Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palicka

Dziewczyny, jakie pieluchy dla noworodka?

Polecane posty

Pieluchy XKKO bambusowe są świetne do szpitala - do wytarcia buzi, do przykrycia, jako prześcieradełko. Kupuje się je w 3 paku. Dużo miększe od tetry. Bez porównania. Ja kupiłam 1 paczkę na allegro, potem kolejną w sklepie otuli Z jednorazówek używałam Dada i mi się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlu
A które mają wycięcie na pępek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers i Happy mam z wycieciem na pepek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers albo Dada. Dwie marki pieluch, które są sprawdzone i polecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę. Dziewczyny czy jak będę mieć noworodka to wchodzą w grę tylko pampersy oryginalne czy któraś z was używała innych np tych dada albo z rossmanna i było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na początku oryginalne pampersy i z Bella, ale z czasem przerzuciłam się na dady, lupilu (Lidl), z Rossmana nie próbowałam, ale pewnie też nie będą źle jeśli dziecko nie będzie miało jakiś uczuleń to warto popróbować z markami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla noworodka używałam praktycznie każdych ogólnodostępnych. Pampers, data, babydream, tojours z Lidla, lupilu i Happysad Belli. Jak dla mnie najgorsze były Happysad. A między pozostałymi niewielka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannnta
Ja zamiast latać po sklepach i przepłacać za pieluchy i kosmetyki dla dziecka wolę sobie zrobić większą paczkę przez internet, np. z apteki Melissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaAddrianna
My używamy pampers premium care już od długiego czasu i nic się nie dzieje, mała nie miała ani razu odparzeń :) zwykle z internetowej Melissy zamawiam większe paczki. Ogólnie zależy jaką skórę ma dziecko, trzeba do tego dojść metodą prób i błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wielorazowe pieluchy jest teraz sporo polskich marek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria922

Moim zdaniem pieluszki Bobo Boom z PoloMarketu są bardzo dobre i zdecydowanie polecam, bo cena tez jest jak najbardziej odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka

U nas po wielu testach i próbach różnych firm, najlepiej sprawdzaj się Huggies, a jeszcze z uwagi, że często są na nie promocje tak jak teraz w  Carrefourze i można dorwać w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używamy dada od początku dokładnie teraz pampersy dada 6. Ostatnio przypadkowo kupione jakieś pampersy, po pierwszej nocy był przemoczony. Te z rossmana też zużyliśmy paczkę, były w miarę ale Dada wygrywa jak dla mnie.
Polecam ogolnie trwajaca promocje oraz  w której możesz wygrać nawet 1000 pampersów, wystarczy jedno kliknięcie. www.mytraffic.pl/p/7sIz/OjrL/pJbH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba przetestować i kupić pare różnych Marek bo jak zrobisz zapas tylko jednej marki to będą wyrzucone pieniądze w błoto, ja zakupiłam jakieś dwie marki po paczce i zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×