Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy faceci sa tacy niedojrzali....moja historia

Polecane posty

Gość gość

Mam dziecko z poprzedniego związku. Po prostu zauroczylam sie, facet mnie zostawił u już. Faceci nie chcą się ze mną związać mimo mojego wieku właśnie przez dziecko. Strasznie są niedojrzali faceci w Polsce. Za granica nie mam takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj zaganicznego tatusia dla swego berbecia bo Polak to cie tylko wycycka, upodli i zostawi z trauma do konca zycia. A taki Arab czy czarny bedzie sie cieszyl, ze znalazl zone co do pracy pojdzie, benefity od panstwa dostanie, mieszkanie socjalne i jeszcze dom ogarnie i ugotuje. Nic tylko emigrowac na stale droga pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy debile nie kapujecie, ze w cywilizowanych karajach posiadanie dziecka z jakims bylym czy byla to niejest celibat i koniec zycia. Ludzie normalnie sie wiaza, bo lubia innych ludzi, bo akceptuja innych wokol siebie, bo nie uwazaja, ze tylko ich bachor najlepszy a reszta to smieci, bo maja do siebie wzajemny szacunek, czy to w zwiazku czy na placu zabaw. A tutaj w Polsce jest taki klimat ogolnie, nie dotyczy to tylko zwiazkow: " mpoje na wierzchu", " moje dziecko jest genialne, a inne to wredne bekarty", " ja mam PRAWO". O facetach nawet nie mowie. I tak, od Polaka nawet Murzyn jest lepszy. W przedszkolu mojej corki jest jedna mulatka, jej tata jest obiektem zazdrosci wszytskich dzieciakow! Pobawi sie ze wszystkimi, pracuje ( w jakims korpo), po pracy z corka na plac zabaw, rowery, imprezki dla corki sam organizuje, jest zawsze usmiechniety, ZAWSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba jakiś innych Polaków znam, zaczynam myśleć, że żyje w alternatywnym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ty jestes taaaaaaaka dojrzala. Dalas sobie zrobic dziecko pierwszemu lepszemu, facet kopnal cie w tylek a ty szukasz kolejnego tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech szuka na zdrowie! Kto szuka ten znajdzie! Co wam ubedzie jak ktos bedzie miec fajny zwiazek czy fajny seks po prostu? Wyjmijcie kij z d**y swojej i swoich swietych rodzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szukaj za granicą kto ci każe mieć polaka? Pewnie i tak już pełno wujkow przewinęło się przez Twoje łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedojrzali? Nie sadze. Nie kazdy ma ochote wychowywac i lozyc na nie swoje dziecko. Do mnie kiedys palil cholewki koles po rozwodzie, fajny byl, dogadywalismy sie swietnie, ale mial 2 dzieci no i byla zone w tle-nie weszlam w to. Moj wybor, a nie niedojrzalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kobiete, po rozwodzie, 2 dzieci kazde z innym mężczyzną, rok temu wziela ponownie ślub, wkrótce urodzi 3 dziecko obecnemu mężowi więc wniosek taki,ze dzieci nie sa zadną przeszkoda wystarczy trafic na odpowiedniego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Polacy są tacy be, poszukaj sobie muzułmanina, on na pewno chętnie będzie wychowywać nieswoje dzieci. Ilu Polaków przetestowałaś,że możesz wysnuć takie wnioski i ilu zagranicznych,? Podniecasz się jakimś murzynem a skąd wiesz czy w 4 ścianach też jest taka sielanka? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, ktora pisalam o Murzynie, nie jestem autorka. Skad biore doswiadczenia? Niekoniecznie z walsnego lozka, nie sadz po sobie. wystarczy miec oczy i uszy otwarte, mnostwo bab na kazdym placu zabaw chetnie opowiada (niepytana) o swoim zyciu rodzinnym. Wiele tez mozna wnioskowac po umeczonych, krzywych gebach., za to zona Murzyna - usmiech, figura modelki, ambicje, pasje (nurkuje, gra w squasha, maluje amatorsko). Skad wiem? No przecez tez mam uszy otwarte na zebraniach czy w szatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że czarni afrykanie mają najniższy iloraz inteligencji na świecie? Pierwsza jest rasa żółta, niewiele niżej my biali. Po co się reprodukować z tak słabymi genami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem , idzcie wprost zapytajcie zone Murzyna. Ja za to nie wiem po co reprodukcja z kartoflem? Moja mama nie moze sie nadziwic skad tyle brzydkich dzieci w Polsce, male oczka, wielkie lby, ale potem patrzy na rodzicow i wszytsko jasne. Matki jakos jeszcze ujda, ale ojcowie: nie dosc ze to lyse, tluste, to jeszcze antypatyczne i roszczeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby autorka sobie nie ulozyla zycia. Musi sie tylko trafic tolerancyjny facet, ktory zaakceptuje dziecko i nie bedzie robil jej chorych jazd. A co do mieszanych kulturowo par to tez