Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

EASYGO OPTIMO...kto ma taką spacerówkę? proszę o opinie...

Polecane posty

Od siebie dodam że  EasyGo Optimo Air to nowoczesny, funkcjonalny wózek. Do tego solidny, łatwy w obsłudze , wpinanie gondoli czy siedziska nie sprawia problemów, na spacerach jeździ bez zarzutu. Duża zaletą wózka dla mnie  jest możliwość złożenia gondoli na płasko oraz to że koła są pompowane i amortyzowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam spacerówkę tej marki, przekonał mnie do siebie model Quantum Air. Bo posiada on duże pompowane koła ze świetną amortyzacją, mieszkam poza miastem i nie zawsze mam chodnik. Na jego korzyść przemawiało również szerokie siedzisko, które zapewnia duża wygodę córce nawet gdy jest opatulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam easy go soul air wózek 3w1.

Kupiłam go ze względu na wagę wózka. Jest bardzo lekki. Prowadzi się go super jest bardzo skrętny, potrafi się go okręcić praktycznie w miejscu. Składanie wózka to chwila i nie zajmuje on dużo miejsca w bagażniku. Gondola wytrzymała u nas do momentu aż córka zaczęła siadać. Nie miałam żadnych problemów z noszeniem córki w foteliku a należę do osób które są raczej słabsze. Spacerówka moim zdaniem jest trochę wąska ale póki co nie mamy porównania do innych modeli. Na pewno wystarczy ona do momentu rozpoczęcia chodzenia dziecka. Póki co narazie nic się przy nim nie psuje. 

Kupiłabym ponownie ten wózek i mogę go polecic. Jest z nami 10miesiecy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wybrałam model Virage Ecco i jestem z niego mega zadowolona , bo wózek solidny, wygodny, stabilny i śliczny, co oszukiwać wygląd też się liczy. Pomyślano w nim o wszystkim co niezbędne, gondola duża i można złożyć ją na płasko , siedzisko przystosowane dla malucha już od dnia narodzin. Koła zaś są duże amortyzowane i radzą sobie w czasie jazdy po trudnym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

woow widzę że wiele osób poleca tę markę tylko różne modele. ja właśnie stoję przed wyborem wózka i szukam opinii, rozeznaję temat dopiero ale widziałam ich sprzęty i ceny są bardzo przyjemne dla portfela :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×