Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

EASYGO OPTIMO...kto ma taką spacerówkę? proszę o opinie...

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej pewnie nikt bo to jest nowość, ale inne marki mają już te stelaże od roku. Zobacz sobie recenzję Childweels D-max Air z pompowanymi kołami na jakimś polskim blogu (nie pamiętam nazwy ale łatwo znaleźć). Tam jakaś babka ma ten sam stelaż tylko inne koła. No i siedzisko jest u niej kubełkowe, a w tych polskich są rozkładane. Na tym blogu jest dużo zdjęć tego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMery
Parę dni temu kupiliśmy z mężem dla córeczki, Agatki :) Naprawdę bardzo dobra :) Polecam Ci serdecznie, super poręczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PaniMery- tu autorka- jaka jest realna wysokość od podłogi do rączki, jestem wysoka(178), czy będzie dla mnie ok? A powierzchnia spania? Jaka jest długość rozłożonej do spania spaceróweczki (od głowy do stóp), moje dziecko ma 1,5roku i jest duże , czy zdrzemnie się w optimo wygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, pani Mery sobie jaja robi, a ty łykasz. 180 cm to nie jest kosmiczny wzrost, bo każdy niski facet tyle ma i jakoś nie widać żeby garbili się nad żadnym wózkiem. Przesadzasz. A co do wielkości siedziska to jest standardowe, więc ci dziecko z niego nie wyleci. Wielkie siedziska to są tylko w wózkach dla dzieci z PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo dokładna prezentacja tego Optimo na YouTube. Po ukraińsku, ale da się zrozumieć. Polska jest tylko pokazówka bez komentarzy i z muzyką w tle, więc więcej się dowiesz z tej ukraińskiej. A i można dokupić pompowane koła identyczne jak w tym wózku Childwheels z podanego wyżej bloga. Wpisz sobie w wyszukiwarkę: koła pompowane Easygo Optimo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten pro to taki niezbyt udany. Małe kółka... A widziałaś Espiro Sonic? Ma większe tylne koła i ogólnie lepiej się prezentuje. Siedzisko i sposób składania podobny jak w Baby Joggerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko bez tego kolorowego znaku wodnego, bo on jest jednobarwny, bez napisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu się mylisz, bo espiro magic pro mają duże koła. Ten poprzednik "pro"- sam "magic" to miał małe v:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może i racja, te same, ale ten nowy Sonic jakoś ogólnie lepiej mi się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wózek!To mój czwart,w końcu udało mi się kupić wózek,z którego jestem zadowolona.Ładnie wygląda,dobrze się prowadzi,bardzo duży kosz z łatwym dostępem,regulowana rączka itd.mogę wymieniać.Jest dość ciężki w porównaniu do tych spacerówek które miałam,jednak przebija wszystkie.Najważniejsze,że można z czasem kupić gondolę i inne akcesoria dla kolejnego dziecka.Super sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda niemamy tej spacerowki, ale nasz duo comfort jest z easy go i jestesmy z tego wozka bardzo zadowoleni, to model dla blizniakow akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukam spacerówki dla córki. I zaintrygował mnie optimo. Córka ma 14 miesiecy i to będzie już kolejna spacerowka wiem że jest w dwie strony ale zastanawiam się czy kola poradza sobie na bardzo trudnym terenie dodam też ze często wozek będzie złożony w aucie. Jak myślicie sprawdzi się czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfbndkidsslo
Ja mam taki wózek. stosunek ceny do jakości oraz funkcjonalności jest rewelacyjny (polecam film z prezentacją, który znajdziesz na youtub'ie). Wózek lekki, ładny, dobrze wykonany - my mamy akurat kolor grey fox (jasno szary), ale to oczywiście rzecz gustu. Jest jeden mankament - kółka, są fatalne. ...na deser pozostają opcjonalne kółka pompowane, ale obdzwoniłem chyba ze 20 sklepów w Polsce i nie ma ich nikt. tzn można je zamówić (około 160zł za komplet), więc jeśli przypadł Ci do gustu wózek, to wraz z nim zamawiaj odrazu zestaw pompowanych kół. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kółka się zamawia od producenta, wtedy będzie bez marży detalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę nad zakupem tego optimo, przeglądam różne opinie i ogólnie jestem pozytywnie nastawiona, ale właśnie zastanawiają mnie te kółeczka, a konkretnie jak się sprawią w zim, bo ta coraz bliżej. Piszecie że można dokupić kółka pompowane, na śnieg chyba wygodniejsze, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mamy listopad może ktoś doda jakieś aktualne opinie o wozku easygo optimo. Chciałabym go kupić ze względu na wagę, wielkość i wygląd. Nie jestem do końca przekona do kół i braku amortyzacji, jak się go prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a interesuje Cię wersja spacerowa, czy 2 lub 3w1 ? Ja użytkuję spacerową, na nierównym terenie na pompowanych kołach może będzie troszkę wygodniej, ale u mnie w warunkach bardziej miejskich