wszystko zalezy jak sie trafi. Ale oni sa bardziej otwarci na kobiety nawet z przychowkiem niz taki polski kawaler synek mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kafeterii nie masz co pytać, tu i tak zostaniesz tylko zjechana, a jak już widzę po wpisach, dla większości jedyną alternatywą dla męża Polaka jest murzyn albo arab. A figa, na świecie jest mnóstwo narodowości i spokojnie można wybrać sobie kogoś z kultury zbliżonej do tej polskiej :) W Niemczech znam kilka takich związków Polka-Niemiec z dziećmi z poprzednich związków i żadna z nich nie robi za służącą i kucharę dla Niemca, wręcz przeciwnie, to są związki partnerskie. Wszystkie mają jedną, wspólną cechę: każda z nich pracuje aby w razie czego nie być zależną od męża. Różnica w porównaniu do Polski jest taka, że tu kobieta nawet z pracy na kasie się jakoś utrzyma a jak nie, to dostanie jeszcze wsparcie socjalne, a mając zabezpieczenie finansowe można spokojnie układać sobie związek i nikt nikomu nie zarzuci, że jest wykorzystywany, musi łożyć na cudze dzieci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.13 rozumiem że twoja mamusia nie ma małych oczek po ojcu Polaku i Ty też nie urodziłaś polskich dzieci co mają wielkie łby? Twój tatuś nie jest łysy ani gruby że o szanownym małżonku już nie wspomnę?zapewne jesteście lepszego sortu. Nie wiem jak tak podle można pisać i swoim narodzie za który ginęli ludzie. Jak Polka i to żona, matka, babcia może szydzić ze słowiańskiego wyglądu dzieci napotkanych na ulicy. Mam nadzieję że żadne z moich dzieci nie wejdzie w taką rodzinę. Wszędzie znajdą się mendy i nie ogarniam jak można wysnuć wniosek że Polacy są be ale zagraniczni to już ich i ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica w porównaniu do Polski jest taka, że tu kobieta nawet z pracy na kasie się jakoś utrzyma a jak nie, to dostanie jeszcze wsparcie socjalne, a mając zabezpieczenie finansowe można spokojnie układać sobie związek i nikt nikomu nie zarzuci, że jest wykorzystywany, musi łożyć na cudze dzieci itp. x Właśnie. A u nas samotna matka dostanie jeszcze po głowie od państwa i pracodawcy. Facet myśli prosto. Z jakiej paki ma utrzymywać cudze dziecko, bo jego tatuś tego nie robi? Tak, tak, połowa tych co mają dzieci i ich nie wychowują, nie płaci alimentów, albo kombinuje, aby zapłacić jak najmniej ile się da. Najfajniejsze są drugie żony takich tatusiów. Mówią o eks : wredna chciwa krowa, żyje z alimentów na dziecko. Z tych ogromnych pieniędzy jakie musi dać tatuś jej dziecka, z tych 300 zł żyje jak pączek w maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Różnica w porównaniu do Polski jest taka, że tu kobieta nawet z pracy na kasie się jakoś utrzyma a jak nie, to dostanie jeszcze wsparcie socjalne, a mając zabezpieczenie finansowe można spokojnie układać sobie związek i nikt nikomu nie zarzuci, że jest wykorzystywany, musi łożyć na cudze dzieci itp. x Właśnie. A u nas samotna matka dostanie jeszcze po głowie od państwa i pracodawcy. Facet myśli prosto. Z jakiej paki ma utrzymywać cudze dziecko, bo jego tatuś tego nie robi? Tak, tak, połowa tych co mają dzieci i ich nie wychowują, nie płaci alimentów, albo kombinuje, aby zapłacić jak najmniej ile się da. Najfajniejsze są drugie żony takich tatusiów. Mówią o eks : wredna chciwa krowa, żyje z alimentów na dziecko. Z tych ogromnych pieniędzy jakie musi dać tatuś jej dziecka, z tych 300 zł żyje jak pączek w maśle. x Bo za te "ogromne" pieniądze "nowa żona" mogłaby kupić coś sobie lub "nowemu dziecku" a tak to idzie na "tą gorszą i jej bękarta". Sytuacja ekonomiczna kraju wpływa przeogromnie na mentalność i poglądy w wielu dziedzinach. Nie chodzi o to, aby oczerniać Polskę i Polaków a Niemcy przedstawiać jako kraj mlekiem i miodem płynący, z cudownymi ludźmi, bo tak nie jest, ale jest to kraj znacznie silniejszy gospodarczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ty autorko zaebiście dojrzała jesteś żeby osądzać wszystkich Polaków na podstawie jednego, który cię porzucił i kilku innych których cię nie chciało :o Jak gdy słyszę takie puste dziunie jak autorka utyskują w stylu "jestem taka wspaniała, a wszyscy inni to idioci i dlatego mi się w życiu nie układa" to normalnie śmiech mnie ogarnia. Ja również mam dziecko z poprzedniego związku i jakoś problemu z poukładaniem sobie życia na nowo nie miałam, ba! mój syn twierdzi nawet, że ma dwóch tatusiów jednego w niebie do którego chodzi na cmentarz natomiast drugiego w domu, a mój mąż pęka z dumy, że mały mówi do niego tato. Może nie w tych Twoich facetach jest problem tylko w Tobie, że żaden