Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do mam dzieci z 2,5 letnia roznica wieku

Polecane posty

Gość gość

Jaki czas byl dla was najtrudniejszy? Bo ja mam 6 miesieczniaka w domu i trzylatke i ......chyba ostatnie stadium nerwicy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najgorszy okres był jak to młodsze zaczęło interesować się zabawkami i zabierało i przeszkadzało, burzyło zabawę temu starszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dwa lata roznicy. To chyba najgorsza opcja. Pierwsze pol roku to byla masakra, teraz starsza zaczyna przejawiać jakies uczucia opiekuńcze, podaje zabawki, zabawia, gdy mlodsze placze... Sadze ze dziecko musi sie przyzwyczaic do sytuacji... z czasem bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest roznica 13 lat i powiem szczerze ,ze starzsa jeszcze w zyciu nie wziela nA RECE ani kolana młodszego, traktuje go jakby nie widziała. Aby podala pieluchę, butelke wyplukala, poszukała smoczka i tego typu sprawy wszystko konczy się awantura bo sama z siebie to nic nie che pomagać .Klotnia na klot nie zawsze o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez był ten bunt ,ze starsza nie chciała popilnować młodszego , czy chwile z nim posiedzieć i cos porobc np. w piaskownicy , cokolwiek abym mogla ja zrobić, czy pomoc mi przy malym. Ja mam synow, ale 10 latek nigdy nie garnal się do opieki nad bratem , jedynie jak zmusilo się czy kare dostal wtedy dopiero w czyms pomogl, lub popilnowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze starszy miało być , nie starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
zmuszajcie starszaki do opieki nad młodszymi to do pieca wam te dzieciaki wrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 3 lata, syn pol roku. Najgorszy czas - pierwsze dwa miesiace, gdy córka płaczem probowala wszystko wymusić - wszak zauwazyla ze jak maly płacze to dostaje co chce. Już jest ok, zabawi go, poda skoczek. Dużo bawimy się razem i... córka chodzi na 4 h do przedszkola, bo chciala do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Miedzy moimi jest 2 l. 3mies. padaczka się zaczęła jak młodsza zaczęła chodzić, bo była bardzo wywrotna... wyszłam na prostą jak miała ok 2 - 2,5 roku. Jako niemowalki miałam super dzieci, starszy nie był zazdrosny, ale mimo to zmęczenie potężne i to latanie za młodą, która po kilka razy dziennie waliła głową w coś, do drugiego roku zycia była dwa razy połamana, rutyna... będzie dobrze - jeszcze pare lat, musisz znlaeźc sposób, zeby się czasem oderwać! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×