziomie intelektualnym. Co to w tym kraju są tylko dwie opcje: PiS i PO? Nie popieram PO. Ale nie popieram też absolutnie PiS. I owszem, przegrałam, tak jak bym przegrała przy wygranej Komorowskiego. Jak dla mnie powinien być w ogóle całkiem inny prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda powiedział ze jak zostanie prezydentem to wystąpi z PiSu i stanie sie bezpartyjny ponieważ chce służyć całemu narodowi bez żadnych podziałów ale co mogą wiedzieć TVN owskie lemingi. Tego w wyborczej nie napisali co? Tak to jest jak sie słucha propagandy a nie samego kandydata. Putin poparł Dudę tak btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że p.Komorowski sam sobie zaskodził swoją głupotą!!pokazał że zdolny jest do wszystkiego aby tylko obronić stołek!ośmieszył się dlatego przegrał!jak grunt podnogami się zapali wtedy doznał olśnienia!za póżno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie bronie Chazana, ale chciałabym wiedzieć, jak wyglądała prawda z nim i chorym dzieckiem, bo spotkałam się z bardzo różnymi wersjami. Poza tym zastanawiam się czy prokuratura jest taka bardzo propisowska, skoro nie doszukała się w jego postępowaniu złamania prawa? XXX No to ja właśnie o tym mówię: już dziś prawo jest złe, za bardzo konserwatywne, skoro lekarz ma prawo odmówić pacjentce wykonania takiego zabiegu w takim przypadku. A PiS tego prawa na pewno nie zliberalizuje, tylko zaostrzy - taka prawda:( Co do całej sytuacji to dla mnie jeden wielki przekręt. Najpierw głośna akcja z oskarżeniem i zwolnieniem za stanowiska "profesora" Chazana, a potem cichutkie oddalenie zarzutów. Pokazówka, że niby jesteśmy liberalni i karzemy lekarzy o średniowiecznych poglądach, ale później jednak w ukryciu ich zwalniamy z zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 12:24 - nie zrozumiałaś mnie. Zastanawiam się czy może Chazan faktycznie był niewinny? Czytałam, że on przetrzymał dokumenty, aby matka nie zdążyła przeprowadzić terminacji. A może ona wcale nie była tak kryształowo czysta jak to niektórzy przedstawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:04 już nie pamiętasz afer za rząd ów pisu? czy moze nie chcesz pamiętać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OFICJALNE OŚWIADCZENIE Pragnę wyrazić mój najgłębszy żal z powodu tego jak wielu idiotów mieści w sobie RP to przykre gdyż działa to ewidentnie na szkodę Polski, obserwowaliśmy to w 2005 zaobserwujemy i teraz. PIĄTA RP stoi przed wami otworem przede mną nie bo właśnie się pakuje i wyjeżdżam do ANGLII :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość12.38-popieram,my wyjeżdżamy do Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrało nacjonalistyczne, ultrakatolickie, populistyczne goooowno wierzące w zamach. Chcieliście zmiany? Dostaniecie obyczajowy Iran i gospodarczą Grecję. Ale dla was to nic. Wam się wydaje, że wstaliście z kolan. Jak dla mnie wy dalej na kolanach obciągacie Watykanowi. A to dopiero początek. Nieważne, że jesteśmy biedni i durni, ważne, że katoliccy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam czytam wszystkie wypowiedzi przykre jak ludzie z tej złosci ,ze przegrał ich kandydat obrazaja ,wymyslaja jakies historyjki , jasnowidzi sie znalesli juz przewiduja Polsce przyszłosc . Boli was ze przegraliscie nie macie zadnej pokory , nie potraficie tego przyjac do wiadomosci przykre.Przegladam internet tak samo brak pokory w aktorach dziennikarzach wam wszystkim j i najlepiej nas nazwac burakami wiesniakami itd .... zero pokory.Z tego co czytałam studenci tez byli za Duda . Własnie tacy sa osoby ktore sa w PO i za PO wam sie wydawało tak jak prezydentowi i parti PO ze na 100% wygracie ...jestescie oderwani od rzeczywisctosci ..proponuje przezyc za 1600 zł, od panstwa nic nie otrzymasz jak cie zwolnią , jak ci sie dziecko urodzi dostaniesz 1000zl ale to tylko dzieki PIS ktore to wprowadził -a pan prezydent na debacie to wysmiał -zenujacy przeydent , wat w gore poszedł , ubranka niemowlece z 8% do 23% to jest włąsnie pomoc Komorowskiego , sprzedawanie ziemi ,lasow fabryk zagranicznym inwestorom no faktycznie preZydent dbajacy o lud , .Jak ktos z was ma znajomych za granica to wie jak jest tam obywatel zawsze dostanie pomoc ...bez porownania itd itd .... wsparcie mamy takie od rzadu oohoho . Ja sie nie dziwie ,ze ludzie głosuja na Komorowskiego , TAK SZCZEZE