Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie na wakacje nad polskie morze

Polecane posty

Gość gość
polecam Rowy, Utronie Morskie, Trzęsacz i Pogorzelicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku tez sie wybieram nad polskie morze :), jeszcze nie wiem gdzie, chcialabym zeby bylo spokojnie, mamy 2 dzieci 7lat i 8mcy noworodka. Od 8 lat spedzamy urlop za granica, wiec nie mam pojecia w ktore miejsce sie wybrac w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcioqaz11
Jak nad morze to tylko na Hel na kitesurfing do super szkoły http://kitescontrol.pl/ . Byłam juz trzy razy na takich wakacjach z moimi dzieciakami, były mega zadowolone. jeśli nie macie pomysłu to skorzystajcie świetna sprawa i super sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eżeli chodzi o wakacje nad morzem to polecam Kołobrzeg! Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi. Nowo wyremontowane Molo prezentuje się cudownie podczas wieczornego spaceru po plaży. Jeżeli chodzi o nocleg to polecam apartament13. Mają jeszcze wolne terminy na lipiec i sierpień. Dostęp do ogródka, gdzie dzieci mogą się pobawić, albo gdzie można zrobić grilla. Naprawdę polecamusmiech.gif http://olx.pl/oferta/apartament-13-kolobrzeg- CID3-ID9YSZt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miralda
Ja jestem fanką aktywnego wypoczynku, sama uwielbiam kitesurfing. Najlepsze, że dzieciaki też złapały bakcyla i w tym roku wszyscy jedziemy na Hel na te wakacje www.megasurf.com.pl/kitesurfing-hel-chalupy/kurs-kitesurfingowe-hel-chalupy-7-14-dni Czuję, że będzie świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Darłówko? Ja uwielbiam tamten klimat...Plaże mega szerokie, czyste morze (trochę zimne, ale taki mamy klimat:). Nad kanałem można usiąść na piwko i zjeść dobrą rybkę. Jest też gdzie potańczyć. Ja od 3 lat zatrzymuje się w Ośrodku Bartek http://owbartek.pl/ - wyżywienie jest na miejscu i duży zagospodarowany teren, więc jest co robić. No i grill przy orkiestrze robią - dawno nie byłam na weselu, więc dla mnie jest meega!:) Blisko plaża - 2 min drogi. Generalnie ośrodek przyjemny i niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Karwię. Jakieś 15km na wschód od Władysławowa. Wszędzie blisko tzn Trójmiasto, Hel, Jastrzębia Góra... My będąc w Karwi dodatkowo organizujemy sobie właśnie wypady w te miejsca i w taki sposób dzieci mają dodatkowe atrakcje, ,zwiedzamy okolice i nie ma czasu na nudę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sopot to sprawdzona miejscówka, można wyjechać na dłuższy czas a i tak nie będzie się nudziło, ja mieszkałam ostatnio w wygodnym apartamencie http://www.victus-sopot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukacie miejsca na urlop, czy weekendowy wypoczynek? Zachęcam pojechać do Darłówka będącego częścią nadmorskiego miasteczka Darłowo - w północno-zachodniej Polsce, leżącego w woj. zachodniopomorskim. Właśnie z stamtąd wróciłam z moją rodziną :) Ogólnie Darłówko to miejsce idealne dla rodzin. Nie ma tam głośnych lokali, dyskotek, klubów, za to jest spokój, szeroka plaża, i wiele miejsc dla dzieci takich jak aquapark, park linowy. Tutaj zamieszczam dokładny opis atrakcji https://www.darlowo.pl/pl/?page=atrakcje oraz zapraszam też do skorzystania z bazy noclegowej w której znalazłam cenowo mi odpowiadający apartament http://www.apartamentydarlowko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham się we Władysławowie ! Jestem tam co roku i zawsze zatrzymuję się w pokojach gościnnych Morza Brzeg - Bardzo dobre warunki no i tanioszka także polecam :) szkoda że urlop już za mną, tęsknię za Władkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byliście http://www.smiechow.com.pl/ byłem z rodziną, rewelacja każdy znalazł coś dla siebie od warsztatów krawieckich a kończąc na kulinarnych, miejsce dla aktywnych do morza około 3km ale w sumie i dla leni było by fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydko to nazwałeś jan2 :P warszaty krawieckie to jakoś drętwo brzmi hehe powiedz że dzieciaki i mamy mogły robić swoje pluszaki :D mój Michał teraz ze swoim się nie rozstaje :D i teraz mnie męczy żebyśmy jeszcze raz tam jechali bo chce zrobić drugiego pluszaka dla swojej ukochanej koleżanki ze szkoły hihi czy to nie