Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie na wakacje nad polskie morze

Polecane posty

Gość gość
Ja bardzo lubię Kołobrzeg. Zawsze jeździmy do hotelu Maxymilian. Jest bardzo blisko promenady, położony w klimatycznym, zacisznym miejscu. Hotel i okolica są piękne, jedzenie jest pyszne, obsługa na wysokim poziomie, atrakcje zarówno dla dzieci i dorosłych. Polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny hotel nad samym morzem to Senator w Dźwirzynie. Byłam tam z rodziną już dwa razy i być morze w tym roku znów się wybierzemy. Szczególnie chwalę Spa, z dużą ilością profesjonalnych zabiegów. Cały hotel jest bardzo elegancki a obsługa przyjaźnie nastawiona do gości. Dzięki temu panuj***ardzo przyjemny klimat i chce się tu wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my co roku jeździmy do Pobierowa tam mamy zapewniony, tani nocleg - pokoje Aga przy piastowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci na wypoczynku to moim zdaniem zdecydowanie oferta od www.unitral.pl powinna być dla Ciebie. Wiadomo jak to jest nad polskim morzem. Nie zawsze jest pogoda na to, żeby wylegiwać się na plaży, dlatego hotel SPA wydaje się być tu idealnym rozwiązaniem, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysławowo <3 kocham to miasto. Chcialabym tam mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleor
Wydaje mi się że Krynica Morska jest odpowiednim miejscem. Wszędzie jest blisko, można dojechać autobusem :) Będąc w Krynicy kilka dni można się wybrać do Malborka, bo to nie daleko. Zamek robi ogromne wrażenie ;) Po zwiedzaniu polecam obiad w Karczmie Zamczysko. Podają tam swojskie jedzenie ale bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa w tamtym tygodniu zabrała nasze dzieci do Aquapark Reda i wszyscy wrócili bardzo zadowoleni. Ponoć można przejechać zjeżdżalnią tuż obok rekinów. Też chcę tam z mężem pojechać za jakiś czas to sama się przekonam, czy rzeczywiście jest to aż takie wow. Sprawdzałam cennik na stronie, to nie jest najgorzej, sądziłam, że za takie atrakcje skasują więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamten weekend zabawiliśmy po raz pierwszy z trójką dzieci w Aquapark Reda. Było rewelacyjnie, tylko tyle napiszę. Kompleks jest bardzo duży, można skorzystać z dziesiątek zjeżdżalni, w tym z głównej atrakcji czyli zjeżdżalni przez basen rekinów. Podoba mi się też 300 metrowy spływ, bardzo fajna opcja, żeby trochę odpocząć po szaleństwach na zjeżdżalniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Gdzie jest Dory (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://24filmyonline.pl?u=Gdzie_jest_Dory_2016 Kiedy Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej” w nagrodzonym Oscarem filmie „Gdzie jest Nemo”, raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała... W roku 2008 Amerykański Instytut Filmowy umieścił film „Gdzie jest Nemo” pośród 10 najlepszych animowanych produkcji wszech czasów. Pod względem przychodów do dziś pozostaje on na czwartym miejscu wśród filmów animowanych. „Gdzie jest Nemo” ma ponad 16 milionów polubień na Facebooku, a Dory, z wynikiem 24 milionów, jest pod tym względem rekordzistką wśród postaci z produkcji Disneya i studia Disney/Pixar. Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę. W najnowszej animacji Disney/Pixar „Gdzie jest Dory” tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam już w kilku miejscowościach nadmorskich ale jak do tej pory najbardziej podobało mi się w Rewalu. Nie ma tam tego całego zamieszania jak dyskoteka na co drugim rogu czy tłum młodzieży. Nocuje zawsze w tym samym miejscu czyli Kompleksie Wypoczynkowym Polonia www.polonia.ta.pl który jest tylko 50 metrów od morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki31
Trójmiasto chyba jest na Polskim morzem najlepsza opacja.najwiecej atrakcji przez caly rok. ale to już są sporej wielkości miasta wiec ważna jest lokalizacja zeby nie tracic czasu nadojazdy. nocowalam już w kilku hotelach w Trójmieście ale moim favorytem zdecydowane nie apartneptun na starówce w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEśli planujecie wakacje z dziećmi nad polskim morzem to polecam Rusinowo i ośrodek Bajkowy Zakątek. Nam sie tam bardzo podobało w zeszłym roku, super okolica, wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, przestronne, ładne domki. Mają nawet na swojej stronce wizualizację ośrodka, można sobie zerknąc http://www.adam.jaroslawiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia83