dziennikarze ,aktorzy bardzo dobrze zarabiaja . oderwani od rzeczywistosci ,rzad im nic nie odbiera pokazali to w programie T.LISA . , -przykład . Ci co maja kase ..i przeydenta ktory chce isc z duchem czasu i same nowosci wprowadzac , in vitro ok ale sory nie za moje pieniadze ,ktos chce to niech sobie para zapłaci proste( z naszych podatkow wypraszam sobie) tak jak jest do tej pory był ,a karanie za błedy lekjarzy powinno byc niestety to jest zycie ludzkie ktore ma byc szanowane . , My wszyscy płacimy składki i emerytura 67 ...dla tych co siedza za stołkiem w biurze , posłow , aktorow ktory kasyUa moze grajac w filmach ,serialach ale kupe kasy ma z reklam itp ...oni sa dobrze zabezpieczeni na starosc , iwiec o czym my tu mowimy. .Płacoimy składki moze dozyjemy tej głodowej składki , do lekarza 0my nic innego tylko sie modlic o zdrowie . , i tak człowiek chodzi do prywatnych .. Temat nie ma konca przykre tylko ze aktorzy , dziennikarze obrazaj nas Polakow na forach fb ...wiec z jednej strony dobrze ze tak sie stało utarlismy im nosa za brak pokory i szacunku do obywateli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy jestescie takimi idiotami, ze mysliscie ze jak Duda wygral do bedzie lepiej? bedzie juz tylko gorzej, Bronek to bylo mniejsze zlo. Ale Polska to tępy naród niestety i wierzą tym wszystkim plastikowym pionkom Marcinkiewicza i Kaczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie to samo sobie myślę więc nie będę się powtarzać i pamiętam jak zwolennicy PO byli tacy superpoprawni och i ach, a teraz plują jadem i obrażają ludzi ile wlezie, bo nie zagłosowali na ICH Bronisława. No śmiech na sal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty wierzysz w Tuska, Komora i tę resztę kure/w! Co Tusk mówił o podniesieniu podatków? cytuję: "Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony" i co zrobił? PODNIÓSŁ PODATKI! wat to juz przekracza wszelki rozsadek w Polsce, że o dochodowym nie wspomnę! Śmiał się z Kaczyńskiego, że tylko ktoś bez prawka może chciec stawiać radary po czym naćkał radarów. Radar, na radarze, a droga dziurawa i kocie łby. Czas świętych krów się skończył, myśleli, że ludzie wiecznie będą lecieli na cukierkowe spoty i nikt ich z niczego nie rozliczy! Muszą odpowiedziec za swoje słowa! Komorowski posłał sześciolatki do szkół i nie było referendum ale teraz gdy mu się tyłek palił to ogłosił referendum w sprawie JOW-ów i nagle go moje zdanie obchodzi?? CUD!!!! Zrozumcie, że nie jesteśmy wieśniakami, głupkami bez wykształcenia ani moherami i Duda wygrał na kredyt, bo nie jesteśmy za nim tylko przeciwko komorowi, bo jego na kolejne 5 lat bym nie zniosła. Bardzo dobrze, że zmiana nastąpiła, bo jest szansa, że się coś zmieni, a przy Komorowskim trwalibyśmy w takim szambie!!! Teraz z dużym sceptycyzmem i bardzo uważnie będziemy się przyglądać temu co robi Duda i jak przyjdzie pora to też go rozliczymy! zrozumcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :) przypominać kłamstwa Tuska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:27 racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie, ze mam juz obywatelstwo brytyjskie i w referendum bede glosowac za wyjsciem Wielkiej Brytanii z Unii. Jasna sprawa jest, ze za dwa, trzy lata kiedy PIS doprowadzi Polske na skraj ruiny, wiele dzisiejszych zwoleniczek Dudy, bedzie szukalo miejsca do zycia poza granicami ciemnogrodu. Ale mam nadzieje, ze juz wtedy WB bedzie zamknieta dla nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie zamknięta dla nich, to i ciebie wywali i obywatelstwo nic nie da, będxzisz tam prchem społecznym na zawsze, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokanczam moj wppis z 13.10 Przed chwila przegladnełam internet nadziwic sie nie moge probuja z nas zrobic debili utwierdzic nas ze jestesmy debilami burakami , itd ... ja rozumiem kazdy z nas ma swoje zdanie ,kandydata ,ja szanuje bo po czesci rozumiem dlaczego głosowaliscie na Komorowksiego .. a ... i uwazanie nas za gorszych i wmawianie jaki bład popełnilismy bo na Dude głosowalismy ...Boze gdzie ja mieszkam. Mnie sie gorzej zyje niz 5 czy 10 lat temu ...mam dosc prezydenta który nie chce miec nic wspolnego z ludem bo jesli by tak było to byłoby referendum 6 latkow ,przykładowo ...,wiek emerytalny , zus ,vat ktory ktory jest krzyzem dla pracodawcow i wieczne podnoszony a to nie jest