słodkie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karaiby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dąbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wam spokojne okolice Darłowa i Darłówka. Tam jest uroczy 4 gwiazdkowy hotel Lidia www.hotel-lidia.pl w którym odpoczniecie i spędzicie wakacje. Ja już kilka razy byłam w tym hotelu i zawsze wracam. Tak mi się podoba. Piękne, eleganckie pokoje, miła obsługa i wiele atrakcji sprawia, że pobyt w tym hotelu jest zawsze udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu tego wątku postanowiłam pojechać w ubiegły weekend do Władysławowa i sprawdzić te pokoje gościnne (morza brzeg) - po za tym w internecie tyle było pozytywnych opinii że postanowiłam zaryzykować :) Dzięki za polecenie! Było super a do tego naprawdę tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak planujesz wyjazd do Darłowa to spokojnie możesz skorzystać z oferty, którą znajdziesz tutaj splawie.com.pl. Na gości odwiedzających ten wyjątkowo urokliwy kurort czekają bardzo dobrze wyposażone domki nad morzem z basenem, zarybionym stawem, placem zabaw i miejscem do grillowania. Warto skorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Wladyslawowo. Tłum , syf na plaży , duzo kamieni przy brzegu dziecko miało problem z wejściem , dzięki ,, rezerwacji miejsc od 5 tej rano ,, dziecko musiało slalomem mijać parawany a z lądu siedząc nie widzieliśmy ani wody ani jego. Miasto same w sobie ładne nawet spokojne. Na Hel ciężko się dostać bo korki. Jak dla mnie Ustronie morskie dużo ladniejsze . Aczkolwiek za rok testujemy Jastrzębia Górę może zejście nie za wygodne ale ludzi mniej i plaża czysta ( PODOBNO!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam polskie morze, jednakże miejscowością w której jestem absolutnie zakochana jest Ustka! Odwiedzam to miejsce od wielu lat ;) zatrzymuję się w hotelu Jantar - świetna lokalizacja i dużo dodatkowych atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karwia jest b fajna, choc wiadomo ludzi wiecej niz 20 la temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
My w tym roku chcemy się wybrać nad morze - w końcu! Myślimy o Międzyzdrojach. Odkryłam niedawno **** hotel Międzyzdroje - http://www.hotelmiedzyzdroje.eu/ Znajduje się pod adresem Promenada Gwiazd 34 A, tuż obok dawnego hotelu Slavia, który został przerobiony na apartamenty prywatne o niskim standardzie. Byłyście może w hotelu Międzyzdroje? Jak wam się podobało? Słyszałam, że mają swietną obsługę, SPA i wiele innych udogodnień. To nasze pierwsze wakacje od 7 lat i bardzo chcę je spędzić jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby za kryterium przyjąć wybór miejsca nad morzem, w którym władze nie naciągają turystów (za bardzo) to najbardziej fair jest Władysławowo. Sprawdzone noclegi: www.domkibaltyckie.pl W 2016 cała gmina Władysławowo ma najniższą opłatę klimatyczną nad Bałtykiem. W gminie jest też Rozewie, Chłapowo i pewnie jeszcze jakieś miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróż_niczka
Jeśli szukasz nadmorskich inspiracji, warto zajrzeć tutaj: http://www.noclegowo.pl/noclegi/nad-morzem/ Już na etapie wyszukiwania możesz ustalić przedział cenowy, który Cię interesuje. Zdjęcia, opisy oraz opinie z pewnością przekonają Cię do jakiegoś miejsca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyklaakmkl
Mielno, Mielno i tlyko Mielno. Hotel Unitral jest godny polecenia. Świetny standard za nieduże pieniądze. DOdatkowo mają tam spa, więc to jakaś alternatywa na brzydkie dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wolę spokojniejsze miejsca Rewa Checz Kole Szperka i jestem w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzaw22
W Krynicy Morskiej jest bardzo ładnie :) Po drodze jak będziecie jechać to warto wstąpić do Karczmy Zamczysko w Malborku Kałdowo na żeberka w miodzie. Można zrobić sobie tam dłuższy przystanek, bo mają sporo atrakcji dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójmiasto. Od dziecka jeżdżę do Sopotu, teraz jeżdżę ze swoim dzieckiem. Mnóstwo atrakcji, Sopot jest po prostu super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Kołobrzeg, warto już teraz rezerwować terminy bo w sumie to już ostatni dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domki u Bożenki Sarbinowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×