Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palicka

Dziewczyny, jakie pieluchy dla noworodka?

Polecane posty

Gość palicka

No właśnie, jakie? Słyszałam, że najdelikatniejsze są orginalne Pampersy. Ale ich z koli jest milion rodzajów, to które są odpowiednie dla noworodka?? A może Wy używałyście innych pieluch i mogłybyście jakieś polecić, co? Dziękuję z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palicka
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak wy ale ja
najlepsze sa pampers premium care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...
orginalne pampersy sa nalpesze. Moje bratanice po innych mialy odparzenia, a po orginalnych pampersach wsyztsko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asefcasc csdasc
ja używałam tylko pampersów, od innych mała miała odparzenia. Ale rodzajów - nie pamiętam za chiny, może ktoś inny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie.....
Jest ich bardzo dużo, ja właśnie kupiłam dla mojej jeszcze nienarodzonej córci pampersy pampersa nr od 2-5 kg jest ich 43 sztuki za 21,99. Są też te białe delikatne, ale wydaje mi się że nie ma co od początku przesadzać. Moja najstarsza była na happy z belli, druga na pampersach, a uczulenia dostawały po hugisach. Słyszałam też dobre opinie o tych z biedronki i rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tut tu ru
premium care mini, pampersa. Tak jak dziewczyny piszą - po innych odparzenia, lepiej nie ryzykuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfy
moja corka miala i ma odparzenia po pampersach... najbardziej pasowaly jej happy, a taraz ma 7 mies. i nosi pieluchy z babydream... po innych typu dada, pampers czy huggies ma odparzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy synku przez 5 miesięcy uzywałam orginalnych Pampersów. póxniej 3 były za małe a 4 za duże i kupiłam Da Da z Biedronki. Sa po prostu rewelacyjne, bardzo podobne do orginalnych i na szczeście tak nie śmierdzą jak orginalne. uważam te 5 miesięcy za stracone, bo wiadomo orginalne do najtańszych nie nalezą. Dobre są równiez te z Rossmana, używałam na przemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
hej, ja rodzę za ok.5-6 tyg i kupuję pieluchy Pampers Newborn. Opinie słyszałam różne, ale w większości Pampersy wygrały (przynajmniej dla noworodka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat, bo ja co do pieluch to widze, że jestem totalnie do tyłu :D Córka skończy 7 lat niebawem, więc sporo się zmieniło od tamtego czasu. ostatnio wszyscy narzekają na huggiesy- a u nas sprawdzały się lepiej niż pampersy (widocznie się bardzo zmieniły). Jednak co do noworodków gdzieś słyszałam/czytałam, ze są jakieś z miejscem na pępek... wczoraj będąc w TESCO przy okazji zajrzałam na pieluchy, ale takich nie było... czy ktoś wie co to za firma, czy są dobre no i gdzie kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palicka
Ogromne, ogromne dzięki dziewczyny!! Miłęgo dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsasaf
oryginalne pampersy kupuje za 39zl u nas w Kauflandzie, w tym czasie dady i inne lidle kosztuja 28zl. dada nie starczala u nas na 14 godzin(19-9rano bez butelki) i budzil sie mokry. pampersy starczaly. dada owszem dobra. ale skoro jest 10zl róznicy to ja odpuscilam. innym sie moze przydac. kupujemy czasem pomaranczowe pampersy i wytrzymują nockę. hugisy przeciekaly i babydreamy tez. a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsasaf
palicka na pewno dady sa dobre na początek. kupa co 2 godziny.ale na cale nocki dobre są oryginalne zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsasaf
ja bylam na oryginalnych i odpuscilam 10zl. kupujemy paczke co 10dni i to nie jest wielka roznica. idzie wiecej sztuk poza tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia021
mi dady czasem przeciekały ale orginalne pampersy równiez także nie ma zasady. spokojnie przesypiał tez całą noc Na Dada czy tych z Rossmana. We wrocławiu niestety pampersy nie są za 39zł choć w sumie nie żałuję bo zgadzam się z Anulą że orginalne strasznie śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te z Rossmanna dla noworodków są świetne. Nie są tak cienkie jak Pampers czy Huggies, więc i szerokie pieluchowanie odpada. No i nie są tak drogie. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i faktycznie oryginalny Pampers ma specyficzny zapach. Jakby octu czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia021
Barbiotka trafne określenie z tym octem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie bylam bita
pierwsze 3opakowania uzywalam pampersow tych w zielonym opakowaniu, pozniej juz eksperymentowalam- bella happy (o ile dobrze pamietam to te maja wyciecie na pepek), dada, huggiesy i dwa rodzaje babydream z rossmana- zostalismy wlasnie przy tych z rossmana, tylko nie te fun@fit bo kazda kupa byla poza pielucha, a te drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
Tylko tetrowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używaliśmy dla noworodka pampersów newborn, później premium care i active baby i przy tych zostałam. Jak byłam w domu i młody miał jelitówkę, to używałam babydream i też były w miarę, ale szybko mokro było. Testowałam dady happy huggiesy i żadne nie są tak chłonne jak pampersy. Jak muszę zmieniać pieluchę częściej to żadna oszczędność. Wracając do tematu polecę pampersy newborn ew pramium care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirinaa
tetrowe :) trzeba stawiać na tradycyjne podejście naszych babć i mam :) mi udało się kupić w sklepie ekomaluch.pl w dobrej cenie od razu z pozostałymi elementami wyprawki dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesraj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam pieluszki wielorazowe z www.simed.pl Sprawdzają się naprawdę nieźle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu robi sobie zwyczajnie reklamę. Ja dla noworodka używałam z początku happy, potem kilka razy miałam Pampersy, a teraz używam tylko Dada z biedronki i jestem bardzo zadowolona. Syn ma 7 miesięcy i czasem przez całą noc nie zmieniam mu pieluszki i nie ma tragedii rano. Nie przemakają, nie odparzają, jak dla mnie są super i pod względem ceny i wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla noworodka używałam pampers Premium Care i chyba paczkę happy i byłam zadowolona choć happy były sztywniejsze. Próbowałam potem dady i te z Rossmanna fun and fit. Dada srednie- grubawe i krotkie (wiecznie synek obsrywal sobie plecy ) a z rossmanna jeszcze grubsze i krotsze. Na ten moment mamy zielone pampersy new baby dry i są cieniutkie i fajnie na plecki zachodzą. Ogólnie z pampersa jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie wyłącznie pieluszki Mila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się zwariować nie muszą być tylko Oryginalne Pampersy, jest kilka innych pieluch które sobie dobrze radzą. Wszystkie moje dzieci wychowały się głownie na pieluchach DaDa z Biedronki... świetna jakość w stosunku do ceny. Pampersy może ciut lepsze bo mają ładniejszy zapach ale tak naprawdę nie ma to znaczenia na dłuższą metę. Jeżeli dziecku nie zmienisz na czas pieluszki a dużo będzie sikał to i 2 pampersy nie pomogą. Jeżeli źle założysz pieluszkie, krzywo przypniesz rzep to zawsze może się zdarzyć że dziecko się zarysuje. Według mnie to kwestia wprawy i doświadczenia w przewijaniu niż kwestia konkretnego modelu pieluszki. My robiliśmy zawsze tak że tuż po porodzie zakładaliśmy Pampersy mogą być Premium Care bo są mięknie dostępne w ramiarze "0" i lepiej są dopasowane do niemowlaka, a później już kupowaliśmy DaDy do końca bo są tańsze i równie dobre jak Pampersy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×