nagłasniane . Moje zdanie jest takie to nasze panstwo to jest jak jedna firma ..Jesli jest dobry ,zaradny szef zalezy mu na firmie i dochodzie ,wie gdzie zaoszczedzic , a komus kazac zakasac rece i dac kase(mowie o hipermarketach ktore nie płaca podatku w naszym kraju Duda o tym wspomniał i mam nadzieje ze za nich sie zabiora ) obetnie administracje , pozabiera co po niektorym przywileje , emerytury zmniejszy , młody szybciej bedzie miał prace to cos ruszy .Wracajac do płacenia w naszym kraju bo my pracodawcy jak grosza bys nie zapłacił to by cie sadzili ,a oni na gorze takie machloje robia i hustaja sie za nasze pieniadze , i wcale sie nie dziwie ze PO atakuje , sa swiadomi ze ta rozpusta stołki sie skonczy ....Równi jestesmy my wszyscy . PO bogacze za nasze a PIS ten co jest za reszta ludzi wPOLSCE ... tak teraz pokazały głosy , WYBORY ..Prezydent Komorowski powiedział to co chce zrobic jak zostanie prezydentem Duda to fikcja -- no tak bo od lat sa nauczeni krasc kombinowac ,brak prawidłowego planowania szukania oszczednosci ...bo nie za swoja kase dobrze sie rzadzi .,to sie wcale nie dziwie ,ze tak mówi .Mamy przykład ZUS jak by tam był szew uczciwy ktoremu zalezy zeby było uczciwie to sytuacja wygladały by inaczej ...TYLE PIENIEdzy płacimy kolejki do lekarzy masakra , to tamto zapłac bo nie refeundowane i jeszcze nie wiem czy dostane emeryture - to jest okradanie nas i ja jako obywatel nie moge nic zrobic jestem przymuszona płacictak wysokie składki -- a Po podniosło wiek bo kasy nie bedzie na emerytury to gdzie ta kasa jak tyle lat odkładamy ..hmmm ..ale to jest tak w naszym kraju biurokracja nie bierze odpowiedzialnosci i tu jest nasz problem ,ktory powinien byc rozwiazany bo nigdy nie bedzie dobrze w Polsce jesli ludzie nie beda odpowiadac za swoje błedy tzn urzednicy bo my obywatele oj odpowiadamy .Wczoraj był program panstwo w panstwie ..przykre jak panstwo czy urzednicy zniszczyli 2 osoby nie maja nic a chcieli wybudowac ale gmina ich załatwiła mysle ,ze jakby w tej gminie była osoba kompetetna ,empatyczna sytuacja wygladałą by inaczej i ludzie by prace dostali bo to zakład jakis miał byc , brak słow bo wiecej nie mozna napisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne...bo kogo się pytam to głosował na komorowskiego to czemu duda wygrał ja się pytam? hahah żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Polska będzie teraz krajem mlekiem i miodem płynąca oj naiwniacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 15.03 sory kazdy ma z nas inny poglad na swiat ...mi tu jest dobrze a pisanie o ciemnogrodzie ..My mieslimy Sw. Jana Pawła 2 ... i kraj nasz jest katolicki ..tak jak masa innych krajow trzyma sie tracycji ,patryjotyzmu ...i to trzeba cenic ...Ja mam w nosie ta wasza nowoczesnosc Unie , BO TAK NA SWIECIE JEST TO MY TEZ MAMY TAK MIEC CO ZA BZDURA ..jakbysmy włąsnego zdania nie mieli .przykład , facet wygladajacy jak kobieta ale on jest facet 100% do czego ten swiat zmierza ..ok ma prawo ja jestem kulturalna niech sobie zyje jak chce ..ale sory tak samo jak chce zyc według swoich zasad jak kazdy ale wyzywanie nas no sory . sredniowiecza , .. dlatego ja tez nie mam czasami szacunku do was nowoczesnych i pare słow napisze co o was mysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak będzie zamknięta dla nich, to i ciebie wywali i obywatelstwo nic nie da, będxzisz tam prchem społecznym na zawsze, taka prawda." Hahahaha, nie spinaj sie tak, myszko :D Nikt nikogo nie nie wywali. Jedynie juz was nie wpusci :P Ty natomiast bedziesz harowac na KK a ksiezulo twoim dzieciakczkom bedzie w pupce gmeral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie to ktoś dobrze gmerał, ale w pustym łbie.Ja parchem dla Angole nigdy nie bedę, ja sobeiu świetnie radze w Polsce i żaden Duda, ani Komor mi tego nie zmieni.Radze sonie już kilkanaście lat i jest mi coraz lepiej, ji8e musiałm uciekać z tego kraju do kraju, w kórym Polak =śmiec i nie mów,ż etak nie jest, byłam , wiedziałam gdzie pracują i jak żyją ci wybrańcy losu,smiech na sali.No i jeśłi myśłisz,że teraz kk będzie u władzy, to chyba masz pomrocznosć jasnbą, kk od 20 lat ma już wszystkol co możńa mieć, wieęcej już się nie da. Głupia jeste4ś jak but, wieć siedz na łasce Angoli, udawaj,że jesteś bardziej angielska niż sam Big Ben buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×