Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adzienka86

ile pampersów na dobe zuzywa noworodek..??

Polecane posty

Gość około 12 pampersow
na dobe - noworodek bardzo czesto robi kupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworodek przy kazdym
purtnieciu robi kupke wiec sobie wyobraz ile to moze byc pampersow... mi w ciagu 2 tyg poszla cala paczka 92 szt. teraz syn ma 4 mies i zuzywa tylko 4 pampersy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy.......
moja zuzywala z 5:>....12? co 2 h kupa? no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku dużo, zwłaszcza jak karmi się piersią, bo może dziecko dużo kup robić, choć też i na piersi są kilkudniowe przestoje. natomiast mocz nie stanowi problemu przy pampersach, te pieluchy świetnie trzymają i dziecko nie płacze, bo ma mokro. jednakże jak zaleca się, trzeba co 2-3 godziny zmieniać, nie tylko u noworodków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to zalecaja
sama zobaczysz jak bedzie u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego Danielka
Na poczatku to moj synus i 12 pieluch potrafil zuzyc :) Teraz ma 2,5 miesiaca o uzywamy 6-7 na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to bylo u Was ale u mnie przy wypisie ze szpitala powiedzieli mi zebym do 1 mies nie stosowala pampersow bo maly bedzie sie odparzal i rzeczywiscie jak mu zalozylam pampersa to od razu pupa odparzona i niestety do 1 mies uzywalam tetry :O Teraz przy 4-mies zuzywam 4 w dzien i 1 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wiem
wiesz, moze na poczatku nie rob zbyt duzych zapasow bo maluch szybko rosnie i rozmiary pieluch u nas zmienialy sie w gore. Ja zaczynalam po przyjsciu ze szpitala z paczka huggies rozmiar 1, sztuk 27, potem dokupywalismy :) Poczatkowo zuzywal 7-10 pieluch dziennie, teraz ok.5-6 sztuk-ma 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wiem
uzywalismy huggies, pampers, toujours z lidla (ale jak byl wiekszy). Ze wszystkich jestem zadowolona i maluch tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wiem
najlepiej kup paczke pampersow 1 i huggies 1 i zobaczysz, kolejna paczka moze byc potrzebna w rozmiarze 2, sama zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój był na piersi
i kupka raz na 3 dni, bez zaparć, wszystko trawił :) 8 pampersów na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedynek w ogole nie kupowalam tylko od razu zaczelismy od pampersów nr 2 i jakis czas tych uzywaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies srajdy macie
skoro tyle pieluch idzie. moje dziecko karmie piersią ma 2 mies i idzie ok 5-6 pieluch. i to nie zawsze jest kupa. nie oszczedzam na pieluchach gdyby ktos miał wątpliwosci. poprzednie dziecko robilo kupe bardzo czesto, szlo więcej pieluch, przy drugim mniej. wszystko zlezy od dziecka i jaki rozmiar pieluch kupujecie,bo jak na 1 jedzie duze dziecko to wiadomo ze ta pielucha jest zaraz mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
twoj nick pasuje do ciebie - nie moglas wybrac lepszego - gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki.
to nie nick, tylko tekst ktory zapewne jest skierowny do ciebie skoro tak cie to dotknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała zużyła 220 pieluszek 2-5 kg w ciagu pierwszego miesiąca, czyli ok 7 dziennie (karmie tylko piersią), potem jakies 250 3-6 kg w następne półtora miesiąca i zaczynamy teraz "trójki", ale nie widzę,. żeby mozna było rzadziej pieluchy zmieniać, bo wprawdzie jest mniej kupek, ale za to siusia my zadowolone jesteśmy z huggisów i pampersów. spróbowałam z rossmanna, ale się zaczerwieniał. za to chusteczki kupuję w biedronce (4zł za 72szt) i jest ok i pupcie tylko bambino smaruje i wystarcza z tymi zapasami, to właśnie ostrożnie, bo tak szybko wyrasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj w ciagu pierwszego miesiac
zuzywal ok. 8-10 dziennie. W drugim miesiacu 6 dziennie nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przez pierwsze
tygodnie to zużywałam ok 12 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała ma 17 dni, zużyliśmy właśnie magiczne 200 pampersów. Pierwsze 10 dni to w ogole nie wiedziałam czy pampers juz jest mokry i wymieniac czy jeszcze nie - więc w razie czego wymieniałam w rezultacie nawet te suche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak karmiłam piersią to przed każdym karmieniem, czyli co około 2-3h. Dzieci karmione piersią, robią kupkę po każdym karmieniu. Teraz moja 7 msc córcia zużywa około 5 pampersów na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie z innej beczki.ile wy same zuzywalyscie pampersow po porodzie bo wiadomo ze krwawi sie jak z kranu i czesto nie trzyma potrzeb fizjologicznych, zwlaszcza ze przy dziecku nie ma jak isc do wc.kupujecie w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile razy dziennie sie przebiera noworodka, mam na mysli ile spiochow dziennie potrzebuje, czy zmienia sie wraz z pielucha na czyste?I co ile kupowalyscie wieksze ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×