A moze Ustka? Znam swietny hotel tam - hotel Lubicz (hotel-lubicz.pl) i maja tam spa i dobra restauracje, wiec w razie niepogody nie ma problemu z nuda :) I choc ja bylam tam pozna jesienia to mysle, ze latem tez bedzie okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Hel.Tam są bardzo silne wiatry,bo półwysep helski jest wysunięty,wiatry go nie omijają.Nam całe 12 dni tak wiało,że powiedzieliśmy NIGDY WIĘCEJ HEL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzxanna
może Puck? my w tamtym roku mieliśmy zarezerwowany domek na bookaparcie i było naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Władysławowo od lat obstawiam. Uwielbiam tamte tereny. Jak szukacie fajnej miejscówki to polecić moge Pensjonat Domowa Przystań w Chłapowie https://www.domowaprzystan.pl/ Blisko morza i bardzi przyjemne pokoiki. Mozna zwierzaczka zabrać po uzgodnieniu z właścicielami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyobrażam sobie żeby spędzać wakacje gdzie indziej niż nad naszym polskim morzem. Byłam już w bardzo wielu miejscowościach ale najbardziej zdecydowanie urzeka Rewal. Jest tam spokojniej i mniej hałaśliwie niż na przykład w Ustce, Łebie czy tym bardziej Mielnie i można podziwiać piękne krajobrazy. Jeżeli chodzi o nocleg to wybieram zawsze Kompleks Wypoczynkowy Polonia www.polonia.ta.pl który jest tylko 50 metrów od morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wyjechać do trójmiasta, gdzie zawsze coś się dzieje. Dodatkowo co roku korzystam z usług Sunsail, gdzie można wypożyczyć skutery wodne oraz jachty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutery wodne to super sprawa. W ubiegłym roku ze znajomymi wynajmowaliśmy nad morzem. W tym roku właśnie myślimy nad jachtem. Będziemy musieli bliżej przyjrzeć się ofertom Sunsail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karwia to bardzo ciekawa miejscowość. Jest położona przy samym morzu, ma bardzo ładne i niezaludnione plaże. Jest tam też sporo miejsc do zwiedzania. Ja byłam w zeszłym roku i wróciłam wypoczęta. Zakwaterowałam się w SPA www.willazlota.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić ośrodek wczasowy www.balticinn.pl w Pogorzelicy. Byłam tam rok temu i bardzo mi się spodobało. Ośrodek jest położony blisko morza i posiada bardzo dobry standard jak za tak niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie urzekło Rusinowo, rok temu znajomi namówili nas na wynajęcie w ośrodku Bajkowy Zakątek w Rusinowie własnie domku. Super okolica, wakacje ekstra, szczególnie jak się ma dzieci. Mają prezentację na stronie to można popatrzeć jak tam jest http://www.adam.jaroslawiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się można zrelaksować czy pobawić w Redzie w ich parku wodnym. Ja tutaj lubię masażery zwłaszcza, a z kolei syn szaleje na zjeżdżalniach. Aquapark Reda może się pochwalić własnymi rekinami, co na pewno dużo ludzi tutaj ściąga. Ja powiem szczerze że niekoniecznie byłam tym pomysłem zachwycona, ale jak już spłynęłam zjeżdżalnią tuż obok rekinów to chciałam to powtarzać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam Rusinowo byłam już prawie na całym wybrzezu ale Rusinowo urzekło mniej najbardziej spokój cisza piekny krajobraz polecam !!!!! i normalne ceny domków i w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memsie
Łukęcin, Dąbki, Pobierowo? Całkiem fajne i przyjemne miejscowości. My bardzo często jeździmy nad polskie morze, zazwyczaj rezerwujemy coś na Bookaparcie i jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie znaleźć jakiś dobry, sprawdzony hotel w Gdańsku, polecam www.hotellogos-gdansk.pl bardzo lubię tam jeździć, zawsze miła obsługa, atrakcyjne ceny, wszędzie blisko, czysto i cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dostajesz 500+ to kup im nadmuchiwany basen, nalej wody ze strumyka i niech się pioruństwo kąpie za te 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że do Karwi. Nigdy do dużego miasta. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kołobrzeg odpadają. Mieszkam w mieście i nie kręci mnie wyjazd w spaliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×