Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doceniajcie to, że macie zdrowe dzieci!

Polecane posty

Gość gość

tylko tyle, ale są aż tyle. Nawet jeżeli są czasem niegrzeczne, nie dają wam spać w nocy, nie chcą jeść warzyw, zdenerwują was, będą płakały w przedszkolu, jeśli są czasem męczące i wymagają mnóstwo uwagi... to wszystko jest nic. Jesteście ogromnymi szczęściarzami!!! Ogromnymi, zdrowie jest najważniejsze, całą reszta jest dłuuugo, długo za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie coś mądrego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd taka refleksja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z życia, nie mam siły się teraz bardziej rozpisywać bo się rozpłaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od refleksji doceniam mam dzieci z pewnym delikatnym obciążeniem obciążenie nie wpływu na ich życie i są jak zdrowe, a w zasadzie zdrowe traktowane są normalnie i tylko czasem się zastanowię, że coś im może dolegać, ale nic się nie dzieje dlatego pytam skąd ta refleksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam chore dziecko, chociaz w sumie podobno autyzm to nie choroba, tylko zaburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doceniamy. Synek urodził się z wadą wrodzoną na szczęście wyłączona operacyjnie. Nie życzę nikomu takich przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam autorko, bo sami sporo przeszliśmy z synem i wolimy tego nie pamiętać. Człowiek docenia jak traci, potem żałuje i pragnie tylko zdrowia dla dzieci czy siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze doceniam i dziękuję Bogu za zdrowego syna. Często się boję o niego, o to zeby nie zachorował poważnie i bardzo wspólczuje rodzicom i ich dzieciom, ktore cierpią na rozne choroby :( Przykre to. Takie niewinne dzieci nie powinny chorować. Życie bywa niesprawiedliwe, złego szlag nie trafi a najgorsze choroby dopadają biedne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Cieszcie sie, ze macie dzieci i ze sa zdrowe. Ja tak dlugo staralam sie o dziecko w koncu sie udalo i zdrowy syn :D teraz miec zdrowe dziecko to wiecie, ze jak loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w szkole na pewno trafia w towarzystwo takich gowien jak cpuny, alkony i palacze. I wciagna ich oni w ten nalogi oraz znienawidza szkole i rodzicow itd. Cieszcie sie tepaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×