Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie na wakacje nad polskie morze

Polecane posty

Gość gość
Hortulus koło Koszalina! piękne kolorowe miejsce do zwiedzenia z całą rodziną :) a gdy przyjdzie ochota na wypoczynek na piasku, do plaż jest zaledwie kilkanaście min drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj czegoś w Wejherowie - dobra baza noclegowa, mnóstwo atrakcji (także dla dzieci), piękne widoki i atrakcyjne ceny. Blisko nad morze, 30 minut samochodem. Naprawdę warto! :) http://www.wejherowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z cenami poglupieli. Nie warto sie wybierac w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo różnych taksówek w Trójmieście. Ja ostatnio się przekonałem do City Plus ze strony www.cityplustaxi.pl . Mają niezłe ceny i też kierowcy jeżdżą normalnie, najkrótszą z możliwych tras. A niestety naciąłem się na innych firmach, że zawsze trochę człowieka natną, o te głupie pół kilometra, byleby złotówkę wyjść do przodu. Smutne, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdańsku jeśli ktoś jest akurat turystycznie to rzecz jasna bym namawiał sobie pójść gdzieś na rybkę, ja osobiście lubię restaurację Panorama. Dobrze im zwłaszcza flądra wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie za 100 punktów. Miejsce do wypoczynku dla pary po 40 tce, nie chcemy "imprezowni" typu Mielno, ani "dziury zabitej dechami", żeby można było pójść wieczorem na rybkę, lub w razie niepogody do jakiegoś aquaparku ,, czy czegoś w tym stylu. Z tego względu, że mieszkamy na Dolnym Śląsku i nie chcemy całego dnia spędzić w podróży preferujemy wypoczynek na odcinku wybrzeża mniej więcej od Międzyzdrojów gdzieś do Kołobrzegu. Pytanie dla tych co wypoczywali w Rewalu, polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sierpniu byłam w centrum SPA www.willazlota.pl w Karwi. Jest to niewielka miejscowość więc nie musisz się bać że będą tłumy. Ceny także posiadają bardzo przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustka, Łeba, Mielno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur M
Jeżeli Polskie morze to mogę polecić CI piękną miejscowość turystyczną - Dziwnów gdzie jeździmy praktycznie co roku. A noclegi bierzemy w http://www.morskachatka.pl/ byliśmy u nich już kilkukrotnie z dzieciakami i spędziliśmy mega wakacje. Piękne plaże, miejsce do zabaw dla dzieci i kilka naprawdę ciekawych miejsc gdzie można smacznie zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie wypocząć nad polskim morzem to polecam wam udać się do ośrodka wypoczynkowego www.laola.pl Ośrodek jest zlokalizowany w spokojnej miejscowości nad samym morzem. Dodatkowo znajduje się tam SPA, w którym możecie wrócić do pełni sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na Gdańsk? Moim zdaniem naprawdę warto, nie dość że bez problemu znajdziecie nocleg to w dodatku jest taniej i przy okazji zwiedzicie wiele zabytków. Możecie poruszac się po Trójmieście taxi, polecam ten namiar www.NeptunTaxi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naataaliaa286
Polecam wyjazd do Gdańska. Jest to piękne miasto i warto je odwiedzić. Na stronie http://wakacjenadmorzem.pl można znaleźć tani nocleg oraz atrakcje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie mogę polecić też Gdańsk. Bardzo ładna i malownicza miejscowość. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla Ciebie. Jeśli chodzi o nocleg to ja mogę polecić www.orle.com.pl. Wysoki standard i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Ja z chłopakiem w tym roku jade już drugi raz do Sarbinowa do Domu przy Plaży. w maju było tak fajnie, że odrazu zarezerwowaliśmy sobie tydzień pod koniec lipca. Jest piękna szeroka plaża, ten pensjonat do którego my jezdzimy jest przy samej plaży, ma nawet swoje wejście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Karteczka napisał:

Krynica Morska 

lepsza Basia8 Agnieszkax ten Z.....w i okolice piękne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

lepsza Basia8 Agnieszkax ten Z.....w i okolice piękne są.

A ja myślałam że plaża na D. ...ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
39 minut temu, Karteczka napisał:

A ja myślałam że plaża na D. ...ch

Znowu przyszłaś mącić na tym forum? Spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogra

Dźwirzyno niedaleko Kołobrzegu.  Blisko morza, mnóstwo knajpek. Jest gdzie wyjść wieczorem. Nie polecam kwater przy głównej ulicy bo hałas do pozna. Trochę dalej i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Władek najlepszy.Oby tylko pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×