z Tobą wytrzymać nie może. Zamiast utyskiwać na cały świat i wszystkich obwiniać to może sama na siebie spójrz czy jesteś taka kryształowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, to nie jest niedojrzałość, tylko kalkulacja. Dobrze Ci tu piszą, jeśli mężczyzna może wybrać kobietę bez zobowiązań, to będzie wolał taką, zamiast Ciebie z bagażem. Nie wiem czy narodowość ma tu coś do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma, ja nadal twierdze, ze zapyziale fajfusy z malymi oczkami generalnie maja wymagania z kosmosu, czy ma sie te dzieci czy tez nie. Ja nie znam drugiego kraju oprocz Polski, gdzie bezapelacyjnie zwyciezalaby partia typu PiS, nie - chwile: jeszcze Litwa, Wegry, zachodnia Ukraina. Wszystko to wredne, zle, powtarza komunaly z ich populistycznych szmatlawcow dla motlochu. Az teskno sie robi za lemingami i wschodzaca klasa hipsterska. Niestety, proces jej tworzenia zostal zatrzymany, wraca ideal " ojca rodziny", ktory laskawie RZUCA na stol pare groszy, zeby moc zrobic zakupy w biedronce. Bozesz. Jest zle na wszystkich fronatch, nie tylko na froncie zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.10 - wyjęłaś mi to z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie wolą kobiety z dzieckiem, bo to dla nich łatwiejszy cel. Taka kobieta ma mniejsza szanse u innych facetow (z pododow o ktorych napisał ktoś wyzej) a on ma ułatwione zadanie, bo spragniona uczucia poleci w jego ramiona. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.03 :)ale masz berecik zryty propagadą .Idź na onet może ci zapłacą :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.12 akurat masz sporo racji . Dam przykłady . Z opini znajomej urzędniczki -na ogół typowa 'Mariolka" z przychówkiem poznaje w Egipcie na last minute :P czy na robotach w DE NL itp. beżowego często "o nieuregulowanym statusie" :D .Wraca z nim do Polski tu mu "reguluje" a jak panu beżowemu się polepszy, dostaje papiery pobyt kasę itp. to nagle Mariolka jest passe :P i on ucieka.. Gorzej gdy pojawia sie beżowa pociecha . Tu często tatuś odbiera potomka matce (wywozi, islamizuje itp.) lub prześladuje nie jego dzieci .Są urzędy gdzie znane są mamuśki ktore najpierw jak lwice walczyły o pobyt i wizę dla amanta a potem wyły żeby zakazać mu powrotu do PL "bo mnie i dzieciaki pozabija" :O dodać trzeba że pewne zrozumienie dla tych kobiet można mieć .Często wychowane w prymitywnym kulturowo środowisku .Często też wyrosłe pośród oparów gorzały , przemocy itp. nawet nie wiedzą że istnieją normalne polskie rodziny i faceci :O Potem wpadka z Sebą z osiedla i "każdy Polak to pijak i prymityw" -ile tu takich tekstów było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat z cyklu "Spotkałam fajnego faceta miałam chcicę ale nie mieliśmy gumek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pultacie sie strasznie o te male oczka, fanki " niezaleznych" mediow typu " W sieci". Przeciez te wasze Seby i mariolki, od ktorych czujecie sie lepsze, to wlasnie podobnie jak wy wyborcy obecnej wladzy. Zgadzam sie, ze scenariusz z robot w Holandii jest dosc typowy, ale nie tylko w Polsce. To samo obserwuje sie w "councilowskich" dzielinicach w GB, NL, gdziekolwiek. Ech, fakt, baby sa glupie z tym ich "pragnieniem uczucia". Ja wierze tylko w chlodny rozumowy dobor podobnych sobie ludzi, moga miec nawet wielkie lby i lysine, ale intelektualnie, mentalnie byc podobni. Dobrez ktos pisal wyzej, zwiazki odnosza sukces jesli 2 osoby maja te same dazenia, a nie jedyne oczekiwanie to " kto mnie wezmie z dziecmi" . Wezmie? No tak, jak ktos chce byc " brany w jasyr" to juz wszystko jasne. A jak nie - to zadnych przeszkod nie ma. jest duzo przyjaznych normalnych ludzi, ktorzy nie beda robic tragedii, bo "nie swoje dziecko" maja podrzucic do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale mnie szlag trafia. Wlasnie mam na imie Mariola i nie cierpie tego imienia. Po prostu nienawidze :O Ale jak jest skracam na Maria albo Jola to ludzie uwazaja to za pretensjonalne :O :( Naprawde nie wiem co moi rodzice mysleli. To imie pasuje do mnie hak piesc do nosa :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo u nas kuźwa jak się zarobi 2 tys. to luksus, i weź tu utrzymuj jeszcze cudzego bachora z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:03 zebys wiedziala, ze zapyziale fajfusy maja najwieksze wymagania, ale to nie domena Polakow a fajfusow z calego swiata. Im mniej soba reprezentuje tym wiekszej modelki oczekuje. 17:15 trudno sie z Toba nie zgodzic co do chlodnej kalkulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×