Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny co jest grane ? Moze pomozecie ?

Polecane posty

Gość gość

Cykle mam rozne ale w granicach 30/33 dni. Jutro juz 26 dc. A mnie od kilku dni boli niemiłosiernie podbrzusze i krzyz. Czasem tez zakluje prawy jajnik. Bol podbrzusza nie jest tez jakis ciagly. Pojawia sie raczej popoludniu . Od 16 do 18 dc rowniez mialam okropne bole podbrzusza i jajników ale one byly juz naprawde mega dokuczliwe. Doszlo do tego ze nawet musielismy z mezem przerwac stosunek bo jajniki bolały. Testy owu wtedy na plus. Bol ten jak juz pisalam uspokoil sie 18 dc ale powrocil na jeden dzien w 20 dc tyle ze nie dokuczal mi juz tak bardzo .Bardziej przypomianl bol @. W piatek przespalam pol dnia , glowa bolala niemilosiernie i czulam sie jak bym miala byc chora. No i od niedzieli znowu zaczely pojawiac sie bole. Musze zaznaczyc ze takich boli nigdy nie mialam przed @. Zazwyczaj raczej @zaskakiwala mnie swoim przyjsciem. Powiedzcie dziewczyny co moze byc tego przyczyna bo troche zaczynam sie martwic. Juz nawet rozwazalam opcje zapalenia pęcherza gdyz w tamtym tygodniu wrocilismy z urlopu z nad morza ale nie mam zadnego bolu i pieczenia ani w trakcie siku ani po. Nie sikam tez czesciej niz zwykle. No moze rano nie doczekuje juz do normalnej pobudki tylko kolo 5 budze sie zeby sie wysikac bo nie wytrzymuje. Co to moze byc ? Dodam ze w tym miesiacu kochalismy sie z mezem bardzo często jesli nawet nie codziennie. Czy ktoras z Was miala podobne objawy i moze mi doradzic co moze byc tego przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stan zapalny przydatków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stan zapalny przydatkow mialam kilka razy w zyciu i nie sa to taki objawy chociaz o tym tez myslalam. Jednak nawet sam sluz na to nie wskazuje. Jest bialy, kremowy, bez zapachu a szyjke mam wysoko. Co tez mnie dziwi jak na 26 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąży nie wykluczam. Jednak wolę brac ja pod uwage jako ostatnia. Zwlaszcza ze nie zauwazylam zmian w piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta czy to nie za wcześnie mimo wszystko na objawy ciazowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesssu pisałaś juz o tym wczoraj autorko. Każdego dnia będziesz nad pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiany w piersiach nie są objawem ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×