Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie na wakacje nad polskie morze

Polecane posty

Gość gość

Szukam jakiejś miejscowości gdzie będzie dużo atrakcji dla dzieci, gdzie będzie tętniło życiem, gdzie będzie można dobrze zjeść, wypić piwko, zrelaksować się. Koniecznie blisko morza i w centrum. Bardzo prosze o jakieś podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechorze- byłam dwa razy i napewno wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnoujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku jade do Jarosławca :-) Pierwszy raz ;-) Oby tylko pogoda dopisala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysławowo!!!!! Dużo się dzieje, jest Oceanpark, blisko do Gdańskiego Zoo, do Gdyńskiego Oceanarium i statków (np. Dar Pomorza), Sopockiego Molo. Blisko na Hel do Fokarium. Klif w Chłapowie - widok z góry bezcenny!!! Ja też tam jadę, już chyba 5 czy 6 raz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wladyslawowo jest chyba blisko Jaroslawca, prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam Władysławowo, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Mąż akurat chciał uprawiać kitesurfing, więc na Hel rzut beretem, tylko te korki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna ja też jadę do Jarosławca.Nigdy tam jeszcze nie byłam,ale z tego co wiem to jest to raczej spokojne miejsce bez nadzwyczajnych atrakcji,a autorce chodzi o cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jaką ul do Władysławowa najlepiej zeby było bardzo blisko morza i dużej ilości knajpek i straganów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam Trójmiasto, my zawsze jeździmy do Gdańska ale tak już przy granicy Sopotu. Nie można się tam nudzic, bo za jednym zamachem masz 3 duże miasta, czyli gdańsk, gdynia, sopot. Znajomi chwalą też sobie Władysławowo. Ja uwielbiam duże miasta i nie pojechałabym na jakas dziure. moja koleżanka co roku jezdzi do Dębek - podziwiam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można prosić namiary gdzie konkretnie Pani jeżdzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym Gdańsku zawsze wynajmujemy mieszkanie od pewnego pana, liczy sobie za dobę. a skąd go znamy? z allegro :) jak się juz zacznie sezon to wejdz na allegro i poszukaj. tam ludzie wynajmują mieszkania na doby. bardziej się opłaca niz w hotelu, mieszkanie jest ladne, czyste, jest do dyspozycji kuchnia ze sprzetami a niedaleko jest pyszny bar mleczy KMAR. gdanszczanie widza o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz wiele atrakcji to Międzyzdroje, tam atrakcji bez liku oraz na miejscu jest rezerwat żubrów, park krajobrazowy a w nim punkt widokowy z widokiem morze, niedaleko turkusowe jeziorko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nas jedzie 8osób +4 dzieci więc musze wcześniej coś znaleść bo pżniej ciężko będzie znaleść na tyle osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wynajmijcie mieszkanie 3 pokojowe albo jakis domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie tylko i wyłącznie Międzyzdroje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Międzyzdrojach i w Łebie już byliśmy, teraz chcemy gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysławowo my jedziemy na majówkę a byliśmy 2 lata temu też na majówkę wybraliśmy fajny pensjonat przyjazny dzieciom bo jedziemy z dwulatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacje z dziećmi i polskie morze to tylko rejony Trójmiasta. Polecam Gdańsk. http://sypiamtu.pl/atrakcje-rozrywka/atrakcje-turystyczne/gdansk/ Jest tutaj na prawdę wiele atrakcji do wyboru, a przy okazji dzieci mogą poznać trochę historii związanej z naszym wspaniałym morzem jak i poleniuchować na plaży. Połączenie komunikacyjne z Sopotem i Gdynią jest dogodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy wiecej Władysławowa!!!!! byłam z dzieciakami, droga tragedia bo korki mega duże. Przez Władysławowo przebiega droga na Hel wiec ******asakra, przejscia dla pieszych ryzykowne. Do tego mega prob;em ze smietnikami-nigdzie ich nie ma!!! wszedzie same papierki fruwają na deptakach, kuflle plastikowe...bleeee pogoda fajna ,moze śliczne ale ten syf w porcie i na kazdym kroku tragedia...polecam ustronie morskie , Rowy, Kołobrzeg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustroń - sianożęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołobrzeg??? To syfiate molo i plaża na widoku całego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast polecam Gdańsk! Tam jest naprawdę masa wspaniałych atrakcji i piękne hotele. Ostatnio z mężem nocowaliśmy tutaj www.hollandhouse.pl w samiutkim centrum miasta i w tym roku znowu się tam wybieramy. Byliśmy bardzo zadowoleni, niezwykle nam się podobało. Ma taki historyczny klimat, pyszną restaurację w stylu marynistycznym, przepiękne pokoj****ardzo komfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Mielno i Kołobrzeg, dużo ciekawych ofert wakacji nad morzem można znaleźć na stronie http://morze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie do końca ważne jest gdzie. ;) Ważne, żeby można było poszaleć na kite. :) Nigdy i nigdzie lepiej się nie bawię. Do tego teraz, odkąd jest kitestore.pl nie ma problemu z tym, że sprzęt jest za drogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Mielno, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-mielno z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z miejscowości nadmorskich odwiedziliśmy Jastarnie,Hel,Władysławowo,Ustronie Morskie,Darłowo,Mielno i Władysławowo plaża jeden na drugim i jakoś brudno taki motłoch tam bym nie pojechała z dziećmi,pozostałe miejscowości oceniam porówno ogólnie wszędzie to samo stagany dużo ludzi ,ale ja jadę dla samej plaży i morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w niechorzu i w lebie. Niechorze nie za duża miejscowość ale mająca b duzo uroku i sielskosci.Mozna było poczuć sie jak na wczasach, bez tłoku, ładne knajpy restauracje, zawsze miejsce na płazy, taka enklawa. Wiadomo gdzie koniec gdzie początek miasta całość do ogarnięcia.Natomiast leba gdzie sa 2 części wschodnia i zach. Ta pierwsza jest mniej zadbana chodniki nie wykostkowane, bardzo duzo ludzi, knajpy brzydkie, zwykle domy przed nimi najtańsze krzesła z castoramy i tak wygladała każda knajpa. Zachodnia leba juz lepiej. Architektura w lebie nie powala. Najlepiej jest przy porcie polecam spacer w stronę morza to najlepiej wspominam. Minusem Łeby jednak jest ten tłok w godzinach szczytu nie szło znalesc miejsca na płazy i brzydka architektura. Na tak duże obłożenie powinna byc b zadbana. Sa ładne miejsca jak spacerowa ulica a po bokach małe kamieniczki ale i brzydkie jak deptak rynek w samym centrum, tam założona jest kamera online. Fontanna na środku, połamane ławki, tragiczny chodnik, wieczorem zero oświetlenia, jakby nie światełka ze straganów to ciemno jak w tyłku. A mozna by było to wyremontować, zeby ładna wizytówka miasta była, no moze sie kiedyś doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×