sprawdza się bardzo dobrze, nie zauważyłam żeby brak amortyzacji sprawiał jakiś dyskomfort dziecku, czy jest lekki? no taki standard chyba, ale w prowadzeniu jest wygodny i zwrotny, wygoda dla mamy to duży kosz pod spodem, gdzie się da sporo upchnąć ;) Ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może użytkuje ktoś spacerowkę Mori z euro cart? Podoba mi się ta spacerówka i szukam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam optimo od pół roku,nie było z nim większych problemów,niestety ma duży mankament:kółka kompletnie nie radzą sobie nawet na małych przeszkodach...wystarczy mała nierówność i wózek staje dęba.Ogólnie kółka tragedia,właśnie spadł pierwszy śnieg i kółka nie dawały rady nawet na małym błocie pośniegowym.Ciągnęłam wózek za sobą,nie miałam takiego problemu ze wcześniejszymi wózkami a miałam ich w sumie 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna ważna rzeczy,przy odpinaniu pałąka zabezpieczajacego rysuje się stelaż wózka.Pałąk spada i obija stelaż i natychmiast są odpryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy wozek 4 m-ce. Nadaje sie tylko na prosta nawierzchnie, ktos juz pisal,ze staje deba przy malych przeszkodach, to prawda, a pompiwane kola nic nie pomagaja, kupilismy je szkoda kasy, caly czas schodzilo powietrze, pompowanie,zmiany dentek, kolo sie scentrowalo, oddalam na reklamacje, producent naisal ze to przez zbytnie napompowanie, masakra. Moge przeslac jak ktos chetny filmik jak wygladaja kola i pismo od producenta. Kolejna rzecz-nie mozna nawet spokojnie porozmawiac przez tel.bo masakrycznie prowadzi sie jedna reka. Teraz mam kola plastikowe, zacinaja sie, njeraz bola mnie rece w nadgarstach po spacerze, tak sie prowadzi. A wiec bardzo prosze-opinia o wozku easy go optimo, szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te optimo to na prawdę taka porażka? Zastanawiałam się nad tym modelem i jeszcze innym, ale im więcej czytam to kota można dostać. Generalnie nie ma tylko dobrych albo tylko złych opinii na temat wózków wiadomo każdy na co innego patrzy tak samo jest w tym wypadku. Ehh ciężko jest wybrać wózek świadomie w dzisiejszych czasach kiedyś polecił sprzedawca to było dobre ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko prawda.Mnie po spacerze bolą ręce i możecie wierzyć albo nie nawet brzuch.Im cięższe dziecko tym gorzej.Nie mam siły pchać wózka,jedną ręką całkiem się nie da.Kupiłam teraz te pompowane koła,może jest trochę lepiej z przeszkodami ale mam je dopiero tydz.więc to za krótko żeby precyzyjnie stwierdzić.Spodziewałam się czegoś lepszego ale niestety.Szczerze to głównie usypiam w nim dziecko bo lepiej prowadzi się zwykłą parasolkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest wybrać wózek,nie wiem czy jest ideał,miałam ich 6,od średniej do wyższej półki i w każdym było coś.Jedynie co mnie cieszy w tym wózku to duży kosz na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie dziewczyny-aprpopo prowadzenia wózka jedną ręką gdy np.rozmawia się przez telefon-dzisiaj zadzwoniłam do producenta/nr podany na stronie, rozmawiałam z jakaś Panią nie wiem od czego . . .stwierdziła,że jest na tyle miła,że mnie wysłuchała ale mi nie pomoże, bo reklamacje tylko przez sklep w którym się kupiło, nie dawała mi dokończyć i ogólnie była wyniosłą i niemiła. Jeszcze nigdy nie spotkalam się z tak żenującą obsługą klienta. No ale wracając do sedna-prowadzenie jedną ręką-jak się spędza czas z dzieckiem to się nie rozmawia przez telefon-TAK,tak-tak powiedziała właśnie ta Pani. Więc dziewczyny nie czepiajcie się, bo nie dość,że robią "super"wózki(tak też stwierdziła Pani, bo dostali podobno dobre noty w jakimś rankingu?????)to jeszcze wiedza jak wychowywać dzieci, no ja już będę się bała na spacerze odebrać tel.bo będzie mi się wydawało,że złą matką jestem. Heheheheh. No ta wypowiedź Pani była co najmniej właśnie żenująca. Zaznaczę,że dzwoniłam z dobrym nastawieniem i po prostu oczekiwałam pomocy jako klient i wyrozumiałości. No ale już wiem,że w tej firmie tego nie spotkamy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie ten wózek to porażka totalna!Przed świętami kupiłam koła pompowane i dziś właśnie jedno z nich się rozlazło!Czegoś takiego nie widziałam.Rozwarstwiła się cała konstrukcja koła.Nie kupujcie tego wózka,mówie szczerze,to nie pierwszy taki przypadek.Nie tylko obsługa kliena jest żenująca ale i cały produkt!Mam ten wózek od lipca i mam go już dość.To był już szczyt wszystkiego,spróbuję go sprzedać...żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma bubel,wózek bubel,koło się rozlazło i reklamacja oczywiście nie uwzględniona,40zł za naprawę koła i koszt wysyłki,dodam tylko,że Firma Mutsy za naprawy swoich wózku nie pobiera opłaty i sama przysyła kuriera.Wózek nie wart uwagi,nadaje się tylko na okres letni i to tylko i wyłącznie na równe nawierzchnie!!!!!!Tandeta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×